stat
PATRONAT

Hevelka (4 opinie)

Po rocznej przerwie, związanej z pandemią, wielkimi krokami zbliżamy się do VI edycji Hevelki! To znany i lubiany festiwal piw rzemieślniczych, który odbędzie się w dniach 6 i 7 sierpnia na industrialnych terenach Doku Cesarskiego w Gdańsku. To nowa lokalizacja festiwalu, w otwartej przestrzeni, usytuowana nad Martwą Wisłą. Taka formuła festiwalu związana jest z wciąż obowiązującymi obostrzeniami epidemicznymi.

HEVELKA jest największą imprezą browarniczą w północnej Polsce. Hevelka swoją nazwą nawiązuje do Jana Heweliusza - znanego gdańskiego astronoma i czego wielu nie wie - browarnika.

Przez dwa dni uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki warzenia piwa, poznać nowe smaki, a także degustować również inne alkohole - nalewki, destylaty, pochodzące także od rzemieślniczych producentów i co najważniejsze - doświadczyć wspaniałej atmosfery tego festiwalu.

W tym roku czeka mnogość rodzajów piwa, kilkanaście foodtrucków, z urozmaiconym jedzeniem, strefa alkoholi mocnych oraz duży ekran LED, na którym będziecie można obejrzeć wywiady z wystawcami, gośćmi oraz posłuchać i pooglądać muzykę, która stanowić będzie miłe tło do degustacji i spotkań.
Wystawcy będą oferować próbki degustacyjne o pojemności 0,1, a także większe pojemności - 0,3 i 0,5 l. Ważnym ekologicznym akcentem Hevelki będą festiwalowe szklanki. Chcemy maksymalnie wyeliminować plastik, dlatego każdy gość w cenie biletu otrzyma pamiątkową szklankę.

W sklepie Hevelki będzie można nabyć mnóstwo atrakcyjnych pamiątek, m. in. dedykowane szklanki festiwalowe, torby, ręczniki, skarpety, koszulki i wiele innych. Sprzedaż piwa oraz innych alkoholi będzie się odbywać na podstawie żetonów, które będzie można nabyć w kilku punktach, na terenie festiwalu.

Wejście na teren festiwalu bramą od ulicy Dokowej. Bilety na wydarzenie w cenie 25 złotych można nabyć ze względu na obostrzenia tylko przez internet oraz w ograniczonej ilości - dostępne na stronie internetowej www.hevelka.pl" target="_blank" rel="nofollow">www.hevelka.pl lub na https://hevelka-bilety.interticket.pl/
Gwarantujemy niezapomniane wrażenia. Przybywajcie i świętujcie z Nami!

Więcej informacji na stronie www.hevelka.pl" target="_blank" rel="nofollow">www.hevelka.pl oraz profilu wydarzenia https://www.facebook.com/hevelkafest/

Termin:
06.08.2021 (piątek) od 16:00 do 23:59.
07.08.2021 (sobota) od 14:00 do 23:59.
Miejsce: Dok Cesarski, wejście od ul. Dokowej


Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  25 - 35 zł
Ceny:
Bilet normalny 1 dzień: 25 zł (w tym jedna szklanka)
Bilet normalny 2 dni: 35 zł (w tym jedna szklanka)

Przeczytaj także

Opinie (4)

 • opłata za wstęp? (2)

  a czemu nie ma opłaty za wstęp w biedronce?

  • 4 3

  • Żeby byle amator Specjala nie przychodził

   • 1 1

  • Odp.

   Bo nie pisuarów.

   • 0 2

 • Dla mnie ta impreza się wyczerpała

  Podsumowując, lista browarów dalej nieznana, ale miejsca ograniczone, więc śpiesz się z zakupem kota w worku, nawet jak już będziesz wiedział co jest w worku to masz szanse nie załapać bo konkretne piwa mają swój grafik dostępności (no ciekawe jak przewidzieli popyt na daną beczkę), albo zaplanuj sobie pobyt na cale 2 dni, a nie nie możesz bo grafiku nie ma jeszcze.
  Zamiast karty i płatności przy stoiskach, żeby nie stłaczać ludzi, żetony, ale zapewne do sprzedazy przy 1-2 stoiskach więc to TAM będzie tłok.... ale nie możesz kupić odliczonej ilości więc masz gwarancję 1-9 zmarnowanych, średnia 5 x 1000 osób? Pecunia non olet.
  Dziękuję, podziękuję

  • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • w plenerze , projekcje filmowe , gry
  cze 1-31.08

  Gdynia, Gdyńskie Centrum Filmowe
  Lato na Patio
 • w plenerze , street food , pubbing
  lip 30-31
  piątek - sobota
  Gdańsk, Królewska Fabryka Karabinów
  Craft Beer Fiesta 2021