Najlepsze szkoły językowe Gdańsk

Oceny (12)

Zosia
Termin usługi: kwiecień 2022 

Korzystamy z oferty Berlitz od około roku. Zajęcia prowadzone w siedzibie naszej firmy czyli lektorka dojeżdża do uczniów. Łącznie 2 grupy na dwóch poziomach językowych, po 6 osób, czyli 12 osób w pełni zadowolonych z prowadzonych zajęć. Lektorka zawsze w pełni zaangażowana, nie pozwala na choćby sekundowy przestój w lekcji. Tematyka zajęć dostosowana do naszych potrzeb, business English połączony z sytuacjami codziennymi. Podręcznik przygotowany pod nasze grupy, metodycznie perfekcyjny! Wpływ na to miało niewątpliwie właściwa ocena naszych umiejętności przed rozpoczęciem kursu. Kontakt z biurem Berlitz bez zarzutu, polecam wszystkim w 100%!

Szkoły językowe

6.0
Stan P
Termin usługi: kwiecień 2022 

Nie udało się podjąć współpracy ze szkołą. Poprosiłem o przedstawienie oferty cenowej na piśmie - otrzymałem telefon. Gdy podczas rozmowy telefonicznej znów poprosiłem o tabelę cen usłyszałem że "polityka firmy nie pozwala na ujawnianie takich danych przed kontaktem z konsultantem". Moim zdaniem, jest to nieprzejrzyste i wprowadzone po to, żeby przed zapoznaniem się z cenami Berlitz miał możliwość wykorzystania technik sprzedażowych na Kliencie. Osobiście, wolę skorzystać z usług partnera, który ma transparentną politykę cenową frontem do Klienta. Dwie gwiazdki a nie jedna bo Pani na słuchawce cierpliwie wysłuchała mojego oburzenia :)

Szkoły językowe

1.5
Wiktor
Termin usługi: czerwiec 2020 

Warto. Nawet, jeśli wyda się drogo, to stosunek jakości do ceny wciąż pozostaje nadzwyczaj korzystny. Przede wszystkim na kursie Berlitz człowiek uczy się szybciej, i jest to zasługa zarówno lektorów jak i przyjętego przez szkołę programu nauczania. Jeśli więc ktoś potrzebuje szybko nabyć zdolności komunikacyjnych z powodów zawodowych, to nie ma specjalnie alternatywy. Jest to to też pierwszy kurs, gdzie, jeśli w opisie danego poziomu napisano, że ,,potrafi sprawnie porozumieć się w większości codziennych sytuacji", to rzeczywiście znalazłszy się za granicą potrafiłem ,,sprawnie porozumieć się w większości codziennych sytuacji".

Szkoły językowe

5.7
Lidia
Termin usługi: kwiecień 2020 

Obsługa i poziom nauczania wysokie. Cena mogłaby być trochę niższa, ale wiadomo - coś za coś

Szkoły językowe

5.7
Tomasz J.
Termin usługi: 2015 

Jestem dość zapracowany i musiałem grafik zmieniać co tydzień. Okazało się że nie ma z tym żadnego problemu. Za to bardzo cenię tę szkołę bo nigdzie indziej nikt nie wyszedł mi naprzeciw. Miałem dużą rotacje lektorów ale miałem również swoich ulubionych nativow i w ramach możliwość ich dostawałem :-) Bardzo miłe Panie na recepcji. Jedyne na co mógłbym ponarzekać to niezbyt estetyczny budynek w którym jest siedziba szkoły... Ale podobno ma być remont :-P

Szkoły językowe

5.7
JD
Termin usługi: 3.04 

Jestem bardzo zadowolony z usług Berlitza. Dotychczas uczęszczałem do kilku szkół językowych, ale dopiero w Berlitzu podczas pierwszego spotaknia dokładnie przeanalizowano najpierw moje potrzeby, a potem zaproponowano idealną dla mnie oferte. Bardzo doceniam indywidualne i w pełni profesjonalne podejście do klienta. Zajecia również nie odbiegały poziomem - lektor zawsze świetnie przygotowany, rzetelny i profesjonalny. Polecam, są warci swojej ceny!!!!

Szkoły językowe

5.5
Ryszard B.
Termin usługi: 2013-2014 

Na początku byłem nieco sceptyczny bo nie uczą gramatyki tak jak w innych szkolałch, a ja lubię mieć wszytsko uporządkowane, ale później zobaczyłem że w tym szaleństwie jest metoda:) Świetni lektorzy, duża ich rotacja po kilku zajęciach co jest motywujące i pozwala zrozumieć różne akcenty (miałem zajęcia ze Szkotem, Kanadyjczykiem i Polką z mocnym brytyjskim akcentem). Dodatkowo zajęcią mogłem odwoływać z dnia na dzień nie ponosząc kosztów. Ogólnie jestem zachwycony swoimi postępami. Teraz robię sobie przerwę, ale na wakacje znowu wrócę na intensywny kurs i zrobię kolejny poziom:)

Szkoły językowe

5.7
K.
Termin usługi: kwiecien 2014 

To miejscie do ktorego chce sie wracac. profesjonalna obsluga, swietni nauczyciele (duzo native speakers). polecam.

Szkoły językowe

5.2
Paweł
Termin usługi: 2014 

Witam, Rozpocząłem nauczę w Berlitzu stosunkowo niedawno. Wcześniej moja znajomość języka była dość pobieżna. Coś, gdzieś dzwoniło, ale wszystko raczej przypominało mix zasad, których i tak nie wiadomo było jak używać. Tu w końcu ktoś logicznie mi wszystko wyjaśnił, na przykładach. Na lekcjach przede wszystkim dużo się mówi, przez co naprawdę zacząłem używać języka w praktyce. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam.

Szkoły językowe

5.2
Monika L.
Termin usługi: styczeń 2014 

Przyjazna atmosfera, wykwalifikowana kadra, świetna metoda. Od samego początku kursu mówimy tylko po angielsku, efekty szybko widoczne. Będę bardzo miło wspominać. Dziękuję :)

Szkoły językowe

4.8
Sławek
Termin usługi: 2013 

Pełen profesjonalizm zarówno jeżeli chodzi o nauczycieli jak i o obsługę klienta. Plusem była konieczność posługiwania się wyłącznie w języku angielskim na zajęciach. Zdecydowanie polecam osobom, które zastanawiają się nad nauką języka.

Szkoły językowe

5.8
PB
Termin usługi: od czerwca 2013 

jestem bardzo zadowolony z poziomu nauczania. atmosferajest bardzo przyjazna, a podejscie pracowników profesjonalne. to co mnie przekonało, to bardzo indywidualne podejscie, wg moich oczekiwań

Szkoły językowe

5.5