Galeria Klif

Galeria Klif

Wybierz numer

58 664-93-45
Otwarte do 21:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Galeria Klif Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/8 - Galeria Klif Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/8 - Galeria Klif Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/8 - Galeria Klif Gdynia +5 1
 

TV Filmy

21

#SUMMERSALE SS20 w salonach Galerii Klif I #KlifFashionStudio

O nas

Galeria Klif to wyjątkowe miejsce na zakupowej mapie Gdyni. Inspiruje unikalnymi konceptami sklepowymi, markami i produktami, których nie ma nigdzie indziej w Trójmieście.
WAŻNE! Odwiedzając Galerię Klif, pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa: zakrywaniu ust i nosa, zachowaniu bezpiecznej odległości oraz dezynfekcji rąk.

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.
Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

Od czwartku 1 lipca 2021 parkowanie w Galerii Klif jest płatne. Dwie pierwsze godziny postoju są darmowe, za każdą kolejną klien płaci 8 zł. Zmiana ma zapewnić klientom Galerii Klif znalezienie miejsca postojowego na czas zakupów i spotkań. 

Zarządcą parkingu płatnego w Galerii Klif jest firma APCOA Parking. Firma oferuje aplikację APCOA FLOW (dostępna w Google Play i AppStore), która umożliwia wniesienie opłaty za parking oraz przedłużenie czasu parkowania bez konieczności podchodzenia do auta. Opłat można także dokonać w 14 parkomatach umieszczonych na parkingach na terenie Galerii i obok niej. 

Obowiązujące od 1 lipca opłaty parkingowe wyglądają następująco:
- dwie pierwsze godziny postoju - gratis
- trzecia i każda następna godzina postoju 8 zł
- doba postoju 70 zł
- opłata za brak ważnego biletu 95 zł
- abonament miesięczny300 zł

Opłaty obowiązują przez siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Parkowanie na miejscach dla osób z niepełnosprawnościami podlega takim samym opłatom jak pozostałe miejsca.
 

Oceny (1)

RL
Termin usługi: sierpień 2022

Bardzo ładnie urządzone centrum. Mało klientów, a w związku z tym brak konieczności czekania w kolejce do kasy/przebieralni. Na dodatek wiele sklepów, których nie znajdziemy w pozostałych gdyńskich galeriach.

Centra handlowe

6.0