Airborn Sp. z o.o.

81-451 Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98
(Budynek IV E) Mapka

znajduje się w PPNT Gdynia

570-501-570
k...@airborn.aero pokaż
www.airborn.aero/pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00

Napisali o nas

O nas

Pierwszy certyfikowany ośrodek szkoleniowy na Pomorzu oferujący zawodowe szkolenia lotnicze w dziedzinie lotnictwa bezzałogowego (drony). Ośrodek posiada innowacyjną platformę e-learningową, optymalizującą proces nauki.

Ośrodek szkoleniowy UAVO Airborn

http://airborn.aero/pl
zaprasza wszystkich zainteresowanych na profesjonalne szkolenia do uzyskania świadectwa kwalifikacji operatora bezzałogowych statków powietrznych (UAVO) z uprawnieniami do wykonywania lotów w zasięgu wzroku VLOS (Visual Line of Sight); poza zasięgiem wzroku BVLOS (Beyond Visual Line of Sight) oraz INS (Instructor). Zajęcia praktyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych operatorów bezzałogowych statków powietrznych.

Instruktorzy w Airborn to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i wysokimi kwalifikacjami.
Ośrodek współpracuje także z grupą ekspertów zewnętrznych, prowadzących wykłady teoretyczne. Każdy kursant otrzymuje dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej, która wzbogaca oraz ułatwia proces nauki. Efektem organizowanych kursów jest pełne przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne do egzaminu wewnętrznego oraz państwowego egzaminu prowadzącego do zdobycia świadectwa kwalifikacji pilota bezzałogowych statków powietrznych UAVO.
Ośrodek oferuje przygotowanie do egzaminu na wybrane kategorie wagowe bezzałogowego statku powietrznego. Każdy uczestnik szkolenia ma możliwość podejścia do egzaminu państwowego po ukończonym kursie (w przypadku UAVO VLOS do 5 kg – obowiązuje tylko egzamin wewnętrzny przeprowadzany przez Instruktora).

Organizowane szkolenia:
- UAVO VLOS: kat. 5 kg, kat. 25kg.
- UAVO BVLOS (dla posiadających uprawnienia VLOS): kat. 5 kg, kat. 25 kg.
- UAVO VLOS + BVLOS: kat. 5 kg, kat. 25kg.
- UAVO INS

Uczestniczące w szkoleniach grupy są bardzo zróżnicowane, dlatego do każdego uczestnika podchodzimy w sposób indywidualny. Szkolenia dedykowane są osobom, które mają już doświadczenie w branży BSP oraz dla tych, którzy swoją przygodę w niej właśnie rozpoczynają. 

Ośrodek koordynuje organizację badań lotniczo-lekarskich oraz konsultacji z lekarzem orzecznikiem medycyny lotniczej (w przypadku gdy są wymagane). Zajmuje się także organizacją egzaminów państwowych (nie dotyczy uprawnienia UAVO VLOS do 5 kg).

Airborn jest ośrodkiem szkoleniowym certyfikowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego (RPS), posiada również wpis do Rejestru Instytucji Szkolących (RIS) oraz do Bazy Usług Rozwojowych (BUR).
 

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Kursy i szkolenia

 • oferta:
  6
   
 • poziom nauczania:
  6
   
 • czas trwania kursu:
  6
   
 • przystępność cen:
  5
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Łukasz - opinia

Kurs uav bvlos - w dobie pandemii zajęcia teoretyczne on-line + praktyki w terenie. Obie rzeczy jak najbardziej na plus. Platforma on-line intuicyjna, dobrze przygotowująca, może jedynie przydałoby się więcej pytań sprawdzających w trakcie każdego rozdziału. Loty w terenie też ok, instruktorzy komunikatywni, posiadający wiedzę, z indywidualnym podejściem do kursanta. Widać, że nie pracują tam za karę. Naprawdę polecam, a firmie dziękuję jeszcze raz za kurs.

 • Łukasz
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2021
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »