Imprezy i wydarzenia

Gdańska Ósemka Pozytywnie Zakręcona

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
15 stycznia 2017 (niedziela)
godzina:
15:00
miejsce:

Szkoła Podstawowa nr 8  mapa

adres:
Gdańsk, Marcina Dragana 2
bilety:
wstęp wolny

Sztab WOŚP w Szkole Podstawowej nr 8 w Gdańsku zaprasza 15 stycznia, w godzinach 15.00 - 16.30, wszystkich pozytywnie zakręconych do wspólnej zabawy podczas 25. Finału WOŚP. Będzie się działo! Tańce, śpiewy, prezentacje młodych artystów oraz "licytacje" wspaniałych gadżetów wprowadzą Was w niepowtarzalny nastrój.W Wośpowej kawiarence będą czekały wspaniałe domowe frykasy. Nasi najmłodsi goście będą mogli miło spędzić czas w Artystycznym Kąciku Malucha, gdzie powstanie Galeria 25. Finału WOŚP. Nie zabraknie też sportowych emocji - turniej piłki siatkowej na sali gimnastycznej. Nasi uczniowie, którzy brali udział razem z Fundacją WOŚP w biciu Rekordu Guinnessa w udzielaniu pierwszej pomocy, chętnie zaprezentują zdobyte umiejętności i nauczą każdego tej ważnej dla nas wszystkich czynności.

Na boisku szkolnym, o godzinie 16.30, czekać będzie na Was Wośpowa Niespodzianka - Ósemkowe Wośpowe Światełko do Nieba, połączone z wykonaniem przez uczniów autorskiej piosenki "Orkiestra wolontariuszy".

Ponadto 165 wolontariuszy od samego rana będzie kwestować na ulicach naszego pięknego miasta. Liczymy, że jak zwykle nas odwiedzicie i będziemy się super bawić, bo przecież gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!
Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.