Bagażówka, Przeprowadzki, Boksy Magazynowe Dromader

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

Bagażówka, Przeprowadzki,

Wybierz numer

515-556-160
k...@dromader.gda.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:30 więcej
  • Zdjęcie 1/12 - Bagażówka, Przeprowadzki, Sopot 4
  • Zdjęcie 2/12 - Bagażówka, Przeprowadzki, Sopot 3
  • Zdjęcie 3/12 - Bagażówka, Przeprowadzki, Sopot 2
  • Zdjęcie 4/12 - Bagażówka, Przeprowadzki, Sopot +9 1
 

Artykuły o nas

O nas

Przeprowadzki, Boksy magazynowe od 1m2 do 25m2. Cena  65zł/m2 netto.
Meblowóz z tragarzami
Transport, bagażówka
Profesjonalnie od 1999r.
Ekipa z doświadczeniem
Przeprowadzki Gdańsk,

Przeprowadzki Gdynia, Przeprowadzki Trójmiasto.
Meblowóz z tragarzami. Pewnie i bezpiecznie od 1999roku.

Oceny (22)

Monika (Witomino)
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: 2015 r. w Grudniu

Przewoziłam meble z Wrzeszcza do Gdyni Witomina. Nie dużo mebli ale mąż sam by sobie nie poradził. Nowe mieszkanko mamy niestety na 4 piętrze. Serdecznie dziękuję panom z transpaka. Uważam, że bardzo szybko pownosili wszystko na górę. Zapłaciłam 200zł za całość. Cena wydaje się nawet niska. Polecam tą firmę przeprowadzkową.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję bardzo. Staramy się wykonywać naszą pracę na dobrym poziomie.

Przeprowadzki

6.0
małgorzata
Termin usługi: grudzień 2023

Firma bardzo profesjonalna, rzetelna, wszystko wykonane terminowo i w co sobie bardzo cenię punktualni. Korzystałam z usług kilkukrotnie, polecam. Ludzie godni zaufania i dokładają należytej staranności w zabezpieczeniu przewożonych mebli.

Transport bagażowy

6.0
Marta
Termin usługi: kwiecień 2023

Szybko, fachowo i uprzejmie! Prosta sprawa - pomoc przy wyniesieniu kanapy, a okazuje się, że można to zrobić dobrze i sprawnie.

Przeprowadzki

6.0
Ilona
Termin usługi: marzec 2023

Polecamy, szybko, sprawnie zorganizowany przewóz mebli z biura do biura. Panowie punktualni, sympatyczni, pomocni. pozdrawiamy SanVita Sopot

Transport bagażowy

6.0
Marek
Termin usługi: kwiecień 2021

Przeprowadzka zrobiona szybko, sprawnie i bez żadnych uszkodzeń przewożonych rzeczy. Polecam

Przeprowadzki

6.0
Paweł
Termin usługi: kwiecień 2021

Bardzo dobra firma, wszystko odbyłu się punktualnie i zgodnie z ustaleniami. Polecam

Przeprowadzki

6.0
Zbigniew (70 lat)
Termin usługi: styczeń 2021

Szczerze mogę polecić Firmę - punktualna, szybka, profesjonalna, przewóz mebli zabezpieczony, pracownicy sprawni i mili, usługa wykonana perfekcyjnie, w przystępnej cenie. Cała operacja wykonana w przeciągu godziny.

Transport bagażowy

6.0
Agnieszka
Termin usługi: sierpień 2020

Bardzo sprawna usługa. Sympatyczni i ogarnięci goście.

Przeprowadzki

6.0
Aga i Jacek
Termin usługi: czerwiec 2020

Bardzo fajna ekipa. Przeprowadzaliśmy cały dom do dwóch mieszkań. Panowie pomogli nam się spakować i wszytko znieść i wnieść. Jesteśmy naprawde bardzo zadowoleni i będziemy polecać :) Aga i Jacek.

Przeprowadzki

6.0
Anna P.
Termin usługi: Grudzień

punktualnie, sprawnie,niedrogo czylisumujac to czegood takiej ekipy oczekiwalam. polecam

Transport bagażowy

6.0
Krzysztof
Termin usługi: Styczeń 2016

Naprawdę zasłużona ocena na 6. Moja wyprowadzka na nowe mieszkanie była niezwykle skomplikowana. Większość mebli, jak się okazało, nie przeszła po krętych schodach na piętro. Ekipa przeprowadzkowa, część zdemontowała a część wnosiła przez okno na pasach. Ekipa dała radę. Uśmiechnięci Panowie, sprawnie sobie poradzili. Naprawdę muszę powiedzieć, że usługa wykonana super. Serdecznie dziękuję. Cena ok, nie za dużo jak za tyle godzin ciężkiej pracy.

Odpowiedź obiektu:

DZIĘKUJĘ SERDECZNIE

Przeprowadzki

6.0
Piotrek Szczybul
Termin usługi: 15.10.2014

Spokojnie mogę polecić. Nie za drogo i ogólnie ok. Jestem bardzo zadowolony.

Przeprowadzki

6.0
Agnieszka Welch
Termin usługi: Lipiec

Zamówiłam przeprowadzkę. 3 Pokojowe mieszkanie. Panowie przyjechali, wykonali całą usługę naprawdę szybko, sprawnie. ja jestem bardzo zadowolona. Spokojnie mogę ta firmę Transpak polecić.

Przeprowadzki

6.0
Madzia
Termin usługi: 2.07.2014

obsługa nienaganna !!! Panowie punktualni, szybko wykonali CIĘŻKĄ pracę, bardzo sympatyczni, ceny konkurencyjne

Przeprowadzki

6.0
mart
Termin usługi: 9.05.2014

panowie punktualnie podjechali pod adres zlecenia, pracowali szybko i fachowo. finansowo też jest idealnie. zdecydowanie polecam!

Przeprowadzki

6.0
Ewa
Termin usługi: 01.12.2012

Zaczne od tego ze przeprowadzka byla bardzo profesjonalnie wykonana,Panowie bardzo mili i doswiadczeni :). Szef takze bardzo uprzejmy,mimo tego ze kontakt odbywal sie jedynie telefonicznie,przeprowadzka przeprowadzona szybko i sprawnie bez zadnych strat.Mialam obawy ze Panowie beda mieli problemy z wniesieniem mebli na 4-te pietro okazalo sie jednak ze poszlo im bardzo sprawnie i nie bylo zadnych opoznien :) Goraco polecam :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinie, pozdrawiam.

Przeprowadzki

5.8
Beata
Termin usługi: 16 października 2012

Wykonaną usługę w zasadzie pochwalam. Panowie(dwóch) byli prawie punktualnie.Bardzo profesjonalnie wynieśli meble (przygotowane przez mnie do transportu)z mieszkania III piętro(bez żadnych uszkodzeń).Zastrzeżenie moje budzi jedynie cena.Moim błędem jest niedomówienie jej precyzyjnie przez telefon.Uzgadniając termin usłyszałam : 35 PLN + 95 PLN za dojazd. Odebrałam to, jako 35 PLN per godz. plus 95 za dojazd (zasugerowałam się ceną min.na stronie). Okazało się, że : zniesienie 1 szafy (2m x 70 cm x 50 cm), dwóch szafek (1,4 m x 40 cm x 40 cm) i jednej półki na książki (1m x 50 cm x 20 cm), transport z Gdyni Chylonii do Gdańska Chełm oraz wniesienie w/w mebli na parter zapłaciłam 320 PLN (3 godz. x 95 PLN + 35 PLN za dojazd).Panowie byli u mnie 40 min, w Gdańsku 20 min.Jechali dwie godziny. Czy to drogo? Teraz wiem, że tak, bo porównałam ceny z konkurencją :-( Niestety za późno.

Przeprowadzki

4.8
gb
Termin usługi: lipiec 2012

Termin ustalony ze sporym wyprzedzeniem. W dniu przeprowadzki, kwadrans przed ustaloną godz. telefon z informacją, że są kłopoty i będzie spóźnienie ok. 1,5g. Na otrzymany sms z kolejnymi informacjami już ja oddzwaniam. Przyjazd ekipy umówiony na g.16,tj. 6 godzin później od pierwotnie ustalonego - Pan obiecał rabat. Sama przeprowadzka ok, panowie bardzo sprawnie i szybko wynosili, potem wnosili rzeczy, był z nimi sympatyczny kontakt. Po podliczeniu przez szefa nie został uwzględniony rabat, trzeba było dzwonić i przypomnieć ustalenia telefoniczne sprzed kilku godz. wcześniej. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to gigantyczne opóźnienie, co niestety bardzo komplikowało nam inne sprawy, np. odbiór małych dzieci, które były zostawione pod opieką na czas przeprowadzki, były dużo później odebrane niż miały i w nowym mieszkaniu zasnęły po godz. 23ej.

Przeprowadzki

3.4
Maria
Termin usługi: 11.07.2012

panowie punktualnie podjechali pod adres zlecenia,pracowali szybko i fachowo,bardzo grzeczni.przystępna cena.POLECAM!!

Przeprowadzki

6.0
TEKA
Termin usługi: 10-03-2012

Współpraca rozpoczęła się od 30 min. spóźnienia. Jedna z przewożonych szafek o wartości 700zł została porysowana, za co otrzymałem 50zł rabatu. Przewóz przez miasto ekspresowy, ale meble na tym ucierpiały. Generalnie nie polecam

Przeprowadzki

3.6