HEVER Salony Snu

Rumia 84-230, Grunwaldzka 6 (Galeria Wnętrz Alucolor)inne oddziały (2)

HEVER Salony Snu

Wybierz numer

791-509-793
r...@new-hever.pl pokaż

O nas

Salony Snu Hever to miejsce, które powinniście Państwo odwiedzić wtedy gdy poszukujecie znakomitego materaca czy pięknego łóżka.
Salony Snu Hever poprzez swoją bogatą ofertę wychodzą naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Z dużą starannością wyselekcjonowani przez nas producenci dostarczają nam materace, stelaże do łóżek i łóżka do sypialni, charakteryzujące się dużą innowacyjnością połączoną z wysoką jakością. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 100 różnego rodzaju materacy. Posiadamy materace dla dzieci, materace hotelowe, kieszeniowe, lateksowe, nawierzchniowe, jak również materace termoelastyczne i wysokoelastyczne. Naszymi głównymi dostawcami są King Koil, Hilding, Materasso, oraz Mollyflex. Oprócz materacy oferujemy Państwu łóżka krajowej produkcji. Dużym zainteresowaniem cieszą się tapicerowane łóżka kontynentalne o niezawodnej, tradycyjnej konstrukcji i wygodzie użytkowania, ale i te, na których ostateczny wygląd macie wpływ Państwo, które można modyfikować wg. Państwa potrzeb i możliwości. Łóżko i materac to nie wszystko. Proponujemy Państwu szeroką gamę poduszek, również rehabilitacyjnych, oraz wysokiej jakości kołder . Zapraszamy do naszych salonów, gdzie zapoznają się Państwo z naszą ofertą w miłej atmosferze i pod fachową opieką profesjonalistów.

Oceny (2)

Bożena
Termin usługi: marzec 2024

Serdecznie polecam,reklamacja materaca po 8 latach załatwiona profesjonalnie,wymiana na nowy w ciągu 10 dni,Serdecznie polecam

Sypialnie

6.0
MPV
Termin usługi: czerwiec 2023

Przesympatyczni ludzie,z ogromną wiedzą o produkcie.Godni polecenia w 100%

Sypialnie

6.0