HEVER Salony Snu

80-174 Gdańsk, Przywidzka 9 Mapka

znajduje się w Rental Park

 
Inne oddziały:
zobacz więcej
697-444-533
r...@new-hever.pl pokaż
new-hever.pl
zamów online
Godziny otwarcia
pn-sob10:00 - 20:00
nd10:00 - 17:00

Napisali o nas

  • Wygodny materac ma znaczenie
    Wygodny materac ma znaczenie 17 listopada 2014 (24 opinie) Podobno przesypiamy jedną trzecią naszego życia, ale tylko jeden na trzech Polaków zauważa, że zła jakość snu może się przekładać na nasze samopoczucie.

O nas

Salony Snu Hever to miejsce, które powinniście Państwo odwiedzić wtedy gdy poszukujecie znakomitego materaca czy pięknego łóżka.

Salony Snu Hever poprzez swoją bogatą ofertę wychodzą naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Z dużą starannością wyselekcjonowani przez nas producenci dostarczają nam materace, stelaże do łóżek i łóżka do sypialni, charakteryzujące się dużą innowacyjnością połączoną z wysoką jakością. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 100 różnego rodzaju materacy. Posiadamy materace dla dzieci, materace hotelowe, kieszeniowe, lateksowe, nawierzchniowe, jak również materace termoelastyczne i wysokoelastyczne. Naszymi głównymi dostawcami są Dunlopillo, Hilding, Materasso, oraz PerDormire. Oprócz materacy oferujemy Państwu łóżka krajowej produkcji. Dużym zainteresowaniem cieszą się tapicerowane łóżka kontynentalne o niezawodnej, tradycyjnej konstrukcji i wygodzie użytkowania, ale i te, na których ostateczny wygląd macie wpływ Państwo, które można modyfikować wg. Państwa potrzeb i możliwości. Łóżko i materac to nie wszystko. Proponujemy Państwu szeroką gamę poduszek, również rehabilitacyjnych, oraz wysokiej jakości kołder . Zapraszamy do naszych salonów, gdzie zapoznają się Państwo z naszą ofertą w miłej atmosferze i pod fachową opieką profesjonalistów.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo