Polsat Plus Arena Gdańsk

Polsat Plus Arena Gdańsk

Wybierz numer

58 768-84-44
t...@arenagdansk.com pokaż
Otwarte do 18:00 więcej
 • Zdjęcie 1/13 - Polsat Plus Arena Gdańsk Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/13 - Polsat Plus Arena Gdańsk Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/13 - Polsat Plus Arena Gdańsk Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/13 - Polsat Plus Arena Gdańsk Gdańsk +10 1
 

TV Filmy

880

Perfect Ed :)

Imprezy

 • rock / punk , pop
  lip 19-20
  piątek - sobota
  Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk
  bilety 249 - 449 zł
  bilety wyprzedane
  Męskie Granie 2024
 • mecz
  lip 26
  piątek, g. 20:30
  Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk
  bilety 15-45 zł
  LECHIA Gdańsk - Motor Lublin
 • festiwal muzyczny , rock / punk
  sie 9-10
  piątek - sobota
  Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk
  bilety 189 - 289 zł
  Kup bilet
  Rockowizna festiwal 2024

O nas

Stadion Gdańsk to multifunkcjonalny, nowoczesny obiekt sportowy, pełniący rolę centrum biznesu, rozrywki i rekreacji. Zaprojektowany tak, by móc organizować wielkie imprezy nawet do 45 tys. widzów. Zobacz na stronie godziny zwiedzania.

Stadion Polsat Plus Arena Gdańsk to multifunkcjonalny, nowoczesny obiekt sportowy, pełniący rolę centrum biznesu, rozrywki i rekreacji. Zaprojektowany tak, by móc organizować wielkie imprezy nawet do 41 tys. widzów. Zobacz na stronie godziny zwiedzania.

 

Naturalne piękno bursztynu oraz wielowiekowe tradycje portowe Gdańska stały się inspiracją dla koncepcji Stadionu w Gdańsku Letnicy. Poszycie dachu złożonego z modułów w sześciu odcieniach koloru pomarańczowego idealnie oddaje kolorystykę bursztynu, a dźwigary konstrukcji stalowej dachu wyglądają jak wręgi statku.

Stadion posiada rozwiniętą infrastrukturę użytkową: m.in. Centrum Konferencyjno-Biznesowe, T29 Sports Bar & Restaurant, muzeum Lechii Gdańsk, sklep z pamiątkami, profesjonalny tor wrotkarski.

Zwiedzanie stadionu dostępne jest w wybranych dniach i godzinach. Pełen terminarz dostępny: https://polsatplusarenagdansk.pl/activity/zwiedzanie-z-przewodnikiem/

NIECZYNNE:
24h przed rozpoczęciem imprezy masowej i w dniu jej trwania.

BILETY:

Zwiedzanie stadionu z przewodnikiem:

normalny 25 zł/os.
ulgowy 18 zł/os.
grupowy (dla grup powyżej 15 os.) 18 zł/os.
dzieci poniżej 4 roku życia wstęp wolny

Punkt widokowy:

normalny 13 zł/os.
dzieci poniżej 4 roku życia wstęp wolny

 

Bilety na zwiedzanie stadionu z przewodnikiem oraz punkt widokowy dostępne są online: https://polsatplusarenagdansk.pl/zwiedzanie/

KONTAKT:
tours@arenagdansk.com


Poczytaj także o trójmiejskich drużynach piłkarskich:

- LECHIA GDAŃSK
- ARKA GDYNIA

Oceny (8)

Leszek
Termin usługi: grudzień 2022 

superrrrr Stadion - kameralny , nagłośnienie ok , położenie i dojazd niezłe ogólnie the best

Stadiony i hale sportowe

5.8
Tom-LGSS
Termin usługi: październik 2021 

Wyglad, funkcjonalność i akustyka wraz z oglądalnością zawodów z każdego miejsca trybun jest max dobra , najpiękniejszy stadion Polski!!!

Stadiony i hale sportowe

6.0
Ja
Termin usługi: czerwiec 2021 

Beznadzieja, żenada, złoty nocnik

Stadiony i hale sportowe

1.8
Krzysztof
Termin usługi: czerwiec 2020 

Bardzo dobre miejsce do jazdy na rolkach, desce i podobnych. Również bezpieczne dla najmłodszych. Minusem jest płatny parking przy obiekcie. Poza parkowaniem nie można nic tu kupić: ani wody ani żadnych artykułów spożywczych. Nie zauważyłem też dostępnej toalety.

Stadiony i hale sportowe

5.5
Marek
Termin usługi: sierpień 2012 

Jeżdżę do Gdańska na urlop od paru już lat, wreszcie zwiedziłem stadion. Niby nic dziwnego, ale w Warszawie zwiedziłem Narodowy później, a mieszkam w Warszawie. Jedno co mogę napisać PGE Arena według mojej opinii jest lepiej wykorzystany, i ładniejszy. Bardzo miła i KOMPETENTNA obsługa stadionu. Tylko 5 za lokalizację, trochę słabo oznaczone dojście do stadionu, trafiłem dopiero przy drugim podejściu. Polecam trzeba to zobaczyć na własne oczy. Warszawo weź przykład z Gdańska.

Stadiony i hale sportowe

5.8
Andrzej
Termin usługi: 07-2011 

Euro 2012.... i co potem? Tylko do gry dla lokalnej drużyny ? Proponowałbym może jakąś imprezę na szerszą skalę : Van Halen a przed nimi Chickenfoot i TSA ? Aerosmith a przed nimi ZZTop i Coma ? Rush ? Whitesnake ? Bon Jovi ? Joe Bonamassa ? Sądzę,że to będzie najlepsze wyjście,gdyż jeśli PGE Arena zostanie tylko przeznaczona do spotkań piłkarskich,będą z tego małe korzyści i bezużyteczny stadion w Gdańsku. Takimi imprezami jak w/w mógłby więcej znaczyć-nie tylko na Polskiej arenie muzycznej ale także międzynarodowej ;)

Stadiony i hale sportowe

5.0
wstrząśnięta zachowaniem kierowców
Termin usługi: 06.05.2009 

MASAKRA.Mieszkam w Brzeźnie więc mijam codziennie dziesiątki ciężarówek z ziemią i jestem zszokowana postępowaniem panów kierowców wymuszających pierwszeństwo,wczoraj rano za skrzyżowaniem Gdańsk-Hucisko kierowca tak bezczelnie zajechał mi drogę,włączył kierunkowskaz i od razu zmieniał pas wypychając mnie tym samym na pas lewy gdzie na szczęście mogłam uciec,bo był wolny.Zaznaczam,że kierowca uczynił to z uśmiechem na buzi.PROSZĘ ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!!!!!!Widziałam też niejednokrotnie jak jadą na czerwonym i mam wrażenie,że motto tych kierowców to DUŻY WSZYSTKO MOŻE.PROSZĘ!! NIECH KTOŚ ZROBI Z TYM PORZĄDEK!!!!

Stadiony i hale sportowe

6.0
Nikita
Termin usługi: 18.04.2009 

Stadiony i hale sportowe

6.0