Edu Przedszkole i Żłobek

Edu Przedszkole i Żłobek

Wybierz numer

503-855-116
b...@przedszkole.gpnt.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/7 - Edu Przedszkole i Żłobek Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - Edu Przedszkole i Żłobek Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - Edu Przedszkole i Żłobek Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - Edu Przedszkole i Żłobek Gdańsk +4 1
 

O nas

Zapewniamy profesjonalną kadrę pedagogiczną i zajęcia umożliwiające wszechstronny rozwój Twojego dziecka.
Pracujemy cały rok, bez przerwy wakacyjnej.

Oceny (5)

mama
Termin usługi: 2014-2015

Wspaniałe przedszkole!

Przedszkola

6.0
A
Termin usługi: -

Być może Pani Grażynka miała nie raz do czynienia z niejadkami i wie, że picie podaje się po jedzeniu, jeśli się chce, żeby dziecko zjadło cokolwiek z danego posiłku. Szukam opinii o przedszkolach w Trójmieście i akurat kwestii podawania popicia do posiłku jeszcze nie spotkałam. Pani ma pewnie szczęście, że dziecko je wszystko, ale proszę nie oceniać w ten sposób Pani G. Przyznaję jednocześnie, że nie znam żadnej ze stron, ale mam niejadka, zupełnie niereformowalnego... picie przed czy w trakcie posiłku na pewno mu nie pomaga...

Mama
Termin usługi: 2010 - obecnie

Zdecydowanie polecam! Atmosfera w przedszkolu i postawa nauczycielek sprzyjają uczeniu się przez zabawę - dobrą zabawę. Dużą otwartość całej kadry widać gołym okiem - najważniejsze, ze czerpią z tego nasze maluchy! Serdecznie polecam!

Przedszkola

6.0
Michał
Termin usługi: od pazdziernika

Moja córka lubi chodzić do przedszkola i lubi się uczyć nowych rzeczy (wcześniej często przerażały ją np. nieznane hałasy) i to jest najlepsza rekomendacja dla codziennej pracy Pani Darii, Magdy i Martyny. Bardzo dziękuję!

Przedszkola

5.8
mama
Termin usługi: 2010

Moja córka chodzi do Edu praktycznie od początku działalności. Jestem bardzo zadowolona. Panie są ciepłe i miłe, zajęć dodatkowych jestbardzo duzo. Dzieci się nie nudzą i chętnie przychodzą do przedszkola.

Przedszkola

6.0