Drypol Sp. z o.o Sp .k.

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

Drypol Sp. z o.o Sp .k.

Wybierz numer

58 663-67-68 wew. 1
i...@drypol.pl pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
  • Zdjęcie 1/5 - Drypol Sp. z o.o Sp .k. Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/5 - Drypol Sp. z o.o Sp .k. Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/5 - Drypol Sp. z o.o Sp .k. Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/5 - Drypol Sp. z o.o Sp .k. Gdynia +2 1
 

Artykuły o nas

O nas

Od 20 lat profesjonalnie wykonujemy osuszanie i odgrzybianie budynków. Sprzedajemy i wypożyczamy : osuszacze,mierniki wilgotności, nawilżacze, nagrzewnice. Posiadamy największą bazę urządzeń w Polsce dzięki czemu gwarantujemy najniższą cenę na rynku.
Jesteśmy firmą ściśle wyspecjalizowaną w zakresie likwidacji szkód po zalaniu, bieżącej kontroli i eliminacji wilgotności oraz ozonowania.
Rozpoczęliśmy swoją działalność już w 1997 roku. Na przestrzeni niemal 20 lat zdobyliśmy pozycję doskonałego profesjonalisty w swojej dziedzinie. Świadczymy wysokiej jakości usługi dzięki bogatemu doświadczeniu, ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji i sięganiu po coraz bardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne, a przede wszystkim szybkiemu i skutecznemu działaniu, które pozwala bezproblemowo i oszczędnie zażegnać problemy naszych Klientów.
Podczas długoletniej praktyki pojawiało się przed nami wiele wyzwań. Uczestniczyliśmy m.in. w zakrojonej na szeroką skalę akcji usuwania skutków powodzi 1000-lecia. Następnie świadczyliśmy usługi dla dziesiątek prestiżowych obiektów – w tym m.in. placówek użyteczności publicznej, jak szkoły czy uczelnie, a także powierzchni komercyjnych, typu banki, lotniska, magazyny, hotele i pensjonaty. Z takim samym zaangażowaniem i dbałością podchodzimy do dużych przestrzeni, które należą do globalnych firm, jak też mniejszych lokali, które użytkują przedsiębiorcy lokalni czy właściciele prywatni.
Nieustanny rozwój i sięganie po coraz bardziej innowacyjne technologie pozwalają nam gwarantować niezawodność działania i minimalizację kosztów powstałych na skutek szkód po zalaniu. Stale inwestujemy w wiedzę i nowoczesny sprzęt oraz śledzimy postępy w naszej branży na rynkach zagranicznych. Ponadto aktywnie reagujemy na potrzeby Klientów, nieustannie poszerzając zakres naszych usług i podnosząc kompetencje techniczne naszych pracowników. Dzięki temu możemy w kompleksowy sposób odpowiadać na awaryjne sytuacje i redukować zaistniałe w ich rezultacie straty.

Oceny (18)

Ania
Termin usługi: kwiecień 2024

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu Drypol sp. z o.o. Profesjonalizm i doskonały sprzęt przekłada się na najwyższą jakość usługi. Przyjęty plan działania i jego realizacja przyniosły oczekiwany efekt. Bardzo dobry kontakt od zgłoszenia do zakończenia usługi. Polecam !!!!

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
Marzena
Termin usługi: wrzesień 2022

Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do tematu po zalaniu mojej firmy.Wszystko na czas,pełna informacja.Pan Krzysztof z Wrocławia to osoba godna polecenia.Dziękuję za pomoc w trudnej dla mnie sytuacji.

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
Karolina
Termin usługi: kwiecień 2020

Bardzo profesjonalna obsługa. Panowie rzeczowo wytłumaczyli nam na czym polega nasz problem a następnie przystąpili do działania. Ceny przystępne. Polecam

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
Aneta
Termin usługi: sierpień 2017

Dziękuję za szybką i sprawną usługę osuszania mieszkania. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do klienta. Mimo mojej nieobecności na miejscu wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Polecam usługi firmy DRYPOL.

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
mk
Termin usługi: kwiecień 2017

Wszystkim, którzy potrzebują skutecznego osuszenia mieszkania czy domu mogę z całą odpowiedzialnością polecić firmę Drypol! W obliczu mojej domowej tragedii związanej z zalaniem mieszkania włącznie z zawilgoceniem ścian na wysokości do 1m na poziomie powyżej 80 jednostek wilgotności, firma Drypol okazała się najbardziej elastyczną, życzliwą a finalnie również skuteczną w realizacji usługi! Absolutne dotrzymanie wszystkich umówionych terminów (nie tylko co do dnia, ale również co do godziny!), pomiary wilgotności na każdym etapie osuszania, oferta która w 100% pokryła się z kwotą zafakturowaną czy protokoły które bez komentarza zostały przyjęte przez ubezpieczyciela stanowią najlepszą reklamę usług wykonywanych przez firmę Drypol I to zarówno dla osoby nadzorującej i wyceniającej pracę, jak i osób bezpośrednio odpowiedzialnych za process osuszania. Każdemu, kto potrzebuje skutecznego osuszenia swoich murów absolutnie z pełną odpowiedzialnością polecam firmę DRYPOL.

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
Sylwia
Termin usługi: 30.03.2017

Panowie z Drypol okazali się bardzo profesjonalnymi specjalistami, w pełni zaangażowani i służący dobrą radą. Ogromne podziękowania za pomoc i terminowość wykonywanych prac :-)

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
if
Termin usługi: 13.03 -24.03.2017

Jestem pod duzym wrazeniem fachowosci , solidnosci oraz punktualnosci pracownikow firmy. Gdyby wszyscy tak pracowali, bylibysmy krajem szczesliwosci. Panowie reagowali blyskawicznie na kazda uwage, dostosowujac swoje dzialania do zaistnialych zmian. Brawo!!!

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
Piotr
Termin usługi: 12.07.2016

Miły kontakt, urządzenie zgodne z opisem. Ekspresowa wysyłka. Godne polecenia.

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
Paweł
Termin usługi: lipiec 2016

Witam, chciałbym serdecznie polecić firmę Dry-pol. Swietny kontakt, nowoczesne i bardzo wydajne osuszacze a także fachowa obsługa.

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
Tomek
Termin usługi: 22122015

Świetny kontakt, profesjonalne podejście do problemu– polecam!

Osuszanie i odgrzybianie

5.8
Paweł
Termin usługi: 5.01.2015

Świetne pro-klientowskie podejście, miła i fachowa obsługa, korzystanie z usług Dry-Pol w Gdyni to była czysta przyjemność

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
Julia kłos
Termin usługi: marzec 2014

Polecam firmę rzetelne podejście do swojej pracy. Panowie osuszający moje mieszkanie wszystko mi wytłumaczyli z kąt mam wilgoć i jak w przyszłości zapobiegać podobnym sytuacjom

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
Martyna
Termin usługi: 14.03.2014

Skorzystałam z usługi pomiarów wilgotności w związku z zakupem mieszkania. Potrzebowałam potwierdzenia, że w mieszkaniu nie ma problemów z wilgocią. Wezwanie specjalisty okazało się dobrą decyzję, gdyż ściana w jednym z pokoi była mokra- z zakupu nie zrezygnowałam, ale udało mi się wynegocjować dużo korzystniejszą cenę. Różnica w cenie wystarczyła na zapłatę za pomiary, osuszenie (sprzętem Dry-Pol) i jeszcze sporo zostało;) Polecam!

Osuszanie i odgrzybianie

5.8
Maria
Termin usługi: luty 2014

Dwa razy korzystałam z usług firmy Dry- Pol , polecam wszystkim , kto bedzie potrzebowal profesjonalnej , solidnej i terminowej uslugi związanej z osuszaniem mieszkania po zalaniach . Dodac jeszcze nalezy ze kosztorys zrobiony przez firme nigdy nie byl podważany przez PZU , co tez ma duze znaczenie .Polecam

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
Damian Dubicki
Termin usługi: 17.02.2014

Mieszkam w budynku, który ma ponad 100 lat i jest już zabytkiem. Próbowałem już wszystkich metod osuszania, ale nie przyniosło to efektów. Postanowiłem skorzystać z usług firmy DRY-POL i był to strzał w dziesiątkę! Panowie najpierw zrobili pomiary wilgotności, a potem ułożyli plan osuszania. Zakupiłem również w ich sklepie osuszacz TTK 75 E, który szczerze polecam do większych pomieszczeń. już nie muszę się martwić o zdrowie i śpię spokojnie.

Osuszanie i odgrzybianie

5.8
Bronis lawa
Termin usługi: 10.2013

Osuszacze Kupiłam osuszacz od tej firmy. Bardzo mili fachowcy doradzili mi tanie i skuteczne rozwiązanie. Miałam problem z wodą na oknach i juz raz korzystałam z usług osuszania innej firmy. Za niecałe 1000 zł kupiłam swój osuszacz i moje dzieci już śpią spokojnie. Polecam . Człowiek uczy się całe życie nawet nie wiedziałam, że taki sprzęt jest dostępny dla każdego.

Osuszanie i odgrzybianie

5.8
Alina
Termin usługi: 7.11.2013

Panowie z tej firmy to profesjonaliści. Zrobili dokładne pomiary i zlikwidowali mi grzyba na ścianie w łazience. Polecam w 100 %

Osuszanie i odgrzybianie

6.0
Radosław Raszkiewicz
Termin usługi: maj 2013

Korzystałem z usług tej firmy po zalaniu mieszkania w Oliwie. Jestem doświadczonym inżynierem i miałem już styczność z osuszaniem i firmami zajmującymi się tym na budowach. Ubezpieczyciel wypłacił całość odszkodowania szybko i bez szarpania. Dziękuję za tak profesjonalne i sprawne działania, oby więcej takich firm!

Osuszanie i odgrzybianie

5.5