Ciapkowo Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Ciapkowo

Wybierz numer

58 622-25-52
s...@ciapkowo.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
 

Artykuły o nas

 • Dobra zabawa nie musi dużo kosztować. 10 darmowych wydarzeń
  W Trójmieście dużo się dzieje, zwłaszcza teraz, gdy rozpoczyna się sezon letni i wydarzenia są organizowane też pod chmurką. Tylko w tym miesiącu w Gdyni, Sopocie i Gdańsku odbywa się ponad tysiąc wydarzeń - wszystkie znajdziecie w naszym Kalendarzu imprez. Sporo z nich jest biletowanych, ale można też znaleźć dużo darmowych i ciekawych wydarzeń. Polecamy coś dla każdego.
  5 czerwca 2024 (19 opinii)
 • Co dalej z banerami wyborczymi? Pomysłów nie brakuje, ale nie trafią na śmietnik
  Przez tygodnie stanowiły element kampanii, przybliżając mieszkańcom Trójmiasta sylwetki osób kandydujących w wyborach samorządowych. Finalnie banery wyborcze zniknęły z ulic, ale ich posiadacze nie zamierzają tak po prostu wyrzucić ich na śmieci - chcą, aby jeszcze się komuś przysłużyły. W jaki sposób? Postanowiliśmy to sprawdzić.
  18 kwietnia 2024 (74 opinie)
 • Miliony złotych na zwierzęta od Gdyni
  Gdynia pomoże bezdomnym zwierzętom. Samorządowcy przeznaczą na ten cel - bagatela - 3,5 mln zł. Z tej kwoty aż 2 mln zł zostaną przeznaczone na prowadzenie Ciapkowa, a 1 mln - na inwestycje w schronisku.
  26 lutego 2024 (152 opinie)

O nas

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 - 17.00 ,w soboty 11:00-16:00 i w niedziele w godz. 11.00 - 15.00.

Oceny (1)

Tosia
Termin usługi: kwiecień 2022

Moje wrażenia z wizyty w schronisku są bardzo pozytywne. Czasami śledzę na facebooku co się tam dzieje i widać ogromne zaangażowanie osób zajmujących się zwierzętami. Jest to piękne i wspaniałe i bardzo im dziękuję za pomoc, opiekę i szukanie nowego, bezpiecznego domu dla zwierząt, których nikt nie chciał. Mam cudowną, najukochańszą koteczkę z tego schroniska.