Galeria Przymorze

Galeria Przymorze

Wybierz numer

58 785-98-50
g...@apsysgroup.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Galeria Przymorze Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Galeria Przymorze Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Galeria Przymorze Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Galeria Przymorze Gdańsk 1
 

O nas

Galeria Przymorze to centrum handlowe w sercu Przymorza, mając powierzchnię ok. 35 tys. m kw. posiada łącznie 64 sklepów o zróżnicowanej ofercie. Duża strefa gastronomiczna, strefy cowork, relaksu z mnóstwem zieleni tworzy ulubione miejsce Gdańska.
W specjalnej strefie gastronomicznej znajdują się restauracje i kawiarnie, które są czynne do późnych godzin wieczornych. Ważnym atutem jest przestronny, bezpłatny parking podziemny oraz nadziemny z nowoczesnym systemem AFA, który pomieści 1200 aut. Centrum handlowe powstało w 2009 roku, od tej pory aktywie włącza się w życie dzielnicy, współpracuje z lokalnymi organizacjami i słynie z niepowtarzalnego klimatu – odwiedzający je goście doceniają zielone strefy znajdujące się na terenie galerii, strefy wypoczynku dla dorosłych z leżakami i kącikiem czytelniczym oraz miejscem do zabaw dla dzieci, a nawet strefę coworkingową. Galeria Przymorze wyróżnia się również nietuzinkową Zieloną Ścianą - to ok 100m2 ściany, na której oglądać można kilkadziesiąt gatunków roślin.
Zarządcą Centrum jest APSYS Polska S.A. – jednen z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Oceny (1)

Ewa Badyniak
Termin usługi: kwiecień 2024

Bardzo lubię tam chodzić i oglądać lub czasami kupować

Centra handlowe

6.0