Oceny (33)

AGITA
Termin usługi: sierpień 2023 

Pizza XXL to jest jakiś śmiech na sali-40 cm. Brzegi ciasta obsypane chyba kaszą manną dla efekty chrupiących brzegów-ble!! Nie polecam

Pizzerie

6.0
Piotr
Termin usługi: czerwiec 2023 

Szybko, sprawnie a co najważniejsze smacznie, na pewno wrócę!

Pizzerie

6.0
Piter
Termin usługi: luty 2023 

Zamawiasz, otrzymujesz informację, że za 40 min będzie po 80 min dzwonisz, miła pani przeprasza i gwarantuje, że za 15 min będzie dostawa !!! I po 30 min dostawca twierdzi że kierowca się spóźnił !!! Jeszcze zimne pizze przywieźli !!! Omijajcie szerokim łukiem !!!!!!

Pizzerie

2.2
GG
Termin usługi: wrzesień 2022 

Pizza dostarczona po godzinie, gdzie od 40 minut widniała informacja, że dostarczona. To już kolejny raz taka ściema. Pizza podgrzana, nie do jedzenia. Strata czasu i pieniędzy. nie polecam

Pizzerie

1.0
Anna
Termin usługi: listopad 2021 

Zamówienie dotarło z 40 min opóźnieniem (na stronie zaznaczyli ze zamówienie zrealizowane o planowanej godzinie) , pizza zimna. Tragedia nie polecam.

Pizzerie

1.0
Gdn_klient
Termin usługi: listopad 2021 

Czekam od 3.5 godziny na pizzę(miała być w 40 minut), nie da się skontaktować ani z lokalem ani z ogólnopolską infolinią (nikt nie odbiera). Reklamacja złożona, nikt się nie kontaktuje. To już drugi raz z rzędu, szczerze odradzam zamawianie pizzy z dominos.

Pizzerie

1.0
Anon
Termin usługi: czerwiec 2021 

Super obsługa, szybki czas realizacji i bardzo dobra Pizza, co prawda zamawiałem na odbiór osobisty

Pizzerie

6.0
rm
Termin usługi: październik 2020 

Coś tam mocno nie gra. W zeszłym roku zamawiałem często, dowóz był szybki a pizza ciepła i smaczna. Od początku tego roku jest jakiś dramat - 3 zamówienia pod rząd pizza sucha i zimna, raz czekałem prawie dwie godziny i dostałem ewidentnie podgrzaną pizzę. Ostatnie zamówienie tragedia - po 70 minutach od złożenia dzwonię do lokalu, czekam na słuchawce 5 minut i dostaję informację, że pizza jest gotowa i zaraz będzie jechać. Mija kolejne 50 minut, pizzy nie ma, próbuję dzwonić jeszcze raz i słyszę, że pizza jest w piecu i będzie za pół godziny (sic). Nie polecam, ostrzegam.

Pizzerie

1.0
zawiedziony
Termin usługi: lipiec 2020 

Kiepska sprawa, płatność dokonana online, system pokazywał, że pizza dostarczona, a pizzy brak. Po 20 minutach w stosunku do czasu oznaczonego jako "dostarczona" pizza się pojawiła. Niemal zimna, w smaku... bez komentarza. Wiem, jak ta pizza normalnie smakuje na ciepło, a to jakaś porażka jest. Za podobną kwotę mogę mieć w niektórych lokalach obiad dla dwóch osób, a tu takie "coś" sztuk 1... Nie wiem, kto zawiódł, czy dostawca, czy za dużo mu wbijają na raz miejsc do objechania i do nas trafił na szarym końcu. Ale więcej tam nie zamówię, bo już raz taka akcja była i to była druga szansa. Szkoda kasy.

Pizzerie

3.7
Mrta
Termin usługi: marzec 2020 

Dostalismy pizzę....czas oczekiwania 2.5h Pizza ledwo ciepła nie smaczna. Obsługa masakryczna przez telefon z łaska odbiera jakas pani jakby pracowala tam za kare....nie polecam..... Przymorze.

Pizzerie

1.0
Pizzaman
Termin usługi: luty 2020 

Obsługa jest spoko i pizza ale...ten ich sos to istna masakra. Syf.... Jak by ktoś zmielił plastik z ...nawet wstyd napisać z czym.

Pizzerie

3.6
Rafał
Termin usługi: grudzień 2019 

nie odbierają telefonu, dostawa ponad 2h. zero kontaktu ogolnie NIE polecam

Pizzerie

1.0
anon
Termin usługi: listopad 2019 

zamówione 19:26 na 20:30 godzina 21:05 zamówienia brak, pozdrawiam

Pizzerie

1.0
Agnieszka
Termin usługi: październik 2019 

Niestety ilekroć zamawiałam stamtąd pizze byłam mega zadowolona natomiast dzisiaj czuję się jako pokrzywdzony klient, a dlaczego? Ponieważ gdy złożyłam zamówienie online wybierając "płatność gotówką przy odbiorze" po mniej więcej 1,5 h zaczęłam się zastanawiać, czy aby na pewno z moim zamówieniem jest wszystko w porządku.. po wykonaniu telefonu do pizzeri okazało się, że jednak nie jest, a dlaczego? Ponieważ popełniłam błąd wprowadzając telefon do kontaktu... rozumiem mój błąd, ale blok w którym mieszkam, nie jest ani na odludziu a nie wiadomo jak skomplikowany aby się do niego dostać ponieważ wielokrotnie dowozili pizze bez potrzeby "konsultacji". Adres był wprowadzony poprawnie a dostawca nawet nie spróbował zadzwonić przez domofon :( Naprawdę brzydko mówiąc średnio rozgarnięta małpa by sobie z tym poradziła, także niesmak pozostał i chyba należy wybierać płatności online, aby komuś zachciało się wykazać minimum zaangażowania aby dowieźć pizze do klienta..

Pizzerie

4.5
Krzyniek
Termin usługi: wrzesień 2019 

Około 300m od lokalu... czas oczekiwania ponad 2h. Tragedia. Gdybyśmy nie dzwonili się upomnieć o swoje zamówienie prawdopodobnie by nawet nie zaczęło być robione... Oczywiście zakładając, że się w końcu ktoś dodzwoni...

Pizzerie

1.0
Light molly
Termin usługi: sierpień 2019 

nie polecam... pizza słaba a czas oczekiwania kosmiczny

Pizzerie

1.0
Edward
Termin usługi: czerwiec 2019 

Dobra pizza, dostawy w miarę na czas, zawsze ciekawe promocje

Pizzerie

6.0
kamil
Termin usługi: czerwiec 2019 

Praktycznie brak jakichkolwiek składników na pizzy.

Pizzerie

2.3
Piotr
Termin usługi: marzec 2019 

Najgorsza pizza jaką jadłem w życiu. Czas oczekiwania ponad godzinę choć pizzeria tak blisko. Uboga w składniki , ranty nie do zjedzenia, beznadziejne ciasto oraz sos. Nie polecam nawet za darmo!

Pizzerie

2.2
kk
Termin usługi: marzec 2019 

pizzeria Dominos z Moreny zaliczyla wpadke z czasem dostawy ale w ramach przeprosin dostalam 2 dowolne duze pizze gratis do zrealizowania kiedykolwiek.Miło i uczciwie

Pizzerie

4.0