W tym obiekcie znajdują się:

Oceny (3)

Klientka
Termin usługi: sierpień 2023

Pani Andżela jest najlepszym przykładem najgorszego pracownika. Zdaje się ze stacja musiała być bardzo zdesperowana zatrudniając kogoś takiego. Kompletny brak kultury, szacunku do klienta.

Stacje benzynowe

1.0
Anna
Termin usługi: grudzień 2022

w dniu dzisiejszym tj 30.12.2022 zatankowałem paliwo na stacji Gdansk Chełm ul.Witosa ,odjechalam od dystrybutora nie opuszczając terenu stacji i weszłam po 2 minutach od zatankowania żeby zapłacić .Zapłaciłam rachunek i wyszłam po czym dobiegł do mnie kierownik stacji krzycząc ,że nie zapłaciłam za paliwo.Powiedziałam ,że ma złe informacje bo za wszystko zapłaciłam i niech sobie sprawdzi przez kamereczy zapłaciłam .Sprawdził ,że bie miał racji ale arogancko się odzywał i nie przeprosił za sytuacje.Kierownik ,który nie wie co się dzieje u niego nastacji bez kultury osobistej.Nie chce tankować już więcej na stacji BP.Personel powinien być uprzejmy i mieć Wedze co się dzieje na stacji.Skanal!!! Nikt nawet nie przeprosił .

Stacje benzynowe

1.0
Ania
Termin usługi: 1.02.2014

Radziłabym kierownikowi zwrócić uwagę na panie pracujące na tej stacji. Kiedyś bardzo uprzejme i miłe. Od jakiegoś czasu obrażone, jakby pracowały tam z wielką łaską. Czekać aż któraś wyjdzie obsłużyć gaz można w nieskończoność. Kupno kawy? Dla nich wygląda na męczarnię! W sobotę rano na bardzo dużą liczbę klientów otwarta tylko jedna kasa, a pozostałe dwie panie stały i w najlepsze dyskutowały o tym czy maszyna licząca pieniądze jest sprawna czy też nie. Radziłabym więcej uwagi poświęcić klientowi !!!!

Stacje benzynowe

4.0