Elka School B,BE,C,CE Akredytacja Kuratora Oświaty

Elka School B,BE,C,CE

Wybierz numer

58 345-15-15 505-084-006
b...@elkaschoolgdansk.pl pokaż
Otwarte do 16:30 więcej
 

Artykuły o nas

O nas

E-learning KURSY KIEROWCÓW ZAWODOWYCH- wybierz dogodny termin dla siebie
KATEGORIA BE-2200 zł
KATEGORIA B-2800 zł
KATEGORIA C- 4300 zł
KATEGORIA CE-4300 zł-w pakietach niższe ceny Powyższe ceny obowiązują do odwołania

Oceny (608)

Honorata
Termin usługi: 12.13r.-03.14r. 

Mili z dobrymi kwalifikacjami pracownicy. Wysoki poziom nauczania. Kursanci są bardzo dobrze przygotowani przez prowadzących (tzn. otrzymywane są wszystkie materiały metodyczne oraz samochody są w świetnym stanie). Czas jest dobierany tak by kursanci byli zadowoleni. Cena za cały kurs jest bardzo przystępna, jednak cena za dodatkowe jady mogłaby być mniejsza.

Kursy prawa jazdy

5.8
Paweł
Termin usługi: 2014-05-02 

Bardzo miła współpraca z szkołą egzamin zaliczony po kursie bez problemu dzięki miłym i bardzo rzetelnym instruktorom polecam

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Aleksander Jankowski
Termin usługi: październik 2013-styczeń 2014 

Jeśli chcecie zdać Egzaminy Państwowe za pierwszym razem to świetnie trafiliście . Świetna atmosfera , przyjazna i świetnie wyszkolona Kadra.Instruktorzy sumiennie wykonują swoją prace , podczas jazd wykonywane są krok po kroku założonia programowe danej kategorii , a nie jak parę razy słyszałem od znajomych , że jeździ się "załatwiać sprawy instruktora. Osobiście jeździłem u Pana Bolesława Karasa , świetny instruktor , miły i symatyczny , świetnie nawiązuje współpracę z kursantem. Miałęm takie poczucie , że nawet jak popełnie błąd to na spokojnie go przeanalizujemy , a nie zostanę za niego skarcony. Na jazdy przychodziłem z wielką ochotą. Egzmin Zdałęm za pierwszym razem ! Gorąco Polecam mojego Instruktora Bolesława Karasa jak i całą szkołę Elka School Gdańsk ! :)

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

5.8
Bogdan Jędrzejewski
Termin usługi: Marzec 2014 

Chcę wyrazić serdeczne podziękowania dla prowadzącego instruktora B+E Pana Wojtka. Niezwykle miły, fachowy kompetentny, cierpliwy. Niezwykle trafne uwagi, które z kolei doskonale zaprocentowały na egzaminie praktycznym zdanym w pierwszym podejściu bez najmniejszych zgrzytów. Świetnie zainwestowane pieniądze w nauczanie manewrowania i jazdy z Panem Wojtkiem.

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Daniel
Termin usługi: 01.2014 

Egzamin kat B+E zdany za 2 podejściem, podobno za drugim zdają najlepsi :) Instruktor w porządku, cierpliwy przy tym wymagający, zna się na fachu. Samochód inny niż na egzaminie, ale gabarytowo bardzo zbliżony. Elastyczne godziny kursu, cena nie wygórowana z możliwością rozłożenia na raty. Ogólnie miła atmosfera podczas trwania całego kursu. Polecam!

Kursy prawa jazdy

5.5
Maciek
Termin usługi: 12.2013-02.2014 

Super obsługa,profesjonalizm i podejście do kursantów.Poziom nauczania wysoki ze względu na wieloletnie doświadczenie.Sala wykładowa odpowiednio przystosowana i wyposażona.Podstawowym atutem jest dostosowanie się do potrzeb kursanta co pomogło mi w znacznym stopniu w szybkim ukończeniu kursu.Ceny uważam ,że nie są wysokie a wybierając pakiet kilku szkoleń otrzymałem spory rabat!Dzięki szkoleniom praktycznym z panami Wojtkiem i Gienkiem , egzaminy na kat.C i C+e zdane za pierwszym razem za co dziękuje serdecznie!Jeszcze raz polecam!!!

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Daniel D.
Termin usługi: 1.02.2014 - 19.02.2014 

Super szybki kurs, nauczanie na bardzo wysokim poziomie, świetna atmosfera w czasie trwania kursu, wyposażenie genialne i oczywiście tanio! Polecam! B+E za 1 razem :)

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Marta
Termin usługi: luty 

Polecam, egzamin zdany bez najmniejszego problemu, mila atmosfera, pełen profesjonalizm, zawsze pomocni! Instruktor cierpliwy :)

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Bartek :)
Termin usługi: 2014 

Parę dni temu zdałem kategorie C+E i zrobiłem szkolenie okresowe na świadectwo kwalifikacji, instruktor Gienek mega wporządku chłop i prezes Wojtek tak samo :) W biurze Pani Agnieszka profesjonalnie ogarnia papierkowe sprawy :) Polecam ELKE bez żadnego ale.. Pozdrawiam

Kursy prawa jazdy

6.0
Emilia
Termin usługi: 2013 

Elka school Gdańsk Bardzo polecam Elkę w Gdańsku, a w szczególności instruktora Marcina!!!!Sama szkoła była ok, poziom nauczenia myślę, że tak jak wszędzie, natomiast instruktor Marcin naprawdę godny polecenia wszystkim opornym na naukę polecam.Zdałam za drugim razem, ale tak na prawdę to tylko z mojej nieuwagi nie zaliczyłam pierwszego podejścia,nawet sam egzaminator mnie pochwalił pomimo nie zdania egzaminu że byłam pierwszą osoba w tym dniu która tak naprawdę potrafi jeździć a to że byłam przez chwilę nieuważna no to tylko moja wina:(, Marcin doskonale przygotował mnie do egzaminu, podeszłam bez stresu z dużą pewnością choć początki naprawdę nie było łatwe. Reasumując szkoła ok , natomiast instruktor the best;)

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

5.3
Natalia
Termin usługi: 2013 

Zdecydowanie polecam ELKA SCHOOL wszystkim, którzy myślą o kursie na prawo jazdy. Cieszę się, że wybrałam właśnie tę placówkę. Wszystko jest dokładnie tak, jak się tego oczekuje podczas zapisywania na kurs. Wykłady prowadzone w miłej atmosferze przez wyszkolone osoby, które prowadzą lekcje w bardzo ciekawy sposób i co najważniejsze, w skuteczny sposób, gdyż potem zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ma potrzeby douczania się czytając książki itp, gdyż całą potrzebną wiedzę zdobywamy właśnie na tych wykładach. Właściciele: Agnieszka i Wojtek- bardzo uprzejme i kompetentne osoby, z którymi bezproblemowo ustali się wszystkie szczegóły odnośnie terminów, instruktora itp. Mój instruktor, Pan Bolesław, sympatyczny człowiek, a przede wszystkim człowiek z pasją. Robi to co lubi, przez co jazdy odbywają się w bardzo miłej atmosferze, a dwie godziny mijają jak 20 minut. Przy tym wielka umiejętność nauczania i tłumaczenia każdego manewru. Wielkim plusem jest także indywidualne podejście do każdego kursanta. Cierpliwość, rady i przyjazna atmosfera sprawiają, że człowiek bardzo szybko nabiera pewności za kierownicą. Podsumowując, gdybym musiała wybierać jeszcze raz, wybrałabym ELITE SCHOOL :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Michał
Termin usługi: wrzesień-grudzień 

Samochody w stanie idealnym, jeździ się nimi tak samo jak w PORD-dzie. Zajęcia teoretyczne również na najwyższym poziomie, prowadzone w konkretny, inżynierski wręcz sposób. Co do terminów, sposobu opłaty, itd. zawsze można było się dowolnie dogadać. Mój instruktor, pan Marcin, szybko dostosowywał sposób nauki do ucznia i reagował na każdą moją uwagę na temat tego w jaki sposób uczę się korzystniej.

Kursy prawa jazdy

5.5
Michał
Termin usługi: listopad, grudzień 2013 

Serdecznie polecam Elke School. Zajęcia teoretyczne prowadzone w bardzo przyjemny sposób w świetnej atmosferze, obsługa klienta na najwyższym poziome, wszyscy pracownicy są uśmiechnięci, życzliwi i skorzy do pomocy. Zajęcia praktyczne prowadzone z panem Januszem Sową zaowocowały tym, że zdałem egzamin za pierwszym razem. Bardzo polecam wszystkim kandydatom na prawo jazdy!

Kursy prawa jazdy

5.5
Bartosz B
Termin usługi: 09.2013 - 01.2014 

Bardzo przyjemna i miła kadra. Wytłumaczą i nauczą jak trzeba będą konstruktywnie pouczać ;P . Szkoła warta polecenia nie spotkałem się wcześniej z tak kompetentną kadrą instruktorską.

Kursy prawa jazdy

5.8
Wojciech N
Termin usługi: styczeń 

Bardzo serdecznie polecam. Fachowa i rzeczowa nauka i pomoc pod każdym aspektem

Kursy prawa jazdy

6.0
Mariusz
Termin usługi: 12.2013 

Szkoła która stawia na jakość i zdawalośc. Pan Wojciech jest bardzo elastyczny oraz posiada dużą umiejętność przekazywania wiedzy Szkoła gdzie nie liczy się ilość złowionych i przerobionych "głów". Bardzo polecam o pozdrawiam.

Kursy prawa jazdy

6.0
Przemek F
Termin usługi: 10.13-12.13 

Dobra atmosfera, elastyczne godziny jazd, auto bez zarzutow i porzadne przygotowanie w terenie na ktòrym odbywają się potem egzaminy. Zdalem na kategorie b+e bezbłędnie za 1 razem. Polecam !:)

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

5.2
Andrzej
Termin usługi: grudzień 2013 

Lekcje jazdy prowadzone bezstresowo, pełen profesjonalizm. Polecam. Pozdrowienia dla pana Wojciecha i Eugeniusza

Kursy prawa jazdy

6.0
Grzegorz
Termin usługi: 01.10.2013 - 13.12.2013 

Odbywałem kurs na kat C+E. Jestem bardzo zadowolony. Instruktorzy mili a jednocześnie profesjonalnie podchodzący do kursanta. Godziny jazd bez problemu dostosowali do mojego wolnego czasu(którego nie mam wiele).Wszystko poszło szybko i sprawnie.Potrafili pomóc w każdej sytuacji i odpowiedzieć na każde nawet najdziwniejsze pytanie. Egzamin zdany za pierwszym razem. To jest chyba najlepsza rekomendacja. Polecam

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy, życzymy szerokiej drogi i Wesołych Świąt:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Paulina
Termin usługi: wrzesień/październik 2013 

Cena nie jest wygórowana, płatność w ratach więc nie obciąża aż tak kieszeni. Szefostwo bardzo miłe, można się łatwo dogadać np. w sprawie płatności. Poziom nauczania jest bardzo wysoki, na podstawie materiałów, które dostałam w tej szkole bez problemu zdałam teorie za pierwszym razem na maxa. Auta nie są "dobite", widać że o nie dbają. Bardzo polecam instruktora Pana Bolka, jest niezwykle sympatyczną osobą i ma duże doświadczenie. Po nauce z tym instruktorem nie miałam żadnych problemów na manewrach. Każdy element do egzaminu jest przećwiczony, także na drodze. po niecałych 4 miesiącach już mam prawko. Najwięcej czasu zajął mi kurs teorii (miesiąc) ale są dostępne kursy przyspieszone, gdzie całą teorię robi się w niecały tydzień. Jeżeli zastanawiacie sie nad wyborem szkoły to moge śmiało polecić Elkę School ;)

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)

Kursy prawa jazdy

6.0