Beeffective Digital Marketing Agency

znajduje się w PPNT Gdynia

Beeffective

Wybierz numer

694-562-974 889-277-851
h...@beeffective.pl pokaż
 • Zdjęcie 1/8 - Beeffective Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/8 - Beeffective Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/8 - Beeffective Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/8 - Beeffective Gdynia +5 1
 

O nas

Wyciągamy #samnektar z działań online!
KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych marketerów, którzy tworzą rozwiązania na miarę oczekiwań współczesnych konsumentów. Agencja Beeffective powstała w 2015 roku w Gdyni. Dziś stanowi już blisko 20 osobowy, prężnie rozwijający się team ekspertów.
 
NASZA OFERTA
Oferujemy kompleksowe działania w zakresie kampanii internetowych, komunikacji w social media oraz tworzenia materiałów graficznych – zarówno online, jak i offline. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i rozpoczynamy go od przygotowania spójnej strategii, łączącej oczekiwania Klienta i możliwości, jakie daje digital marketing.
 
DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?
- W Beeffective stawiamy na synergię efektywności z efektownością w działaniach digital marketingowych. Łączymy pożądane na rynku kompetencje z zakresu sprzedaży online oraz budowania wizerunku w social media. Działamy tak, aby móc cieszyć się sukcesami, które nie tylko widać w statystykach, ale w praktyce przenoszą się na rozwój biznesów naszych Klientów.
- Kreacje graficzne wykonujemy ze świadomością, że wpływają na satysfakcjonujące wyniki. Oprócz estetyki, stawiamy na rozwiązania, które sprzedają.
- Realizujemy kampanie internetowe zorientowane na pozytywne rezultaty.
Działamy ze świadomością, że właściwie wdrożony performance content przynosi realne wyniki. Mamy wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu Facebook Ads, Google Ads i Marketing Automation potwierdzone certyfikatami (m.in Facebook Blueprint).
Analizujemy mapę podróży Klienta i wyciągamy wnioski, by jak najskuteczniej optymalizować działania w celu finalnego zwiększenia sprzedaży produktów i usług naszych Klientów. Wdrażamy skuteczne kampanie leadowe w sektorach B2B i B2C.
- Przedstawiamy transparentne raporty z naszych działań w Google Data Studio.
- Posiadamy na koncie szereg eksperckich publikacji z zakresu digital marketingu w prasie i mediach branżowych (m.in. Marketer+, Online marketing, Social media manager). Co tydzień dostarczamy nową dawkę pożywnej wiedzy w cyklu #SamNektar.
- Realizujemy projekty dla firm z branż: e-commerce, IT, nieruchomości, HoReCa, fashion, motoryzacyjnej czy usług B2B.

Polecają nas tacy Klienci, jak: home&you, Aviko, Nest Bank, Skoda Plichta, Patrizia Aryton, Big Star Shoes, illy, Lactima, AB Inwestor, Nethansa, Doraco, Kulej, Zdunek, Payhelp, Dobry Hotel, Flawless, LightBox, Valrhona i wielu innych.

Z nami marki wznoszą swoje działania digitalowe na wyższy poziom! 
 

Opinie (1)

Ania
Termin skorzystania z usługi: luty 2021

Fachowa agencja social media - polecam!

w kategorii

Agencje Social Media

6.0
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6