Oceny (8)

Joanna
Termin usługi: listopad 2023 

Polecam. Szybka dostawa i smaczna pizza w stylu amerykańskim:)

Pizzerie

6.0
Felicidad
Termin usługi: październik 2023 

Smaczne i szybko dojechało :)

Pizzerie

6.0
TinTin
Termin usługi: wrzesień 2022 

Równia pochyła. To zawsze była zwykła, typowa korporacyjna sieciówka, wiec nie mam wielkich wymagań co do jakości. Kupowałem średnio raz na miesiąc, gdy nie było wyjścia. Jednak ostatni okres to jakaś katastrofa. Obrzydliwe, fatalne, nie do jedzenia. Składniki na poziomie McDonalda. Nigdy więcej.

Pizzerie

2.7
Patryk
Termin usługi: grudzień 2021 

Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej pizzeria. Pizza zimna, bez smaku, ciasto za słodkie i jalowe, składników w ilości znikomych.

Pizzerie

2.2
Jurek
Termin usługi: sierpień 2021 

Trzy razy zamówiłem. Trzy razy dostałem pizza zimna i spalona. Beznadziejna.

Pizzerie

2.0
Gruby
Termin usługi: czerwiec 2021 

Super jedzenie, bardzo miła obsługa i szybki czas dostawy, do tego często atrakcyjne promocje, polecam każdemu

Pizzerie

6.0
Malwina
Termin usługi: czerwiec 2019 

Domino's trzyma równy (wysoki!) poziom niezależnie od lokalizacji, na tle innych sieciówek jest bezkonkurencyjny.

Pizzerie

5.7
Tomasz
Termin usługi: marzec 2019 

Korzystałem z usług pizzerii trzykrotnie i 3 razy byłem niezadowolony, kolejnej szansy nie będzie. Przy pierwszym zamówieniu pizza dojechała zimna. Przy drugim, dojechała spóźniona. Przy ostatnim zamówieniu mając na uwadze to ze wcześniej było opóźnione zamówiłem o godzinie 18:00 pizzę na godzinę 19:00, gdy pizzy nie było do 19:20 zadzwoniłem dopytać o zamówienie (które według strony internetowej wyjechało o 18:40), poinformowano mnie ze pizza już wyjechała. Zapytałem czy będzie się do czegokolwiek nadawała po 40 min od wyjścia z pieca, pracownik przekazał ze wyszła z pieca 10 minut temu (czyli 10 min po godzinie na jaką pizzę zamówiłem?!). Finalnie pizza dojechała o 19:45 czyli po prawie 2h od złożenia zamówienia. Dwa dni po złożeniu skargi pizzeria skontaktowała się ze mną proponując rabat na kolejne zamówienie, zapytałem czy też dojedzie spóźnione? Niesympatyczna pani powiedziała " a tego to nie wiem" poinformowałem ze forma rozwiązania sporu mnie nie satysfakcjonuje bo już więcej nie będę zamawiał i w tym momencie usłyszałem " aha, to dziękuje" i połączenie zostało zakończone. Uważam ze standard obsługi lokalu jest bardzo niski a pizza jest nie warta swojej ceny.

Pizzerie

1.8