• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zwężą Trasę Kaszubską i wjazd na obwodnicę

Michał Sielski
18 lutego 2024, godz. 18:00 
Opinie (135)

W poniedziałek, 19 lutego, o godz. 7 pojawią się zwężenia na Trasie Kaszubskiej i węźle Dąbrowa. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość, bo utrudnienia potrwają do końca marca na węźle i do końca kwietnia na ekspresówce.Często jeździsz obwodnicą i Trasą Kaszubską?

Na łącznicach na węźle Dąbrowa utrudnienia będą polegały na zawężeniu części jezdni lub wyłączeniu jednego pasa ruchu. Drogowcy obiecują, że danego dnia prace będą prowadzone na jednej łącznicy.

Zmiany są związane z inwestycją Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad: "Budowa drogi ekspresowej S6 Słupsk - Gdańsk na odcinku Bożepole Wielkie - początek Obwodnicy Trójmiasta".

Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywała od godz. 7 19 lutego do godz. 17 29 marca.Zwężenie Trasy Kaszubskiej w GdyniTego samego dnia zaczną się też utrudnianie związane z pracami na Trasie Kaszubskiej od węzła Gdynia Wieki Kack do skrzyżowania z ul. Nowowiczlińską. Zmiany będą polegały na zawężeniu jezdni o jeden pas.

- W zależności od prowadzonych robót, będzie wyłączony lewy lub prawy pas ruchu albo pas awaryjny. Odcinek objęty robotami nie powinien być dłuższy niż 500 m - obiecują urzędnicy.
Wprowadzona organizacja ruchu będzie obowiązywała od godz. 7 19 lutego do godz. 17 30 kwietnia.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (135)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane