Galeria Klif

Galeria Klif

Wybierz numer

58 664-93-45
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
 • Zdjęcie 1/8 - Galeria Klif Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/8 - Galeria Klif Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/8 - Galeria Klif Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/8 - Galeria Klif Gdynia +5 1
 

TV Filmy

18

#SUMMERSALE SS20 w salonach Galerii Klif I #KlifFashionStudio

Artykuły o nas

O nas

Galeria Klif to wyjątkowe miejsce na zakupowej mapie Gdyni. Inspiruje unikalnymi konceptami sklepowymi, markami i produktami, których nie ma nigdzie indziej w Trójmieście.
WAŻNE! Odwiedzając Galerię Klif, pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa: zakrywaniu ust i nosa, zachowaniu bezpiecznej odległości oraz dezynfekcji rąk.

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.
Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

Od czwartku 1 lipca 2021 parkowanie w Galerii Klif jest płatne. Dwie pierwsze godziny postoju są darmowe, za każdą kolejną klien płaci 8 zł. Zmiana ma zapewnić klientom Galerii Klif znalezienie miejsca postojowego na czas zakupów i spotkań. 

Zarządcą parkingu płatnego w Galerii Klif jest firma APCOA Parking. Firma oferuje aplikację APCOA FLOW (dostępna w Google Play i AppStore), która umożliwia wniesienie opłaty za parking oraz przedłużenie czasu parkowania bez konieczności podchodzenia do auta. Opłat można także dokonać w 14 parkomatach umieszczonych na parkingach na terenie Galerii i obok niej. 

Obowiązujące od 1 lipca opłaty parkingowe wyglądają następująco:
- dwie pierwsze godziny postoju - gratis
- trzecia i każda następna godzina postoju 8 zł
- doba postoju 70 zł
- opłata za brak ważnego biletu 95 zł
- abonament miesięczny300 zł

Opłaty obowiązują przez siedem dni w tygodniu, przez całą dobę. Parkowanie na miejscach dla osób z niepełnosprawnościami podlega takim samym opłatom jak pozostałe miejsca.
 

Opinie (3)

RL
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2022

Bardzo ładnie urządzone centrum. Mało klientów, a w związku z tym brak konieczności czekania w kolejce do kasy/przebieralni. Na dodatek wiele sklepów, których nie znajdziemy w pozostałych gdyńskich galeriach.

w kategorii

Centra handlowe

6.0
 • architektura i aranżacja wnętrza:
  6
 • lokalizacja:
  6
 • dodatkowe usługi:
  6
 • różnorodność sklepów:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Tomasz Konowalski
Termin skorzystania z usługi: październik 2021

jeździłem od chwili powstania Galerii, właściciele przedobrzyli z pazernością i nie odwiedzę więcej tego centrum, za pół godziny naliczają opłątę parkingową w kwocie 95zł ! To jakaś paranoja zwłaszcza, że te same sklepy są w innych Centrach Handlowych i nikt tam nie stosuje takich złodziejskich praktyk. Wszystkim znajomym będę odradzał odwiedziny tego budynku, który zszedł "na psy"

Dorota
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2021

Klif ział pustkami już kilku lat... Po wprowadzeniu płatnego parkowania prawie nie ma tam klientów! Ja też zrezygnowałam z zakupów... Wolę bardziej przyjazne centra handlowe

w kategorii

Centra handlowe

1.2
 • architektura i aranżacja wnętrza:
  1
 • lokalizacja:
  2
 • dodatkowe usługi:
  1
 • różnorodność sklepów:
  1
 • ocena ogólna:
  1