Centrum TERAZ- gabinet psychologiczno-pedagogiczny

Centrum TERAZ- gabinet psychologiczno-pedagogiczny

Wybierz numer

503-790-747 792-224-413
k...@centrumteraz.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:30 więcej
  • Zdjęcie 1/16 - Centrum TERAZ- gabinet psychologiczno-pedagogiczny Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/16 - Centrum TERAZ- gabinet psychologiczno-pedagogiczny Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/16 - Centrum TERAZ- gabinet psychologiczno-pedagogiczny Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/16 - Centrum TERAZ- gabinet psychologiczno-pedagogiczny Gdańsk +13 1
 

Co nowego

Zapraszamy na kursy online dla rodziców ekademia.pl/kurs/sdr

TV Filmy

84

Rola miłości w rozwoju dziecka

O nas

* Pomoc psychologiczna dla Dzieci, Młodzieży, Dorosłych
* Terapia Par i Małżeństw
* Terapia Rodzinna
* Szkoła dla Rodziców
* Porady wychowawcze
* Wsparcie dla dzieci i rodzin w sytuacji rozwodu
* Biofeedback ("trening mózgu") super uwaga i pamięć, pokonanie stresu
* Kursy on-line o wychowaniu, emocjach dzieci i budowaniu dobrych relacji
* Trening Umiejętności Społecznych TUS

Centrum TERAZ to miejsce, w którym udzielamy pomocy, wsparcia i porad dla dzieci i rodziców, a także dla młodzieży i dorosłych.

Dlaczego Centrum TERAZ ?
*
bo stawiamy w Centrum uwagi to, co najważniejsze- znalezienie sedna problemu i jego skuteczne rozwiązanie,
*bo koncentrujemy się na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań możliwych do wprowadzenia już od teraz.

Pomagamy DZIECIOM, by były szczęśliwe, radziły sobie z trudnymi sytuacjami i emocjami, a także wierzyły w siebie.

Dzieci od 7r.ż,, Młodzież i Dorosłych zapraszamy do udziału w treningu usprawniającym funkcje poznawcze (myślenie, pamięć, koncentracja uwagi, kontrola myśli) oraz radzenia sobie z emocjami (stres, napięcie, lęk) za pomocą naukowo potwierdzonej metody- EEG BIOFEEDBACK.

NASTOLATKÓW wspieramy w trudach dorastania, pomagamy rozwiązywać ich problemy.

DOROSŁYM zapewniamy pomoc i wsparcie w procesie odnajdywania celu, podejmowania decyzji i wprowadzania konstruktywnych zmian w życiu, a także w walce z depresją, zmartwieniami, nadmiernym stresem, nałogami i złymi nawykami, itd. Prowadzimy także TERAPIĘ PAR oraz TERAPIĘ RODZIN.

RODZICOM podpowiadamy jak usprawnić swoje metody wychowawcze i relacje z dzieckiem (proponujemy indywidualne konsultacje lub grupowe warsztaty)
W naszej ofercie jest słynna SZKOŁA DLA RODZICÓW  - aktualnie także w formie kursu online - można dołączyć w każdej chwili, uczestniczyć w zajęciach w dowolnym miejscu i o dowolnej porze!

Zapraszamy też na serię kursów online z zakresu wychowania, wspierania emocji i budowania dobrej relacji z dzieckiem.

Rodziców, którzy przechodzą przez rozwód zapraszamy również na internetowy kurs RODZINA W ROZWODZIE. Podpowiadamy jak zadbać o dziecko i pomóc mu przygotować się na nadchodzące zmiany oraz jak dobrze wychować dziecko w dwóch domach ale wciąż w jednej rodzinie. Kurs z zaświadczeniem do Sądu. 

Wprowadziliśmy wygodną i szybką formę rejestracji wizyt i zapisów na kursy:
ZAPISY INTERNETOWE:
https://centrumteraz.asysto.pl/wizyta/krok1

Zapraszamy
dr Magdalena Giers- Psycholog dla dzieci i młodzieży, Terapeutka Rodzin
mgr Marcin Giers- Pedagog, konsultant ds wychowawczych, Trener Szkoły dla Rodziców, certyfikowany Trener metody EEG BIOFEEDBACK, Terapeuta Par i Małżeństw
mgr Sylwia Kaczkowska- Psycholog dla dzieci i młodzieży
mgr Agnieszka Majewska- Psycholog dla dzieci i młodzieży
Agata Thiel- Trenerka Umiejętności Społecznych TUS


 

Najczęściej zadawane pytania

Czy na pierwsze spotkanie przyjść z dzieckiem?
Na pierwszą wizytę zapraszamy samych rodziców.
Jest to moment, w którym przeprowadzamy dokładny wywiad dotyczący funkcjonowania dziecka i rodziny. Z doświadczenia wiemy, że przysłuchiwanie się temu, jak rodzice opowiadają o dziecku jest dla niego mało komfortowe.
Dbamy o to, by nie powodować nieprzyjemnych uczuć (dyskomfortu, zażenowania, wstydu, złości) u dziecka.
Na podstawie uzyskanych od rodziców informacji ustalamy plan działania: spotkanie z dzieckiem, rozpoczęcie terapii dziecka/ rodziny albo udzielamy wskazówek rodzicom do wprowadzenia zmian w domu.

Oceny (21)

Marta M.
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: marzec 2022

Trafiłam do Pani Magdy G. z problemem radzenia sobie z emocjami. Zyskałam nie tylko zmianę perspektywy i spokój, ale również głębiej poznałam siebie i nauczyłam się dystansować od negatywnych emocji. U Pani Magdy czułam się bardzo komfortowo już od pierwszego spotkania. Wizyty przyniosły oczekiwane rezultaty, jestem ogromnie wdzięczna.

Psycholodzy

6.0
Kasia
Ocena wyróżniona  |   

Super efekty! Dziecko jest po serii treningów z panem Marcinem i bardzo jesteśmy zadowoleni. Syn dobrze się bawił, a wyniki w szkole znacząco się poprawiły. Na prawdę wzmocniła się jego koncentracja i jest spokojniejszy, więc odrabianie lekcji zajmuje nam dużo mniej czasu niż kiedyś. Pan Marcin ma świetne podejście do dzieci, potrafi zainteresować.

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Lena
Termin usługi: lipiec 2022 

Sąd skierował mnie na szkolenie Dziecko w rozwodzie- trafiłam do Centrum teraz. szczerze polecam kurs wszystkim rodzicom, który chcą pomóc dziecku przetrwać rozwód. Ogrom wiedzy podany w przystępny sposób. I duży plus za rozmowę skupioną na rozwiązaniu moich problemów. No i mam papier do Sądu ;)

Kursy edukacyjne dla rodziców i wychowawców

6.0
Pacjentka
Termin usługi: kwiecień 2020

Fantastyczna opieka, Pani Magda jest bardzo dobrą i ciepłą osobą, pomogła mi i dzięki spotkaniom wszystko jest tak jak być powinno. Polecam każdemu, kto pomocy szuka i potrzebuje.

Psycholodzy

6.0
Kinga
Termin usługi: kwiecień 2020

Trafiłam do P. Magdy w trudnym dla mnie czasie. Od kiedy jeżdżę na spotkania czuje się dużo lepiej, mogę powiedzieć co mi leży na sercu a P. Magda wysłucha mnie i doradzi jak mam sobie z tym radzić.

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Marta Pawlicka
 

Super! Sympatycznie, szybko i skutecznie :) A tak na poważnie, to jestem bardzo zadowolona z otrzymanej pomocy w kwestii trudności wychowawczych z synkiem.

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Bożena
 

Pani dr Magda bardzo pomogła mojej córce . Bardzo miła i fachowa . Od grudnia przyjmuje w bardzo ładnym nowym gabinecie. POLECAMY INNYM

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Ania
 

Jak na razie jestem po pierwszym spotkaniu i na ten moment mogę powiedzieć że wszystko przebiegło bez zarzutów. Pani psycholog miła, sprawia wrażenie bardzo kompetentnej. A co najbardziej mnie zachwyciło to to, że spojrzała na nasz problem zupełnie inaczej niż my, dzięki temu nabraliśmy dystansu i zrozumieliśmy zachowanie naszego dziecka. Myślę że to dobra droga. Jestem pełna nadziei na dalszą współpracę i sukcesy w "naprawie" naszego dziecka i... nas samych.

Psycholodzy dziecięcy

5.7
Barbara
 

Pani dr Magdalena Giers prowadziła terapię mojej córki. Jako rodzic-laik jestem bardzo zadowolona, gdyż efekty były spektakularne. Z czystym sercem mogę polecić ją innym rodzicom, gdyż Pani Magdalena jest osobą bardzo kompetentną o przemiłym usposobieniu.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję! :)

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Monika
Termin usługi: 27-28.06.2015

Każdemu polecam! Motywacją do kursu była zmiana kwalifikacji zawodowych. Nie przypuszczałam, że tak bardzo pomoże mi też w codziennych problemach. Pani Magda przemiła osoba, ale przede wszystkim kompetentna i profesjonalna. Dziękuję!!!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za tak pozytywną opinię :)

Psycholodzy

5.7
pacjent
 

Miejsce gdzie naprawdę można uzyskac fachową pomoc.polecam

Psycholodzy dziecięcy

5.0
krasulakasiula
 

Skorzystaliśmy z diagnozy gotowości szkolnej, bo nie mogliśmy się zdecydować czy wysłać syna do szkoły czy zostawić jeszcze w przedszkolu. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Prowadząca potrafiła zaangażować syna przez prawie 2 godziny! A w przedszkolu i w domu nie potrafi się skoncentrować dłużej niż pół godziny. Mało tego- po powrocie do domu mówił, że nie może się doczekać następnego spotkania- tak mu się podobało! Na prawdę bardzo dobre podejście do dzieci! Dużo życzliwości i cierpliwości. Bardzo pogodna i optymistyczna osoba. Opinia, jaką dostaliśmy (na 3 strony!!) była bardzo dokładna i dała nam wiele wskazówek, nie tylko odnośnie samej nauki, ale też psychiki naszego dziecka.

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Marta
  

Nie znam Centrum , ale otrzymałam ulotkę do domu i generalnie ubaw po pachy- cytuję : wspieramy: rozwój, (....), nieśmiałość, itd :)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za cenną uwagę. Rzeczywiście wyrwane z kontekstu brzmi zabawnie :) Na pewno poprawimy ten błąd przy następnej edycji. Chodziło oczywiście o walkę z nieśmiałością.
Mamy nadzieję, że nie będzie Pani "oceniać książki po okładce" :).

K.
 

Raczej nie jestem typem, który "bawi się" w pisanie opinii, ale tym razem zrobię wyjątek, bo warto :). Nie będę się rozpisywać z czym przyszłam, bo to moja prywatna sprawa. Napiszę tylko, że wizyta była bardzo pomocna i cieszę się, że się na nią zdecydowałam. Jedyny mankament, to, że trudno było trafić do gabinetu, ale to może kwestia mojej beznadziejnej orientacji w terenie ;)Jednym słowem: POLECAM!

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Ola
 

Zdecydowanie polecam! Do psychologa wybieraliśmy się z dużymi oporami i lękiem, ale po wizycie u pani Magdy okazało się, że to była świetna decyzja. Okazała nam zrozumienie i sama nie wiem jak to zrobiła, ale dodała dużo pozytywnego myślenia. Dzięki kilku wizytom zmieniliśmy podejście do naszego dziecka, a to procentuje! Nasze relacje znacznie się poprawiły, a dziecko jest o wiele grzeczniejsze i spokojniejsze.

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Raf
 

Gorąco polecam, jestem w 100% zadowolony z usług poradni. Problem, z którym się borykałem, został szybko zażegnany.

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Katarzyna
 

Niedawno ukończyłam KURS NAJLEPSZA NIANIA prowadzony przez panią psycholog dr Magdalenę Giers i mgr Patrycję Żylińską. Byłam mile zaskoczona.Ciekawy sposób prowadzenia zajęć, wiele uczący.Wprowadzam te mądre wskazówki w pracy z dziećmi i widzę duże efekty.Jeżeli ktoś jest zainteresowany kursem to bardzo polecam.

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Marta Z.
 

Jestem bardzo zadawolona z konsultacji u pani doktor Magdaleny Giers. Dostaliśmy dużo konkretnych, życiowych porad, dodała nam otuchy i siły do pracy nad problemem. Zdecydowanie polecam!

Psycholodzy dziecięcy

6.0
Mamuśka
  

Polecam zajęcia ogólnorozwojowe "Rozwijająca Zabawa". My bylismy na zajęciach dla najmłodszej grupy. Fajna sprawa, miło spędzony czas, dziecko się "wyszalało" a później dobrze spało :) Pani Madzia ma bardzo dobre podejście do dzieci, potrafi je zmotywować do ćwiczeń. Przyjemna, kameralna atmosfera. Gorąco polecam!

Centra edukacyjne dla dzieci

6.0
Valis
 

Polecam pod każdym względem, zwłaszcza Panią Magdę Giers. Nie tylko jest w stanie w bezpiecznych i zabawowych warunkach zdiagnozować pociechę, ale także nakierować na dalszą pomoc. Poza tym Centrum ma bardzo szeroką ofertę, z której warto skorzystać. Polecam!!!

Psycholodzy dziecięcy

6.0