314.pl Sp. z o.o. - Agencja interaktywna

znajduje się w PPNT Gdynia

314.pl

Wybierz numer

668-314-314
o...@314.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
Działalność on-line 
  • Zdjęcie 1/12 - 314.pl Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/12 - 314.pl Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/12 - 314.pl Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/12 - 314.pl Gdynia +9 1
 

TV Filmy

12

Prezentacja projektu dla Modular System

Artykuły o nas

O nas

Projektujemy, inspirujemy i wdrażamy autorskie rozwiązania już od 1998 roku.

Projektujemy, inspirujemy i wdrażamy autorskie rozwiązania już od 1998 roku.
Współpracujemy z naszymi Klientami w zakresie Web & Mobile development, Front-end & Back-end development, działań marketingowych z różnymi branżami, sklepów internetowych, wizualizujemy dane, projektujemy modele w 3D, prezentacje multimedialne, dedykowane animacje 2D i 3D oraz zajmujemy się marketingiem internetowym a także prowadzimy kompleksowe kampanie reklamowe/efektywnościowe PPC na różnych platformach dla Klientów w Polsce i Europie.

W ciągu ostatnich 20 lat zrealizowaliśmy w sumie ponad 1 500 realizacji m.in. rozbudowanych korporacyjnych serwisów www, serwisów reklamowych, informacyjnych, natywnych, sportowych a także aplikacji internetowych PWA i aplikacji mobilnych.

Jesteśmy Zespołem kreatywnych oraz doświadczonych specjalistów, dla których UX, UI oraz codzienne kodowanie i reklama internetowa jest pasją.

Łączymy solidność dowiezienia produktu, terminowość i wysoki poziom naszych usług z niekonwencjonalnym spojrzeniem na reklamę internetową towarzyszącą projektom.

Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu i potrafimy sprostać jego wymaganiom o czym świadczą opinie naszych Klientów.

Mamy wizje, którą wraz z naszymi Klientami przekuwamy w realne wartości - We Are Interactive

Oceny (50)

Robert Leński
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: listopad 2022

Współpraca z firmą 314.pl trwa od ponad 15 miesięcy i jest kontynuowana biorąc pod uwagę wysoką jakość świadczonych usług. Agencja charakteryzuje się kreatywnością w tworzeniu nowych koncepcji i komunikacji marketingowej, profesjonalizmem oraz skutecznością w realizowanych projektach.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Robert Tobie i firmie Modular System za dotychczasową współpracę i zaufanie :-)

Agencje marketingowo-reklamowe

6.0
Sport
Termin usługi: marzec 2024 

Firma godna polecenia. Indywidulane i profesjonalne podejście do klienta.

Pozycjonowanie stron www

6.0
CNP Sp. z o.o.
Termin usługi: styczeń 2024

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego strony www, którą wykonała dla nas firma 314.pl z Gdyni. Strona jest profesjonalna, estetyczna i funkcjonalna. Spełnia wszystkie nasze oczekiwania i potrzeby. Firma 314.pl wykazała się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i terminowością. Komunikacja była na najwyższym poziomie, a wszelkie poprawki były wprowadzane szybko i sprawnie. Polecamy współpracę z 314.pl każdemu, kto szuka solidnego i kompetentnego wykonawcy strony www. Zespół CNP Sp. z o.o.

Projektowanie stron www

6.0
Radosław Czerniejewski
Termin usługi: styczeń 2024

Z przyjemnością mogę polecić współpracę z agencją 314.pl :) świetny zespół pełnych energii i uśmiechu ludzi, otwartych na konstruktywne uwagi i przede wszystkim profesjonalnych w każdym calu! Współpracujemy od prawie roku i zamierzam kontynuować wspólne działania związane z promocją naszej marki HANU architekci!

Projektowanie stron www

6.0
Esteum
Termin usługi: październik 2023

Chcieliśmy serdecznie podziękować za wspaniałą pracę, jaką wykonaliście przy tworzeniu naszej nowej strony internetowej dla biura nieruchomości Esteum. Strona jest nie tylko piękna, ale także funkcjonalna i bardzo intuicyjna dla naszych klientów. Wasz zespół wykazał się doskonałym zrozumieniem naszych potrzeb i wizji, a rezultat przekroczył nasze oczekiwania. Dzięki Waszej pracy, jesteśmy teraz w stanie jeszcze skuteczniej dotrzeć do naszej klienteli i prezentować nasze oferty. Jesteśmy zachwyceni Waszym profesjonalizmem i zaangażowaniem w to zadanie. Dziękujemy za Waszą cierpliwość i elastyczność w trakcie projektu. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej owocnej współpracy. Jeszcze raz dziękujemy za piękną stronę internetową i rekomendujemy Wasze usługi wszystkim, którzy poszukują doskonałego partnera do projektów online. Pozdrawiamy Zespół Esteum

Projektowanie stron www

6.0
Kancelaria Adwokacka Błażej Saracen
Termin usługi: sierpień 2023

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z naszej wieloletniej współpracy. Ich kreatywność i zaangażowanie w dostarczanie skutecznych usług są po prostu nie do pobicia. Zawsze dostosowują się do naszych potrzeb i celów biznesowych, gwarantując efektywność działań. Profesjonalizm i terminowość w dostawie usług są dla nas niezwykle ważne, a 314.pl zawsze spełnia nasze oczekiwania. Gorąco polecamy ich usługi każdej firmie, która chce zwiększyć swoje przychody!

Agencje marketingowo-reklamowe

6.0
Darek
Termin usługi: marzec 2023

Bardzo polecam firmę 314.pl, dzięki tej owocnej współpracy pozyskuje wielu klientów do moich firm, pełen profesionalizm i zaangażowanie

Agencje marketingowo-reklamowe

6.0
Marcin Gułaś
Termin usługi: luty 2023

Profesjonaliści w każdym calu! Polecam!!

Projektowanie stron www

6.0
Łukasz
Termin usługi: grudzień 2022 

Polecam. Pełen profesjonalizm. Nie są drodzy.

Pozycjonowanie stron www

6.0
Łukasz
Termin usługi: listopad 2022

Polecam. Jestem bardzo zadowolony. Dbają o klienta i przede wszystkim edukują.

Agencje marketingowo-reklamowe

6.0
Agnieszka Mienik
Termin usługi: wrzesień 2022

bardzo dobra i konkretna współpraca, kreatywna obsługa

Agencje marketingowo-reklamowe

6.0
Adam Osenkowski
Termin usługi: wrzesień 2022

Nasz gabinety stomatologiczny uruchomiliśmy w 2017 roku. Od początku experci z 314.pl wspierali nas bardziej radą niż sprzedażą usług. To Oni wiedzą co jest najlepsze w zakresie marketingu w tej branży stomatologicznej. Mam do nich pełne zaufanie i gorąco polecam. A efekty? Dziś mamy około 80 nowych pacjentów miesięcznie. Chyba nie trzeba lepszej rekomendacji.

Agencje marketingowo-reklamowe

6.0
brager sp. z o.o.
Termin usługi: sierpień 2022

W imieniu firmy brager sp. z o.o. pragnę podziękować Zespołowi 314.pl za zaangażowanie i ogromny wkład włożony w rozwój naszego wizerunku w Internecie. Współpracę nawiązaliśmy w trudnym okresie 2021 roku i przyznaje, że przyczyniła się ona do znacznego wzrostu naszej rozpoznawalności i poprawy relacji z Klientami. Cenię ich zaangażowanie, świetne pomysły i sprawną ich realizację.

Agencje marketingowo-reklamowe

6.0
Przemysław Ogrodnik
Termin usługi: czerwiec 2022

Nawiązaliśmy współpracę z 314.pl - specjalistami od tworzenia stron www i marketingu. W naszym przypadku pojawiła się pilna potrzeba stworzenia większej ilości stron głównie do prowadzenia kampanii reklamowych. Tym samym rozpoczęliśmy działania na płaszczyźnie marketingowej. Została opracowana cała strategia reklamowa z dopasowaniem i budową lejków sprzedażowych oraz stworzeniem przemyślanych kreacji graficznych. Szybko przełożyło się to na pozyskiwanie leadów od osób zainteresowanych wybudowaniem domu. Realnie stworzone strony, jak i prowadzone działania zaczęły na siebie zarabiać. My możemy skupić się dzięki temu na wydzieleniu budżetów do prowadzenia działań efektywnościowych na wybranych regionach, zwiększając swoją rozpoznawalność oraz wzmacniając wizerunek, a w efekcie pozyskując również nowych klientów. Jeśli szukacie kogoś, kto poprowadzi Was za rękę przez ten cały proces marketingu internetowego, pozwalając aktywnie brać udział na każdym etapie wszystkich działań, to zdecydowanie odsyłam Was do agencji 314.pl

Agencje marketingowo-reklamowe

6.0
Karolina
Termin usługi: maj 2022

Dziękujemy Państwu za skuteczną pomoc w rozwoju marketingu naszej firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obecnej współpracy, którą rozpoczęliśmy stosunkowo niedawno, a już widzimy jej efekty. Szczerze rekomenduję współpracę z agencją 314.pl

Agencje marketingowo-reklamowe

6.0
Radek
Termin usługi: kwiecień 2022

Zleciliśmy wykonanie, oraz kampanie SEO, google Ads naszej firmowej strony. Jak najbardziej mogę polecić firmę 314, są kreatywni, komunikatywni i sprawnie działają.

Projektowanie stron www

6.0
Klinika Stomatologiczna
Termin usługi: kwiecień 2022

Korzystamy z usług firmy 314 od dłuższego czasu. Profesjonalne podejście do każdego projektu. Świetny kontakt z klientem, miła atmosfera. Bardzo polecamy :)

Agencje marketingowo-reklamowe

6.0
Maciej
Termin usługi: styczeń 2022

Rewelacyjna Agencja ! Zespół osób profesjonalnie zajął się tematem. Przedstawiał kreatywne pomysły i sugerował najlepsze rozwiązania. Strona, którą przygotowali przekroczyła nasze oczekiwania. Polecam !

Projektowanie stron www

6.0
Izba Bawełny w Gdyni
Termin usługi: styczeń 2022

Z perspektywy wykonanych dla nas zleceń uważamy, że Firma 314. PL Sp. z o.o. jest godnym polecenia partnerem biznesowym.

Projektowanie stron www

6.0
Fabryki w Polsce

Współpraca przy realizacji filmu do programu Fabryki w Polsce przebiegała bardzo sprawnie. Agencja wspierała nas na każdym etapie produkcji, dzięki czemu powstał ciekawy film.

Filmy reklamowe, produkcja, montaż

6.0