Galeria Przymorze

80-398 Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 1
(Przymorze) Mapka

Galeria Przymorze obiekty w tej lokalizacji (76) »

58 785-98-50
g...@apsysgroup.pl pokaż
www.galeriaprzymorze.pl
/GaleriaPrzymorze
Godziny otwarcia
pn-sob9:00 - 21:00
nd10:00 - 19:00

Napisali o nas

O nas

Galeria Przymorze to centrum handlowe w sercu Przymorza, mając powierzchnię ok. 35 tys. m kw. posiada łącznie 64 sklepów o zróżnicowanej ofercie. Duża strefa gastronomiczna, strefy cowork, relaksu z mnóstwem zieleni tworzy ulubione miejsce Gdańska.

W specjalnej strefie gastronomicznej znajdują się restauracje i kawiarnie, które są czynne do późnych godzin wieczornych. Ważnym atutem jest przestronny, bezpłatny parking podziemny oraz nadziemny z nowoczesnym systemem AFA, który pomieści 1200 aut. Centrum handlowe powstało w 2009 roku, od tej pory aktywie włącza się w życie dzielnicy, współpracuje z lokalnymi organizacjami i słynie z niepowtarzalnego klimatu – odwiedzający je goście doceniają zielone strefy znajdujące się na terenie galerii, strefy wypoczynku dla dorosłych z leżakami i kącikiem czytelniczym oraz miejscem do zabaw dla dzieci, a nawet strefę coworkingową. Galeria Przymorze wyróżnia się również nietuzinkową Zieloną Ścianą - to ok 100m2 ściany, na której oglądać można kilkadziesiąt gatunków roślin.
Zarządcą Centrum jest APSYS Polska S.A. – jednen z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

4.8

w kategorii

Centra handlowe

 • architektura i aranżacja wnętrza:
  4
   
 • lokalizacja:
  6
   
 • dodatkowe usługi:
  5
   
 • różnorodność sklepów:
  5
   
 • ocena ogólna:
  4
   
średnia ocena (max 6)
4.8
 

Monika - opinia

Lubię tą Galerię, ale nie mogę zrozumieć dlaczego nie ma już w niej ani jednej ławki. W Alfa Centrum są, w Bałtyckiej są a tutaj nie ma. Nie ma jak odpocząć, usiąść, przepakować zakupów jeśli nie jest się samochodem. Jestem tych oburzona. Czy ławki zarażają koronawirusem? Jestem bardzo ciekawa dlaczego właściciele galerii podjęli decyzję o schowaniu ławek. Może się wypowiedzą.

 • Monika
 • Termin skorzystania z usługi: grudzień 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »