Dream Dance

80-283 Gdańsk, Myśliwska 101/19 Mapka
 
Inne oddziały:
792-173-838
d...@gmail.com pokaż
www.dreamdance.pl
Godziny otwarcia
codziennie10:00 - 21:00

O nas

Dream Dance to agencja artystyczna oraz studio tańca&fitness Natalii Wojdak działająca na rynku już od 2009 roku.

Oferta agencji artystycznej kierowana jest do firm, osób prywatnych czy innych agencji eventowych, które chcą uświetnić swoje wydarzenie efektownymi pokazami tańca czy animacjami. Fenomenalni tancerze znani m.in. z "You Can Dance",  "Mam talent", "Cheerleaders Gdynia" czy mistrzowskie sportowe pary dostarczą niezapomnianych emocji! Posiadamy również bogatą bazę fordancerek i hostess.
 
Za nami już wiele prestiżowych wystąpień, m.in. w programie "You Can Dance" czy podczas festiwalu w Sopocie. Kilkunastoletnie doświadczenie w tej branży pozwoliło do perfekcji opanować każdy program artystyczny i sprawić, że na długo pozostaje on w pamięci odbiorców. Uwielbiamy podejmować nowe wyzwania a każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Taniec to nasza największa pasja!
 
Oferta studia tańca kierowana jest do Wszystkich chcących nauczyć się tańczyć lub rozwijać nabyte już umiejętności taneczne, dla nowożeńców marzących o niezapomnianym "pierwszym tańcu" oraz jako niespodzianka podczas "wieczoru panieńskiego".
 
Dream Mama to firma stworzona dla kobiet myślących o zajściu w ciążę, kobietach w ciąży, oraz kobietach w okresie postanatalnym, które chcą być aktywne przez cały magiczny czas 9.miesięcy i wrócić do formy tuż po porodzie. 
 
Zapraszam do współpracy, Natalia Wojdak-Gryszun.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »