Hotel Antares

adres
81-232 Gdynia, Komandorska 59
telefon
58 623-36-39  fax:  58 661-72-14
e-mail
i...@hotelantares.pl pokaż
www
www.hotelantares.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

Napisali o nas

  • Emocje w grze miejskiej w Gdyni
    Emocje w grze miejskiej w Gdyni 8 października 2019 (13 opinii) Gdynia uratowana! Wirus, który mógł zaszkodzić mieszkańcom został unieszkodliwiony. Wszystko dzięki przedstawicielom siedmiu lokalnych firm, które wzięły udział w drugiej edycji...

O nas

ZAPRASZAMY DO HOTELU ANTARES w Gdyni, usytuowanego w sąsiedztwie drogi wyjazdowej do Szczecina i Półwysep Helski. Niedaleko stąd do centrum miasta i morza. Do Państwa dyspozycji oddajemy 55 wygodnie urządzonych pokoi.

Hotel Antares to wysoki standard w dobrej cenie. Oferujemy 55 komfortowo urządzonych pokoi (1, 2 i 3-osobowych), wyposażonych w łazienkę, telewizor, radio i telefon. Goście mogą skorzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu w cenie noclegu. Posiadamy także parking hotelowy, a w sąsiedztwie hotelu znajduje się całodobowy parking strzeżony. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również salkę fitness oraz sale bilardową. Nasz Cafe Bar otwarty jest codziennie w godzinach 17:00-23:00.
Nasz hotel to idealne miejsce zarówno do organizowania wypoczynku, jak również konferencji i szkoleń. Uczestnikom konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych zapewniamy 2 sale konferencyjno-bankietowe na ok. 15, 30 osób. W czasie konferencji zapewniamy całodzienne wyżywienie. Organizujemy również kameralne uroczystości rodzinne.
Każdego Gościa traktujemy indywidualnie, dlatego wszelkie szczegóły ustalamy z uwzględnieniem konkretnych wymagań.
Postaramy się spełnić każde Państwa życzenie !

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »