Ranking I miejsce

Gdańskie Szkoły Medyczne i Administracji dla dorosłych

Gdańskie Szkoły Medyczne i Administracji

Wybierz numer

58 305-03-03 509-014-460
b...@oswiatalingwista.eu pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/3 - Gdańskie Szkoły Medyczne i Administracji Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Gdańskie Szkoły Medyczne i Administracji Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Gdańskie Szkoły Medyczne i Administracji Gdańsk 2
 

TV Filmy

30

Gdańskie Szkoły Medyczne dla dorosłych - rekrutacja 2021/22

O nas

Szkoły Policealne, zaocznie: higienistka i asystentka stomatologiczna, tech. farmaceutyczny i elektroradiolog,opiekun medyczny,terapeuta zajęciowy, tech.sterylizacji medycznej, rejestratorka medyczna, tech. administracji.Państwowe Egzaminy Zawodowe.
Szkoła policealna dla dorosłych w Gdańsku

Jeśli chcesz zwiększyć swoje umiejętności i zdobyć jakiś zawód, warto skorzystać ze szkoły policealnej w Gdańsku. Dzięki naszej uczelni uzyskasz wiedzę teoretyczną, umiejętności praktyczne oraz państwowe uprawnienia do wykonywania zawodu. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą. Może jeden z kierunków wyda Ci się szczególnie ciekawy?

Opiekun medyczny

Jeśli posiadasz empatię i chcesz pomagać innym, Twoim wyborem może być szkoła policealna kształcąca w zawodzie opiekun medyczny. Pozwolimy Ci zdobyć odpowiednią wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, abyś mógł bezpiecznie i w pełni profesjonalnie nieść pomoc i wsparcie osobom tego potrzebującym.

Terapeuta zajęciowy

Ciekawą perspektywą jest zdobycie zawodu terapeuty zajęciowego. Szkoła policealna pozwoli zdobyć wiedzę teoretyczną, ale także umiejętności praktyczne, jakie potrzebne są przy wykonywaniu tej pracy. W ten sposób możesz nieść pomoc pacjentom potrzebującym pomocy w rehabilitacji.

Technik farmaceutyczny

Ciekawą propozycją może być też zawód technik farmacji. Zajęcia na tym kierunku trwają nieco dłużej ze względu na dużą ilość wiedzy, jaką będziesz musiał nabyć. U nas staniesz się specjalistą w zakresie farmaceutyki.

Higienistka stomatologiczna

Gabinety dentystyczne bywają zmorą wielu ludzi, szczególnie tych posiadających słabe zęby. Może być inaczej, jeśli będziesz uczył się w naszej szkole policealnej. Higienistka stomatologiczna to kierunek przygotowujący do pomocy dentystom w ich pracy w gabinetach stomatologicznych. Ciekawe praktyki, przystępny sposób nauki oraz możliwość zdawania państwowego egzaminu zawodowego to najważniejsze powody, by wybrać naszą uczelnię.

Technik elektroradiolog

Jeśli lubisz technikę i obsługę różnego typu narzędzi, to masz predyspozycje do innego zawodu. Szkoła policealna, kierunek technik elektroradiolog, to idealna propozycja dla Ciebie. Pozwala nabyć praktycznych umiejętności wykonywania badań diagnostycznych z zakresu radiologii. Diagnostyka elektromedyczna oraz radioterapia również nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic.

Technik sterylizacji medycznej

Technik sterylizacji medycznej odpowiada za czystość pomieszczeń oraz sprzętu. Jako słuchacz kursów na naszej uczelni, zdobędziesz niezbędną wiedzę w tym zakresie, natomiast praktyki, które Ci zapewnimy, pozwolą Ci zastosować nowe informacje w praktyce, aby nabyć odpowiednich umiejętności.

Rejestratorka medyczna

Bardzo ważną funkcję pełni sekretarka medyczna. Zajmuje się ona zapisywaniem pacjentów na konkretne godziny, co wymaga odpowiedniej znajomości metod prowadzenia dokumentacji medycznej w formie papierowej, jak i cyfrowej. Jeśli chcesz zostać rejestratorką medyczną, to nasza szkoła policealna w Gdańsku prowadzi zajęcia w trybie zaocznym. Wystarczą dwa weekendy w miesiącu, by po dwóch latach zdawać z nami Egzamin Zawodowy.

Technik administracji

Bezpłatna nauka na kierunku technik administracji pozwoli Ci poznać tajemnice prowadzenia dokumentacji oraz sposoby załatwiania spraw petentów i klientów instytucji państwowych, finansowych oraz prywatnych przedsiębiorstw.

Oceny (32)

Ludka
Termin usługi: lipiec 2024 

Edukacja w tym miejscu nie tylko spełniła moje oczekiwania, ale również przekroczyła je pod względem profesjonalizmu, jakości nauczania i przygotowania do przyszłej pracy zawodowej.

Szkoły policealne

6.0
Wiktor
Termin usługi: kwiecień 2024 

Szkoła z dobrym poziomen nauczania, dobrymi praktykami. Oferowane kierunki kształcenia daja naprawdę duże możliwości.

Szkoły prywatne i społeczne

5.5
Tomasz
Termin usługi: kwiecień 2024 

Wszystko na najlepszym poziomie. Szkoła dobrze organizuje zajęcia, czesne jest ok, a kierunki które oferuje są bardzo przyszłościowe.

Szkoły prywatne i społeczne

5.5
Paulina
Termin usługi: marzec 2024 

Szkoła godna polecenia. Bardzo dobre wyposażenie sal. Możliwość kształcenia na wysokim poziomie. Różnorodność kierunków zwłaszcza medycznych i niskie czesne. Technik elektroradiologi to kierunek na czasie.

Szkoły policealne

6.0
Karolina
Termin usługi: luty 2024 

Dostałam się na studium na kierunek technik dentystyczny. Bardzo dobrze i ciekawie zorganizowane zajęcia. Wszystko na najwyższym poziomie. Jestem zadowolona z wyboru.

Szkoły policealne

6.0
Kinga
Termin usługi: marzec 2024 

Najlepsza szkola, bez dwóch zdań! Super wykładowcy i co najważniejsze - naprawdę zdobyłam tutaj sporo wiedzy, która przygotowała mnie do wykonywania zawodu!

Szkoły policealne

6.0
Kacper
Termin usługi: sierpień 2023 

Super wykładowcy, którzy z chęcią pomogą w zrozumieniu zawodu. Cieszę się, że mój wybór padł właśnie na Szkołę Medyczną w Gdańsku.

Szkoły policealne

6.0
Ewa
Termin usługi: lipiec 2023 

Dostałam się ma kierunek higienistka stomatologiczna. Kierunek jest bezpłatny i bez wpisowego. Moja siostra już ukończyła i jest bardzo zadowolona od razu dostała pracę.

Szkoły policealne

6.0
Jarek
Termin usługi: lipiec 2023 

Bardzo dobra szkoła, w miłej atmosferze, w szybkim czasie można przyswoić nowe umiejętności a nawet zmienić zawód !

Szkoły prywatne i społeczne

6.0
Anka
Termin usługi: kwiecień 2023 

Jestem na kierunku higienistka stomatologiczna i bardzo sobie chwalę zarówno całą szkołę jak i zajęcia oraz wykładowców. Lepiej trafić nie mogłam.

Szkoły policealne

6.0
Wicia
Termin usługi: marzec 2023 

Zapisałam sie na kierunek higienistka stomatologiczna. Jestem zadowolona z przebiegu zajeć oraz podejścia do kursanta.

Szkoły policealne

6.0
Kasia
Termin usługi: marzec 2023 

Długo rozważałam wybór szkoły do jakiej pojść by poprawić swoją wiedze i preferencje zawodowe. Ostatecznie trafiłam tutaj i przyznam ze to był strzał w 10. Zajecia konkretne, z dużą dawką wiedzy przekazanej w przyjemny sposób. Chodzi sie tu po prostu z przyjemnością.

Szkoły policealne

6.0
Daria
Termin usługi: październik 2022 

Każdy kto chce pracować w branży medycznej a nie ma czasu bądź możlwiości na studnia medyczne, powinien wziąć pod uwagę tę placówkę. Kierunki oferowane przez tę szkołę są różnorodne i co ważne - zapewniają bezproblemowe znalezienie pracy.

Szkoły policealne

6.0
Ola
Termin usługi: wrzesień 2022 

Oceniam naukę na 2,5 letnim kierunku: technik farmaceutyczny. Zajęcia bardzo ciekawe, różnorodne, zarówno teoria jak i praktyka. Nauczyciele sympatyczni, nastawieni na rzetelne przekazanie wiedzy uczniom.

Szkoły policealne

6.0
Zofia
Termin usługi: czerwiec 2022 

Ukończyłam naukę na kierunku rejestratorka medyczna i podjęłam pracę w zawodzie miesiąc po ukończeniu szkoły, co jest dla mnie ogromnym szczęściem. Samą szkołę bardzo polecam, bo mieliśmy dużo zajęć praktycznych.

Szkoły policealne

6.0
Weronika
Termin usługi: sierpień 2022 

Zdecydowałam się na kierunek "terapeuta zajęciowy" i jestem bardzo zadowolona z mojej 2-letniej nauki. Sporo zajęć praktycznych, bo aż 6 godzin tygodniowo! Nauczyciele bardzo pomocni na każdym kroku i przez cały okres mojej nauki. Polecam :)

Szkoły policealne

5.6
Laura
Termin usługi: czerwiec 2022 

Ukończyłam dwuletnią naukę na kierunku technik administracji. Ten czas był bardzo owocny, pełen ciekawych zajęć (również praktycznych). Szczerze polecam każdemu, kto zastanawia się nad dalszą edukacją!

Szkoły policealne

6.0
Magdalena
Termin usługi: czerwiec 2022 

Szkoła oferuje dużo ciekawych zajęć, wielki nacisk daje się na praktykę, ale oczywiście nie pomijając wiedzy merytorycznej. Zdecydowanie polecam.

Szkoły policealne

5.6
Izabela
Termin usługi: lipiec 2022 

Jestem mega zadowolona z nauczania, wszystko dobrze wytłumaczono, dziewczyny z sekretariatu pozytywnie nastawione oraz zawsze w kontakcie!

Szkoły policealne

5.6
Blanka
Termin usługi: czerwiec 2022 

Edukacja w tej szkole moim zdaniem jest na najwyższym poziomie. Świetnie wyposażone pracownie, bardzo dobrze wykwalifikowani nauczyciele. Każdy kto chce zdobyć dobrze płatną pracę w branży medycznej, powinien zdecydować się na naukę w tym miejscu.

Szkoły prywatne i społeczne

6.0