Imprezy i wydarzenia

Gdańskie ZOO dla orkiestry

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
14 stycznia 2018 (niedziela)
miejsce:

ZOO  mapa

adres:
Gdańsk, Karwieńska 3 (Oliwa)
bilety:
15 zł , ulgowy 10 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Już w najbliższą niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 26. raz zagra dla najbardziej potrzebujących. Tym razem dla noworodków. Gdańskie ZOO na tegoroczną aukcję WOŚP przekazało możliwość nadania imienia malutkiej lwicy (aukcja Allegro) oraz odlew łapki lwiego maleństwa (licytacja na Targu Węglowym).W niedzielę, podczas Finału Orkiestry na terenie ZOO spotkamy kilku z ponad 1200 gdańskich wolontariuszy z puszkami WOŚP. W ZOO kwestować też będzie Piotr Grzelak, zastępca Prezydenta Miasta Gdańska ds. polityki komunalnej z synami.

- Zapraszamy do gdańskiego ZOO na niedzielny spacer i wsparcie WOŚP właśnie tu, tym bardziej, że w lwiarni czeka na nas królewska, lwia rodzina z urodzonymi pod koniec 2017 roku wyjątkowymi czworaczkami lwa angolskiego - mówi Michał Targowski, dyrektor Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego.

- Wolontariusze ubrani w białe koszulki z WOŚpowym sercem z kolorowymi identyfikatorami i puszkami będą zbierać środki na tegoroczny cel 26 Finału czyli dla wyrównania szans w leczeniu noworodków - dodaje Agnieszka Buczyńska, koordynatorka gdańskiego finału Orkiestry.

W niedzielę 14 stycznia zapraszamy na spacer do ZOO, a około godz. 16.00 na Targ Węglowy na licytację gipsowego odlewu odciśniętej łapki lwiego maleństwa. Do 22 stycznia z kolei proponujemy wzięcie udziału w aukcji nadania imienia maleńkiej lwicy (http://aukcje.wosp.org.pl/wylicytuj-imie-nowonarodzonej-lwicy-i5840815)

Gdański Ogród Zoologiczny odwiedzić możemy w godzinach 9.00-15.00.
Informacja o biletach:
Kasy biletowe czynne są do 14.00, a bilet można też nabyć on line: https://bilety.zoo.gda.pl/
Zwiedzanie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego

2 - 30 stycznia 2018, godz. 15:00

bilety 14  zł
ulgowy 8  zł
Kup bilet
Gdańskie Dni Sąsiadów

25 maja - 30 czerwca 2018

Gdańsk
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij