AEDIUM Sp. z o.o.

Rumia 84-230, Kamienna 36 B /lok.13

AEDIUM

Wybierz numer

664-039-913
a...@aedium.info.pl pokaż
Otwarte do 15:00 więcej

Inwestycje

O nas

NOWA PRESTIŻOWA INWESTYCJA NA PÓŁWYSPIE HELSKIM JUŻ W BUDOWIE ! "KASZUBSKA BRYZA III"  TO JUŻ TRZECI ETAP REALIZACJI W HELU.
ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W NASZYM BIURZE SPRZEDAŻY. 

Stawiamy na nowoczesne, kameralne budownictwo. Budujemy i oferujemy na sprzedaż apartamenty, mieszkania jak również lokale usługowe. Nasze Inwestycje znajdują się w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych czy np. pasa nadmorskiego. Wspieramy Klienta naszą wiedzą, doświadczeniem i dobrą energią. Załatwiamy wszystkie formalności związane z procesem zakupu lokalu. Słuchamy i odpowiadamy oczekiwaniom Klientów. Rozwijamy się dla Państwa. Z nami zakup lokalu będzie gwarancją dobrego wyboru i czystą przyjemnością. Realizuj z nami swoje marzenia! Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.

Oceny (3)

Steve
Termin usługi: marzec 2024

This company operates at a very high level and is more than fair in negotiations, they are open and honest, they keep me well informed and updated, it is so nice to meet such a high standard of service in Poland, and they have exceeded my expectations in all possible areas. Great work Macjei and thank you!

Budowa domów pod klucz

6.0
Klient
Termin usługi: grudzień 2023

Jestem Klientem Dewelopera aedium i muszę powiedzieć, że bardzo wysoko oceniam firmę. Od pierwszego kontaktu przez rezerwację lokalu, aż do jego odbioru zawsze mogłem liczyć na rzetelną informację i zaangażowanie. Jakość prac budowlanych i wykończenie bez zastrzeżeń. Polecam !

Deweloperzy

5.5
Patryk
Termin usługi: styczeń 2024

Nie polecam, deweloper stosuje klauzule niedozwolone w projekcie umowy deweloperskiej niekorzystne dla kupującego. Po czym stwierdza nieważność umowy rezerwacyjnej przy prośbie o ich usunięcie.

Deweloperzy

1.0