Najlepsze prywatne kliniki Gdańsk

Oceny (34)

Michał
Termin usługi: kwiecień 2024

Bardzo miła atmosfera ,profesjonalne podejście do pacjenta ,szybko ,terminowo .Z miła chęcią będę tam wracać,polecam każdemu .

Prywatne kliniki

6.0
Asia
Termin usługi: kwiecień 2024

Polecam placówkę Affidea Metropolia. Bardzo profesjonalna obsługa Rejestratorek, Pani Technik. Osoby bardzo miło potraktowały mnie z dużą cierpliwością podeszły do mojej osoby. Polecam placówkę. Jestem pewna że jeżeli będzie konieczność jeszcze raz skorzystania z badania MR na pewno wrócę do tej placówki.

Prywatne kliniki

5.6
Pacjent
Termin usługi: listopad 2023

Nie polecam, czekam już piąty tydzień na opis badania, który jest dla mnie pilny i kluczowy. Gdybym wiedział wcześniej że tyle się czeka, nie robiłbym tutaj badania.

Prywatne kliniki

1.0
Autor
Termin usługi: wrzesień 2023

Niestety niektórzy pielęgniarki nie mają żadnego szacunku do osób z Ukrainy(( przykro, kiedy człowiek przeżywa stres od badania i w dodatku spotyka się z uprzedzeniem....

Prywatne kliniki

1.0
Leo
Termin usługi: wrzesień 2023

Kategorycznie odradzam wykonywanie rezonansu w tej placówce, a podejrzewam, że w całej sieci nie jest lepiej. Mijają 3 tygodnie oczekiwania na opis rezonansu kręgosłupa, choć wszystko miało trwać maksymalnie 2 tygodnie. Przez co utrudnione jest leczenie. W moim przypadku to "tylko" silne bóle kręgosłupa, ale pytanie co z pacjentami onkologicznymi, albo osobami oczekującymi na operację? Nie ma możliwości bezpośredniego skontaktowania się z placówką, tylko warszawska infolinia, gdzie konsultant miał jedynie do powiedzenia, że jak przyjdzie SMS, to będę mógł pobrać wynik. A poza tym to starają się wystawiać opisy jak najszybciej (!) Kolejna nauczka: nie warto wykonywać badań w tego typu sieciówkach.

Prywatne kliniki

1.0
Monika
Termin usługi: wrzesień 2023

no cóż obsługa miła, ale czas oczekiwania na wynik - masakra - miało być 14 dni, a mija 3 tydzień i niestety nie ma, a wydawałoby się że skoro robię to prywatnie i za kasę to powinno być szybciej, ponad to brak możliwości skontaktowania się z placówką bezpośrednio to duże utrudnienie

USG

2.5
M.k
Termin usługi: wrzesień 2023

Szybkimi sprawnie

USG

6.0
Ania
Termin usługi: marzec 2023 

Bardzo miłe miejsce. Przemiłe panie w rejestracji i profesjonalna obsługa. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce

Przychodnie, poradnie NFZ

6.0
Ewa Paszkiewicz Juszczak
Termin usługi: listopad 2022

W dniu dzisiejszym miałam wykonywane badanie- rezonans magnetyczny głowy w tutejszej placówce. Od poczatku od wejścia do placówki bardzo przyjazna atmosfera, pracownik w rejetracji uprzejmy i pomocny; badanie odbyło się na czas i bardzo profesjonalnie. Pomimo zdenerwowania z mojej strony dzieki otoczeniu mnie troskliwą opieką personelu stres szybko minął. Bardzo dziekuje za tak wspaniała opieke medyczna i polecam innym pacjentom !

Prywatne kliniki

6.0
Agnieszka
Termin usługi: październik 2022 

Masakra! szkoda czasu i pieniędzy, na wynik czeka się bardzo długo , u mnie mija piąty tydzień, wyniku brak. Olewka totalna. nie polecam!

Przychodnie, poradnie NFZ

1.0
Mirosław
Termin usługi: październik 2022

Badanie rezonans magnetyczny jamy brzusznej . Opis wykonany nie pokrywa się nawet z wcześniej wykonanym TK . Pani doktor robiącej ten opis nie chciało się nawet zajrzeć do wcześniejszego badania . Pieniądze wyrzucone w błoto .

Prywatne kliniki

2.5
Patrycja
Termin usługi: wrzesień 2022

Nie szanują klienta, obsługa okropna, nie polecam ani trochę. Na wynik czeka się do 5 tygodni, czyli prawdopodobnie będziecie czekać 5 tygodni... żart

Prywatne kliniki

1.0
Iza
Termin usługi: czerwiec 2022

Odradzam. Zapewniano mnie, że opis badania będzie maksymalnie w przeciągu 11 dni roboczych. Niestety opisu po 11dniach roboczych brak. Uprzedzalam w rejestracji że mam operacje i muszę mieć opis badań, zostałam zapewniona że będę go miała nawet szybciej. Z placówką skontaktować nie może się nawet infolinia afidea. Stracone pieniądze i ogromny stres. Nie Polecam

Prywatne kliniki

2.5
Kamila
Termin usługi: styczeń 2022

Nie! Nie! Nie! Najgorsze miejsce affidea gdańsk. szkoda że wcześniej tego nie zweryfikowałam ale to jakaś kpina. Brak szacunku do pacjenta czas oczekiwania na wyniki nieokreślony brak możliwości kontaktu z placówka a ludzie na infolinii zupełnie nic nie wiedza. Proszę jeśli ktoś chce wykonać rezonans to nie w tym miejscu!

Prywatne kliniki

1.0
Lusia
Termin usługi: wrzesień 2021

Badanie wykonane prywatnie,niestety na opis czekałam bardzo długo-3 tygonie,Panie w recepcji nie są miłe,wręcz przeciwnie.Mają gdzieś wszystko i wszystkich do okoła

Prywatne kliniki

2.8
Iwo
Termin usługi: czerwiec 2021

Bardzo długo trzeba czekać na opis ....brak kontaktu z placówką....tel. tylko na infolinię. Pomimo zapewnień że opis będzie w trybie pilnym po opłaceniu badania mają już pacjenta gdzieś

Prywatne kliniki

2.5
Antonio D
Termin usługi: czerwiec 2021 

Nie polecam wykonywania jakichkolwiek badań w Affidea. Na dziś wyznaczony miałem termin badania. Badanie umówione od 1,5 miesiąca na określoną godzinę i miało trwać około 20 minut. Jak się okazuje na 50 minut przed badaniem telefon z Affidea i okazuje się, że jest opóźnienie minimum1,5 godziny. Plan dnia ustawiony pod badanie i wszystko pada. W poważaniu ma się pacjenta i kolejny termin na sierpień dopiero. Gdybym zapłacił za badanie z kieszeni a nie z własnych składek na NFZ (czyli również z moich pieniędzy) termin pewnie byłby choćby jutro. Brak empatii pracowników Affidea porównać można do tych z czasów PRL. Teraz i tak będę obawiać się o termin, bo może znów coś się wydarzy, że nie będzie o czasie.

Przychodnie, poradnie NFZ

1.0
Julia Zimmer
Termin usługi: styczeń 2021 

Bardzo miła i szybka obsługa. Jestem bardzo zadowolona.

Przychodnie, poradnie NFZ

6.0
Piotr
Termin usługi: styczeń 2021

Nie polecam rentgen z opisem 2.3dni pani zapewniała minął 5 dzień brak kontaktu na infolinii się każą czekać potem się rozłaczają ,... nie potrafią konsultańci rozwiązać błachej sprawy .nie podają numeru do ościennych placówek sam bym to załatwił mając numer do placówki .tak nie wygląda służba zdrowia prywatnie odradzam affidea .

Prywatne kliniki

1.0
Magdalena
Termin usługi: wrzesień 2020

Nie polecam rezonansu artro. Błędy opis. Od lat mam uszkodzony obrąbek barkowy miałam już jeden rezonans który to potwierdził. Myślalam że rezonans artro tylko dokładniej to opisze... A tu zdziwnie odebrałam opis jakby zdrowego barku. Gdyby to nie było badanie na nfz napewno składałabym rekremacje że musiała zajść pomyłka. Uważajcie na opisy z affidea gdańsk.

Prywatne kliniki

4.3