Najlepsze szkoły językowe Gdańsk

Oceny (12)

Natalia Chm
Termin usługi: marzec 2024 

Bardzo polecam szkołą Aya.Zajęcia odbywały się w przyjaznej,koleżeńskiej atmosferze .Lektor był zaangażowany,dostawałyśmy co tydzień pracę domową,którą nas dodatkowo motywowała do nauki :) i w końcu nie boję się rozmawiać ! Polecam ! ;-)

Szkoły językowe

6.0
Justyna L.
Termin usługi: marzec 2024 

Wspaniała szkoła z cudowną Panią Patrycją jako lektorką. Serdecznie polecam. Mam zajęcia od 6ciu miesięcy i naprawdę widzę postępy. Zajęcia prowadzone są w bardzo swobodnej atmosferze, bez presji czy stresu. Zajęcia online prowadzone są w bardzo małych grupach a całą godzinę przeznacza się wyłącznie na rozmowę w języku angielskim. Bardzo przydatne są również prace domowe, dzięki którym pracuje się nad gramatyką, słownictwem, ale również sprawdza się zdobyte umiejętności testami. Naprawdę polecam wszystkim dorosłym, którzy zastanawiają się, nad wyborem szkoły.

Szkoły językowe

6.0
Magda Sienkiewicz
Termin usługi: luty 2024 

Moja córka korzysta z zajęć szkoły już 3 rok. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Chętnie chodzi na zajęcia, a nauka języka jest dla dzieci przekazywana bardzo atrakcyjny sposób

Szkoły językowe

6.0
Anna B.
Termin usługi: styczeń 2024 

Syn chetnie chodzi na zajecia, male grupy, w ktorych sa znajomi ze szkoly, zajecia na terenie szkoly. Polecam :-)

Szkoły językowe

5.6
Magda Wołoszyk
Termin usługi: lipiec 2023 

Wspaniała atmosfera na zajęciach

Szkoły językowe

6.0
Aga, mama Zosi
Termin usługi: luty 2023 

Najlepsza szkoła językowa w Trójmieście!!! Wspaniałe podejście lektora, mimo początkowych trudności w grupie starszej, wypracował sposób idealnej współpracy z córką. Bardzo elastyczna i przyjemna komunikacja. Pracujemy wspólnie już kilka lat i z pewnością pozostaniemy w tej szkole:)

Szkoły językowe

6.0
Kasia
Termin usługi: czerwiec 2022 

Świetna współpraca i zadowolenie dziecka ! Polecam serdecznie!

Dorka
Termin usługi: maj 2022 

Serdecznie polecam ! Kontynuujemy zajęcia kolejny rok i zapewne będziemy kontynuatorami dalej. Ciekawie prowadzone zajęcia syn bardzo zadowolony.

Szkoły językowe

6.0
Monika
Termin usługi: maj 2022 

Aya Flow - to dobrze zainwestowane pieniądze i świetnie spędzony czas dziecka. Syn od 4 lat korzysta kursów. Zaczynał w grupie teraz ma spotkania indywidualne online. Jest zachwycony. Przed każdą lekcją z uśmiechem włącza komputer. Po lekcji z zadowoleniem i radością opowiada o czym była lekcja. Zdecydowanie rozwinął się językowo. Lektorzy przesympatyczni. Polecam, polecam, polecam.

Szkoły językowe

6.0
Wiesław Ziółkowski
Termin usługi: kwiecień 2022 

Witam , zapisałem się do szkoły z prawie zerowym angielskim, dobrze dobrana druga osoba w stopniu zaawansowania językowego no i pełen sukces jak czas pozwoli to zapiszę się na kolejny etap nauki .Naprawdę polecam niekonwencjonalny sposób nauczania .

Szkoły językowe

6.0
Ilona
Termin usługi: luty 2019 

Z nimi okazuje się, że angielski nie jest taki straszny. Nawet dla mojego synka, który jest prymusem z wf-u, a od języka stroni. Tutaj, gdy na zajęciach była Olimpiada, Michał nie chciał wracać do domu! zawsze jest dużo ruchu. Nie znałam wcześniej takiego podejścia do języków i jestem pod wrażeniem, że takie lekcje, które wydają się być zabawą dają tak słyszalne efekty. To nie jak za czasów mojego niemieckiego w szkole:) Bardzo na plus! Świat idzie do przodu:)

Szkoły językowe

6.0
Amelia
Termin usługi: styczeń 2019 

Przyprowadziłam swoje dziecko na styczniowe warsztaty do AYA FLOW Language Center i podejście animatorek do nauczania bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Nie było ławek, podręczników, nudy, za to wspaniała atmosfera nauki i zabawy. Po zajęciach usłyszałam od swojego dziecka jak wspaniale się uczyć języka! Gorąco polecam!

Szkoły językowe

6.0