HEVER Salony Snu

znajduje się w Rental Park

HEVER Salony Snu

Wybierz numer

697-444-533
r...@new-hever.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/1 - HEVER Salony Snu Gdańsk 4
 

Artykuły o nas

O nas

Salony Snu Hever to miejsce, które powinniście Państwo odwiedzić wtedy gdy poszukujecie znakomitego materaca czy pięknego łóżka.
Salony Snu Hever poprzez swoją bogatą ofertę wychodzą naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Z dużą starannością wyselekcjonowani przez nas producenci dostarczają nam materace, stelaże do łóżek i łóżka do sypialni, charakteryzujące się dużą innowacyjnością połączoną z wysoką jakością. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 100 różnego rodzaju materacy. Posiadamy materace dla dzieci, materace hotelowe, kieszeniowe, lateksowe, nawierzchniowe, jak również materace termoelastyczne i wysokoelastyczne. Naszymi głównymi dostawcami są King Koil, Hilding, Materasso oraz Mollyflex. Oprócz materacy oferujemy Państwu łóżka krajowej produkcji. Dużym zainteresowaniem cieszą się tapicerowane łóżka kontynentalne o niezawodnej, tradycyjnej konstrukcji i wygodzie użytkowania, ale i te, na których ostateczny wygląd macie wpływ Państwo, które można modyfikować wg. Państwa potrzeb i możliwości. Łóżko i materac to nie wszystko. Proponujemy Państwu szeroką gamę poduszek, również rehabilitacyjnych, oraz wysokiej jakości kołder . Zapraszamy do naszych salonów, gdzie zapoznają się Państwo z naszą ofertą w miłej atmosferze i pod fachową opieką profesjonalistów.

Oceny (2)

Ewa Mucek-Gujska
Termin usługi: czerwiec 2023

Najlepszy salon w Galerii City Meble (Al. Grunwaldzka 211) wśród znajdujących się w tym miejscu! Obsługa przesympatyczna! Terminowość! Najwyższa jakość produktów! Polecam z całego serca!!!

Sypialnie

6.0
Kazimierz i Anna
Termin usługi: październik 2015

Trafiłem do Salonu w Rental Parku po odwiedzeniu innych sklepów z materacami. Jakość obsługi i fachowość bije na głowę konkurencję. Ogrom wiedzy i profesjonalizm z jakim Pan Grzegorz z tego sklepu podchodzi do klienta, budzi i podziw i szacunek. Dziękujemy

Sypialnie

5.8