Beeffective - Performance Marketing & Social Media

81-451 Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98
(budynek IV, pokój B2.18) Mapka

znajduje się w PPNT Gdynia

694-562-974, 889-277-851
h...@beeffective.pl pokaż
www.beeffective.pl
/beeffectivepl
/beeffectivepl

O nas

Wyciągamy #samnektar z działań online!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem doświadczonych marketerów, którzy tworzą na co dzień rozwiązania na miarę oczekiwań współczesnych konsumentów. Wyciągamy #samnektar z działań online już ponad 5 lat! W tym czasie zbudowaliśmy profesjonalny, trzynastoosobowy team, który zrealizował ponad 100 projektów dla firm z branż: e-commerce, IT, nieruchomości, HoReCa, fashion, motoryzacyjnej i usług B2B na rynkach polskim i zagranicznych.

Nasza oferta

Oferujemy kompleksowe działania w zakresie kampanii internetowych, komunikacji w social media oraz obsługujemy naszych Klientów w zakresie tworzenia materiałów graficznych – zarówno tych online, jak i offline. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i rozpoczynamy go od przygotowania spójnej strategii łączącej oczekiwania Klienta i możliwości, jakie daje digital marketing. Działamy tak, aby móc cieszyć się sukcesami, które objawiają się w statystykach, ale i w zadowoleniu naszych Klientów.
Dołącz do nich i poznaj więcej naszych kompetencji! 

Jak pracujemy?

1. Warsztaty marki
Spotkamy się z Tobą, aby podczas kilkugodzinnej burzy mózgów omówić najlepsze case study i trendy z branży oraz zbudować zintegrowany lejek sprzedażowy w digital marketingu.

2. Strategia działań
Przygotujemy plan obecności w kanałach digital, krok po kroku opisujący sposób prowadzenia komunikacji i działań. Potencjał strategii będziesz mógł wykorzystać w celu realizowania wszystkich założonych celów i KPI.

3. Analityka internetowa
W ramach analityki odpowiednio przygotujemy panel Google Analytics oraz skonfigurujemy narzędzia pozwalające mierzyć i analizować organiczny oraz płatny ruch na Twojej stronie internetowej.

4. Obsługa social media
Co miesiąc przygotujemy szczegółowy kalendarz publikacji uwzględniający copywriting, grafikę oraz najnowsze formaty postów, według którego będziemy realizować bieżącą komunikację w ramach wybranych kanałów social media.

5. Kampania online
Bazując na lejku sprzedażowym, zrealizujemy kampanię online nastawioną na efekty. Zadbamy o dobór formatów i kanałów, aby jak najefektywniej wykorzystać budżet w działaniach sprzedażowych.

Dlaczego warto z nami współpracować?

- Mamy wieloletnie doświadczenie w marketingu, a w portfolio ponad 100 zrealizowanych projektów.
- Łączymy unikatowe, pożądane na rynku kompetencje z zakresu sprzedaży online oraz budowania wizerunku w social media.
- Realizujemy kampanie online zorientowane na rezultaty i rozliczane za osiągnięte efekty.
- Mamy wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu Google Ads, Facebook Ads i Marketing Automation potwierdzone certyfikatami.
- Posiadamy na koncie ponad 60 eksperckich publikacji z zakresu digital marketingu w prasie i mediach branżowych. Ponadto co tydzień dostarczamy nową dawkę słodkiej wiedzy w cyklu #samnektar! 
- Jesteśmy polecani przez naszych Klientów takich jak home&you, Aviko, Nest Bank, Skoda Plichta, Patrizia Aryton, illy, Lactima, AB Inwestor, Nethansa, Payhelp, Dobry Hotel, Flawless, Light Box, Valrhona i wielu innych.

Zobacz nasze portfolio i sprawdź konkretne efekty naszych działań.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »