Drypol Sp. z o.o. Sp. k. - Osuszanie Budynków - oddział Gdańsk

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta
znajduje się w Biurowiec Zieleniak

Drypol Sp. z o.o. Sp. k.

Wybierz numer

58 663-67-68
i...@drypol.pl pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
  • Zdjęcie 1/15 - Drypol Sp. z o.o. Sp. k. Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/15 - Drypol Sp. z o.o. Sp. k. Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/15 - Drypol Sp. z o.o. Sp. k. Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/15 - Drypol Sp. z o.o. Sp. k. Gdańsk +12 1
 

O nas

Od 20 lat profesjonalnie wykonujemy osuszanie i odgrzybianie budynków. Sprzedajemy i wypożyczamy : osuszacze,mierniki wilgotności, nawilżacze, nagrzewnice. Posiadamy największą bazę urządzeń w Polsce dzięki czemu gwarantujemy najniższą cenę na rynku.
Jesteśmy firmą ściśle wyspecjalizowaną w zakresie likwidacji szkód po zalaniu, bieżącej kontroli i eliminacji wilgotności oraz ozonowania.
Rozpoczęliśmy swoją działalność już w 1997 roku. Na przestrzeni niemal 20 lat zdobyliśmy pozycję doskonałego profesjonalisty w swojej dziedzinie. Świadczymy wysokiej jakości usługi dzięki bogatemu doświadczeniu, ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji i sięganiu po coraz bardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne, a przede wszystkim szybkiemu i skutecznemu działaniu, które pozwala bezproblemowo i oszczędnie zażegnać problemy naszych Klientów.
Podczas długoletniej praktyki pojawiało się przed nami wiele wyzwań. Uczestniczyliśmy m.in. w zakrojonej na szeroką skalę akcji usuwania skutków powodzi 1000-lecia. Następnie świadczyliśmy usługi dla dziesiątek prestiżowych obiektów – w tym m.in. placówek użyteczności publicznej, jak szkoły czy uczelnie, a także powierzchni komercyjnych, typu banki, lotniska, magazyny, hotele i pensjonaty. Z takim samym zaangażowaniem i dbałością podchodzimy do dużych przestrzeni, które należą do globalnych firm, jak też mniejszych lokali, które użytkują przedsiębiorcy lokalni czy właściciele prywatni.
Nieustanny rozwój i sięganie po coraz bardziej innowacyjne technologie pozwalają nam gwarantować niezawodność działania i minimalizację kosztów powstałych na skutek szkód po zalaniu. Stale inwestujemy w wiedzę i nowoczesny sprzęt oraz śledzimy postępy w naszej branży na rynkach zagranicznych. Ponadto aktywnie reagujemy na potrzeby Klientów, nieustannie poszerzając zakres naszych usług i podnosząc kompetencje techniczne naszych pracowników. Dzięki temu możemy w kompleksowy sposób odpowiadać na awaryjne sytuacje i redukować zaistniałe w ich rezultacie straty.

Oceny (1)

Agnieszka
Termin usługi: 07.09.2015

Ta firma osuszyła naszej wspólnocie mieszkaniowej szyby windowe, które uległy zalaniu po awarii wodnej. Wszystko poszło szybko i bez kłopotów. Polecamy!

Osuszanie i odgrzybianie

6.0