Oświata-Lingwista Nadbałtyckie Centrum Edukacji sp. z o.o.

Oświata-Lingwista

Wybierz numer

58 303-30-30 58 302-98-88
i...@oswiatalingwista.eu pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:30 więcej
 

Artykuły o nas

O nas

"Oświata- Lingwista" Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. należy do znaczących placówek oświatowych Polski Północnej , działa na obszarze kilku województw, swoimi działaniami edukacyjnymi obejmuje zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych.
Gdańskie Przedszkole "Lingwista"
Gdańska Szkoła Podstawowa "Lingwista"
Gdańskie Gimnazjum "Lingwista"
Akademickie Liceum Ogólnokształcące
Gdańskie Szkoły Medyczne
Studium Pracowników Medycznych i Społecznych
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
Organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży
Szkoła Jazdy Konnej
Prawo jazdy
Centrum Szkolenia Zawodowego

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Oceny (6)

Mariola
Termin usługi: sierpień 2023 

Polecam naukę w tym miejscu. Dawka fachowej wiedzy, w bardzo miłej jak i profesjonalnej atmosferze. Cieszę się, że miałam możliwość skorzystania z usług tej placówki.

Szkolnictwo policealne i pomaturalne

6.0
Ksawery
Termin usługi: czerwiec 2023 

Skorzystaliśmy z kursu operatora koparkoładowarki, potwierdzam bardzo dobre warunki do nauki, to dobry profesjonalny kurs. Polecam.

Kursy przygotowujące do egzaminów

6.0
Wojtek
Termin usługi: czerwiec 2023 

Polecam. Profesjonalne podejście, miłą atmosfera, instruktorzy potrafią naprawdę dobrze przygotować do egzaminu , kolejny kurs za mną tym razem koparkoładowarki. Jestem zadowolony.

Kursy przygotowujące do egzaminów

5.6
Dominika
Termin usługi: maj 2021 

Namiar na tę placówkę dostałam od znajomego, także było tak jak się tego spodziewałam - miło i profesjonalnie. Nie jestem zawiedziona tym wyborem.

Kursy kosmetyczne

6.0
Grzechu
Termin usługi: maj 2021 

Przystępna forma szkolenia online. Szkolenie poszło bardzo sprawnie i upłynęło w miłej atmosferze. Bardzo miły prowadzący.

Kursy przygotowujące do egzaminów

5.6
MR
Termin usługi: marzec 2016 

Bardzo konkretne szkolenia Kosmetyczne z Panią Emilią, bardzo dużo praktyki i mnóstwo wiedzy, świetny kontakt z organizatorami. Ten kurs zapoczątkował moją nową przygodę zawodową. Mają bardzo przystępne ceny w porównaniu z pozostałymi kursami dostępnymi w 3mieście-na pewno warto dzwonić i się dowiadywać. Wcześniej zapisałam się na kurs od GOwork czekałam pół roku i się nie odbył (odradzam, bardzo dużo nerwów)-już miałam dość ciągłego przesuwania terminu w ostatniej chwili, ale nie poddałam się i szukałam dalej odpowiedniego dla mnie kursu-wtedy znalazłam Oświatę Lingwista-W Lingwiście praktycznie kurs odbył się w ciągu miesiąca od zgłoszenia, tak więc jest to bardzo rzetelna placówka, godziny kursów są bardzo elastycznie dobierane. Zapisy załatwiła mailowo. Dodatkowo mają system poleceń, który działa-przetestowałam z koleżanką którą poleciłam :) serdecznie polecam

Kursy kosmetyczne

6.0