Elka School B,BE,C,CE Akredytacja Kuratora Oświaty

Elka School B,BE,C,CE

Wybierz numer

58 345-15-15 505-084-006
b...@elkaschoolgdansk.pl pokaż
Otwarte do 16:30 więcej
 

Artykuły o nas

O nas

E-learning KURSY KIEROWCÓW ZAWODOWYCH- wybierz dogodny termin dla siebie
KATEGORIA BE-2200 zł
KATEGORIA B-2800 zł
KATEGORIA C- 4300 zł
KATEGORIA CE-4300 zł-w pakietach niższe ceny Powyższe ceny obowiązują do odwołania

Oceny (608)

Lena
Termin usługi: 2012/2013 

Choć od zdobycia prawa jazdy minął już rok, to chciałam ocenić tę szkołę, bo miło ja wspominam. Zapisałam się na kurs tuż przed zmianami w testach, pomimo to, że uczyliśmy się według starego sytemu, testy zdałam za 1 razem. Uważam, że to w dużej mierze zasługa merytorycznych wykładów prowadzonych przez dwóch bardzo sympatycznych i zaangażowanych instruktorów. Co do nauki praktycznej, to miałam z tym większe problemy (jestem osobą bardzo emocjonalną), jednak pan Andrzej z ogromną cierpliwością i pogodą ducha podchodził do naszych wspólnych jazd. Za co jestem mu bardzo wdzięczna. Poza tym obsługa przemiła. Polecam wszystkim cykorom i nie tylko:)

Odpowiedź obiektu:

Pani Leno bardzo nam miło, że nawet po tak długim czasie przypomniała Pani sobie o nas. Bardzo dziękujemy i życzymy szerokiej drogi:) Gratulujemy oczywiście zdanego egzaminu:)

Kursy prawa jazdy

5.8
Sylwia
Termin usługi: 2014 

Jestem bardzo zadowolona z efektów nauki w ośrodku oraz współpracy instruktora pana Marcina:). Zdalam za pierwszym razem. Polecam Sylwia.

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

5.8
Blanka
Termin usługi: wrzesień 2014 

Polecam jak najbardziej Elka School we Wrzeszczu! Dzisiaj zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem po kursie w tej szkole. Pan Andrzej jest fantastycznym instruktorem - naprawdę zna się na tym, co robi, a do tego jest cierpliwy i opanowany :-) Obsługa przemiła i pomocna, atmosfera sympatyczna, program był rzetelnie zrealizowany. Polecam :)))

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

5.2
Krzysztof.F.
Termin usługi: 2014 

Zdałem za drugim razem ,moja wina, nerwy wzięły górę, całość ok! instruktorzy cierpliwi i jasno tłumaczą, pozdrawiam Wojtka i Gienia .POLECAM'' ELKA SCHOOL''GDANSK.

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Zuzka
Termin usługi: 04.2014-07.2014 

Kurs rozpoczelam w kwietniu z przemilym i przezabawnym, a przede wszystkim swietnie przekazujacym swoja wiedze, Mackiem U. Nastepnie 30h spedzilam z najwspanialszym i najbardziej wyrozumialym instruktorem PAWŁEM STOLORZEM:) Sprawil on, ze jazda stala sie przyjemnoscia,co zakonczylo sie zdaniem egzaminu za PIERWSZYM RAZEM! Goraco polecam Elka School kazdemu, kto za przystępną cenę i w milej atmosferze chce stac sie najlepszym kierowcą.

Kursy prawa jazdy

6.0
Sadek
Termin usługi: styczeń-lipiec 2014 

Szkoła godna polecenia. Możliwość zrobienia wszystkich kursów(C, C+E, KWP) w jednym miejscu. Instruktorzy z fachową wiedzą przygotują do egzaminu. Egzamin C oraz C+E zaliczony bez problemu. Godziny jazd oraz teorii dostosowane do osób pracujących. Szczególne pozdrowienia i podziękowania dla Pani Ewy, która obsługuje w punkcje w CH Riviera w Gdyni bo to dzięki niej przekonałem się żeby się tu zapisać. Pozdrawiam:)

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Katarzyna K-H
Termin usługi: kwiecień - lipiec 2014 

Polecam Elka School!! Polecam p. Bolesława K. na instruktora – cierpliwość, skrupulatność profesjonalizm, wszystko uczone w swoim czasie, żadnych spóźnień czy odwoływania zajęć, żadnych nerwów czy stresów, z góry ustalone zasady i efekty widać  Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem to chyba najlepsze świadectwo dla profesjonalizmu Pana Instruktora, któremu jestem bardzo wdzięczna za całą przekazaną wiedzę, dziękuje  Zajęcia teoretyczne także godne polecenia, zawsze punktualnie, można dowiedzieć się więcej niż w książce, ale wiadomo nie ma to jak praktyka. Nigdy także nie było problemu aby zaczerpnąć informacji w sekretariacie, czy cokolwiek załatwić – współpraca na wysokim poziomie. Szkoła godna polecenia w 100%, naprawdę warto.

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Kamil P.
Termin usługi: LIPIEC 2014 

O.S.K. ELKA SCHOOL w Gdańsku wspaniala szkola godna polecenia,mili i doswiadczeni instruktorzy (p.Wojtek, p.Gienek).Elastyczne godziny przystepne ceny same plusy.

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Marcin Wrosz
Termin usługi: 2 miesiące 

Absolutny brak zarzutów! Z każdym bez problemowo można się dogadać, czy to z paniami z recepcji, czy też z instruktorami. Mój wykładowca, a zarazem instruktor, Pan Wojciech P. jest super człowiekiem, który na spokojnie wytłumaczy wszystko. Myśle, że lepiej nie mógł mnie przygotować. Dał radę opanować moją złość i chęć zrobienia wszystkiego "na szybko". Podczas umawiania się na jazdy wszystko przebiegało szybko i zawsze dała się znaleść wspólny termin. Cena całego kursu nie jest wygórowana w żaden sposób, gdyż lepiej, niż w Elce School nie przygotujesz się nigdzie :) Dodam jeszcze, że Pani Marysia również jest godna polecenia jako instruktor. Serdecznie polecam tę szkołę!

Kursy prawa jazdy

6.0
Grzegorz G.
Termin usługi: Styczeń-Maj 2014 

Na kurs C zapisałem się w połowie stycznia C+E w połowie kwietnia nie było problemu by dogadać się co do godzin jazdy i dopasować ich do grafiku w pracy. Instruktorzy konkretni i rzeczowi jak trzeba to zwrócą uwagę na popełniane błędy. Najlepsze jest to że zostawiają też sporo przestrzeni dla kursanta. Jestem zadowolony z przebiegu szkolenia i wyniku, wiadomo że każdy ma różne predyspozycje. I potrzebuje różnej ilość czasu by się nauczyć manewrów. W czerwcu odebrałem prawo jazdy B+E, C, C+E, to dodane kategorie z pomocą Elki. Pozostaje Kwalifikacja, Śmiało Polecam

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

5.8
Ola
Termin usługi: 2014 r. 

Poleciłabym tę szkołę każdemu, kto naprawdę chce się dobrze nauczyć jeździć. Zajęcia teoretyczne prowadzone są znakomicie, ciekawie i przystępnie. Można pytać i każda wątpliwość jest rozstrzygnięta. Podobnie na zajęciach praktycznych. Miałam przyjemność jeździć z panem Marcinem - instruktor jazdy z darem pedagogicznym, któremu zależy żeby nauczyć człowieka jeździć. Cierpliwy, udziela pomocnych rad i komentuje sytuację na drodze. Jeżdżąc z panem Marcinem nie ma mowy o stresie. Odniosłam wrażenie, że w tej szkole jazdy pracują ludzie, dla których to zajęcie jest pasją. Profesjonalizm, przyjemna atmosfera i bardzo dobrzy instruktorzy. Polecam, są genialni.

Kursy prawa jazdy

6.0
Aleksandra
Termin usługi: xx 

Super obsługa, a jeszcze lepsi (bez urażenia obsługi w biurze) pod względem profesjonalizmu instruktorzy! Marcin świetna oaza spokoju, wszystko pięknie i ładnie potrafi wytłumaczyć. Nie ma szans na nie zdanie egzaminu za pierwszym razem! Ceny porównywalne do innych szkół, ale nie ma co schodzić niżej, gdyż nie liczy sie cena, a taktyka i styl nauczania, no i efekt końcowy jaki można uzyskać! :) Polecam ELKE SCHOOL na 100% :)

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Kierowca Kamila
Termin usługi: luty-czerwiec 2014  

Na początku zachęciła mnie cena kursu i dobra opinia o szkole. Kolejno teoria - rzetelnie i sprawnie przeprowadzona (zdałam egzamin teoretyczny za pierwszym razem). Lekcje z Panem Bolesławem K. polecam każdemu, uczy bardzo skrupulatnie, według ułożonego planu, ma naprawdę dużo cierpliwości. Bezstresowo i merytorycznie! Egzaminu nie zdałam od razu, ale to kwestia indywidualna, jakość nauczania oceniam na 5+! Polecam gorąco przyszłym kierowcom!

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

5.8
magdalena b
Termin usługi: styczen - maj 

Wykłady prowadzone są w ciekawy sposób, przerwy dostosowane do grupy. Dzięki temu, że miałam systematyczne jazdy z Panem Bolesławem Karasiem nauczyłam się jezdzić. Gorąco polecam Pana Bolka super cierpliwość i żadnych stresów podczas lekcji niestety nie udało mi sie zdac egzaminu za pierwszym razem tylko ze stresu pozdrawiam

Kursy prawa jazdy

6.0
RAFAŁ R.
Termin usługi: kwiecień-maj 2014 

Serdeczne podziękowania dla ekipy instruktorów z O.S.K. ELKA SCHOOL w Gdańsku. Terminy jazd (dzień po dniu), idealnie dopasowane do mojego kalendarza. Każda minuta lekcji w pełni wykorzystana na kręcenie kółkiem i manewrowanie raz na placu, raz na mieście. Instruktor WOJTEK- fachowiec i pełen profesjonalista w nauce technicznego podejścia (obycia) z autem. Świetnie tłumaczy i wyjaśnia każde wątpliwości związane z trudnością manewrów na placu. Instruktor EUGENIUSZ- fachowiec i pełen profesjonalista w dziedzinie tłumaczenia i robieniu korekt na wszystkie możliwe sposoby w czasie manewrów na placu oraz w znajomości każdego skrzyżowania i dziur na jezdni na trasie kat. C+E w Gdańsku. Wiedza świetnie przekazywana na prosty, chłopski język (oczywiście bez wulgaryzmów) jak i życiowe doznania i opowieści absolwentów tej szkoły. Sam egzamin to już formalność. Oprócz towarzyszącego wiadomo stresu, idealnie wykonane manewry,a w szczególności parkowanie prostopadłe tyłem, gdzie sam egzaminator jak stwierdził "jestem pod wrażeniem jak umiejętnie pan ominął słupek i schował pojazdy do stanowiska", wreszcie miasto, zakończyło egzamin za pierwszym podejściem z wynikiem POZYTYWNYM bez żadnego błędu

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Piotrek
Termin usługi: maj 2014 

Właśnie zdałem egzamin w Pordzie na kat.B. Przed zapisaniem się na kurs, nigdy w całym moim życiu nie jeździłem autem (a lat mam 26). Po 30 godzinach jazdy z Panem Andrzejem byłem w stanie prowadzić auto na tyle dobrze, żeby zdać egzamin. Zarówno Pan Andrzej jak i Pan Kamil (z którym miałem okazję jeździć) okazali się rewelacyjnymi nauczycielami. Obsługa w Elce również jest rewelacyjna. Przyjazna atmosfera, bezstresowa nauka. Fakt, moja ocena jest malo obiektywna jako , że nie mialem okazji uczyć w innych ośrodkach, ale to czego nauczyłem się w Elce wystarczyło aby zdać prawko :) Polecam wszystkim bo na prawdę warto.

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Olga
Termin usługi: kwiecień 

Żałuję okropnie, że nie zapisałam się od początku do tej szkoły. Trafiłam przez polecenie na jazdy dodatkowe. Najlepiej wydane pieniądze ever!!! Pan Marcin Grzymkowicz- świetny instruktor, cierpliwy, spokojny, zawsze w dobrym humorze wytłumaczy wszystko po 100 razy jak trzeba. Zdałam za 'kolejnym ' razem ale tylko dzięki Panu :) teraz autko i "tylko spokojnie" :) Polecam wszystkim !

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

5.3
Jar
Termin usługi: styczeń-kwiecień 2014 

Polecam Elka School, bardzo miła obsługa i profesjonalizm w każdym calu... Dzięki instruktorowi Marcinowi przejezdziłem 30 godzin na luzie bez stresu i co najważniejsze nauczył mnie jezdzić !!! :) Kat B zdane za drugim razem, za pierwszym to wyłącznie przez moją winę "stres" nie zdałem, ale drugi poszło bez problemów i mam prawko :) POLECAM ELKA SCHOOL. POZDRAWIAM :)

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

5.8
dawid
Termin usługi: 08.04.2014 

Bardzo polecam tę szkołę do egzaminu zostałem bardzo dobrze przygotowany bez problemu zdałem za pierwszym razem na kat E do B.

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

5.3
Ines
Termin usługi: 01.03.2014 

Instruktorzy bardzo mili, znają dokładnie wszystkie trasy, nic mnie nie zaskoczyło na egzaminie :) Polecam!

Kursy prawa jazdy

6.0