• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zagadka Trójmiasta: Gdzie zrobiono to zdjęcie?

11 czerwca 2024, godz. 12:00 
Opinie (28)
aktualizacja: godz. 12:00 (12 czerwca 2024)
Najnowszy artykuł na ten temat Zagadka Trójmiasta: Gdzie zrobiono to zdjęcie?

Kolejna zagadka, którą dla Was przygotowaliśmy, pozwoli nie tylko przetestować waszą spostrzegawczość, zdolności dedukcyjne i znajomość miasta, lecz także zaprasza do wspólnej podróży po ukrytych i ciekawych zakątkach Trójmiasta. Czy jesteście gotowi podjąć to wyzwanie?Rozwiązanie zagadki: Jest to rzeźba gdyńskiej rzeźbiarki Ireny Loroch znadująca się na Skwerze Kościuszki w Gdyni, przed dawnym Gemini. Była ona także autorką pomnika "Tym co odeszli na wieczna wachtę", który stoi na końcu bulwaru.

Kolejne zdjęcie/zagadkę znajdziecie codziennie w dolnej części naszej głównej strony
www.trojmiasto.pl/#fotozagadka

Opis zdjęcia wygenerowany przez sztuczną inteligencję: Na zdjęciu widać kamienną rzeźbę umieszczoną na trawiastym terenie, która wydaje się być abstrakcyjną formą artystyczną. Rzeźba jest otoczona niewielkimi kępami trawy, a w tle znajdują się dwie ławki ustawione na chodniku. Kompozycja zdjęcia sugeruje, że miejsce to może być częścią parku lub przestrzeni publicznej przeznaczonej do odpoczynku i kontemplacji sztuki..

Zobacz poprzednie zagadki. To zabawa bez nagród, jeżeli chcesz wygrać atrakcyjne nagrody, zapraszamy na naszą stronę z konkursami.

Jeżeli macie ciekawe "zdjęcia-zagadki" i chcecie się nimi podzielić z naszymi czytelnikami w tym cyklu - wrzućcie je (z odpowiedzią) tutaj do galerii lub wyślijcie e-mailem fotozagadka@trojmiasto.pl.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (28)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane