Arco by Paco Pérez

znajduje się w Olivia Star Top

Arco by Paco Pérez

Wybierz numer

731-334-332
i...@arcorestaurant.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 18:00 więcej
  • Zdjęcie 1/22 - Arco by Paco Pérez Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/22 - Arco by Paco Pérez Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/22 - Arco by Paco Pérez Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/22 - Arco by Paco Pérez Gdańsk +19 1
 

Imprezy

O nas

Restaurację Arco prowadzi jeden z najbardziej utytułowanych szefów kuchni na świecie - Paco Pérez. Kuchnia Arco to podróż do świata zmysłów, oparta na kuchni śródziemnomorskiej z wykorzystaniem najlepszej jakości produktów.
Na 33. piętrze Olivia Star - najwyższego budynku w północnej Polsce, mieści się restauracja ARCO, którą poprowadzi jeden z najbardziej znanych szefów kuchni na świecie - Paco Pérez, wyróżniony 5 prestiżowymi gwiazdkami przewodnika Michelin. Mistrz znany jest z serwowania dzieł sztuki kulinarnej, które wpływają na wszystkie ludzkie zmysły. Potrawy oczarowują nie tylko wykwintnym smakiem, ale także kunsztem serwowania.
Do wyboru Gości restauracji Arco jest zarówno menu a'la carte oraz menu degustacyjne w dwóch wariantach, do których przygotowana została selekcja win, wybranych spośród blisko 800 tytułów. 

 

Oceny (7)

Małgorzata
Termin usługi: październik 2021   

Pomysły na dania w Menu festiwalowym interesujące, ale smak w większości nie do przyjęcia ( pierożek z alg, ostryga .... niestety). Solę bardzo mało z przyczyn zdrowotnych - ale nawet mnie brakowało soli w części przypraw. Bardzo dobry chleb , oliwa i wina.

Odpowiedź obiektu:

Szanowna Pani
Rozumiemy, że smak potraw nie przypadł Pani do gustu. Dziękujemy za poświęcony czas na napisanie opinii. Zapraszamy ponownie i zachęcamy do spróbowania innego, dostępnego menu.

Z wyrazami szacunku,
Zespół restauracji
Arco by Paco Pérez

Restauracje

3.6
Asia
Termin usługi: czerwiec 2021   

Słabe miejsce z przeciętna obsługą

Restauracje

2.2
Magda
Termin usługi: styczeń 2021   

Arco to światowy poziom kuchni i obsługi! Jest to bez wątpienia droga, elegancka i bardzo dobra restauracja. Wszystko na najwyższym poziomie - design, meble, zastawa, obsługa kelnerska, ale przede wszystkim... kuchnia! Doskonała, wyszukana, podana w zaskakującej formie. Byłam w swoim życiu w kilku gwiazdkowych restauracjach i wrażenia, jakie pozostawia wizyta w Arco w niczym absolutnie nie ustępuję topowym michelinowym restauracjom! Oczywiście nie jest to miejsce na codzienne stołowanie się ale na wielki wow wieczór bardzo polecam!

Odpowiedź obiektu:

Szanowna Pani,

Dziękujemy za tak miłe słowa!

Restauracje

6.0
ZK
Termin usługi: październik 2020   

Wybitne miejsce. Klimat, obsługa, widok i wina. Fakt, jest bardzo drogo, ale raz w życiu warto się wybrać.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy!

Restauracje

6.0
Ada
Termin usługi: marzec 2020   

Odwiedzilam wiele luksusowych restauracji na świecie, ta zrobiła na mnie największe wrażenie pod względem wizualnym potraw,ich smaku,obsługi (wiedzy kelnerów ). Wszyscy z obsługi na bardzo wysokim poziomie.Pan Jarek przemiły,młody człowiek posiadający ogromną wiedzę na temat wszystkiego co dotyczy restauracji.❤❤❤

Odpowiedź obiektu:

Szanowna Pani,

Serdecznie dziękujemy za tak miłe słowa!

Restauracje

6.0
Jarosław
Termin usługi: grudzień 2019   

Witam, Byliśmy z moim Przyjacielem w Arco by Paco Pérez 26 grudnia na kolacji. Rewelacyjna, przemiła obsługa która naprawdę zna się na swojej pracy i już na pierwszy rzut oka widać że kochają to co robią. Menu krótkie bardzo przejrzyste i schludne. Jakość potraw naprawdę na najwyższym poziomie. Miejsce klimatyczne, bardzo eleganckie zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Co do cen które trzeba zapłacić Arco by Paco Pérez, co prawda nie są małe ale sądzę że jak najbardziej obiektywne co do usług które tam zastaniemy. Gorąco polecam wszystkim odwiedzić to miejsce.

Odpowiedź obiektu:

Panie Jarosławie, bardzo dziękujemy za poświęcony czas na napisanie opinii. Jest nam niezwykle miło czytając na temat Pańskiego zadowolenia i udanej wizyty w naszej restauracji. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie. Zapraszamy!

Restauracje

6.0
Mariusz
Termin usługi: grudzień 2019   

System rezerwacji miejsc w restauracji internetowo sprawny-po około godzinie od wypełnienia formularza kontakt telefoniczny ze strony pracownika restauracji potwierdzający szczegóły rezerwacji i prośba o wpłatę na rzecz rezerwacji. Opłata za dwie osoby 600zł. W żadnej trójmiejskiej restauracji nie spotkałem się z taką zasadą rezerwacji / często bywam w różnych/, natomiast wysokość kwoty za rezerwacje pozostawiam bez komentarza. Natomiast kolejnego dnia skorzystałem z oferty obiadowej/lunch/ w restauracji Treinta y Tres. Bardzo miła i profesjonalna Pani kelnerka poleciła mi i małżonce jako danie dnia z poza karty menu sole. Niestety po kwadransie odwołała propozycje z powodu braku ryby... Zapraszam Państwa do ocen własnych restauracji, ja natomiast byłem tam dwa razy... pierwszy i ostatni.

Odpowiedź obiektu:

Panie Mariuszu, dziękujemy za poświęcony czas na napisanie opinii. Każda jest dla nas niezwykle ważna, ponieważ dzięki nim, możemy zmieniać się na lepsze.

Restauracje

4.2