Imaggo

znajduje się w PPNT Gdynia

Imaggo

Wybierz numer

690-605-841
k...@imaggo.pl pokaż
Otwarte do 15:30 więcej
Działalność on-line 
 

O nas

Od 2014 roku podnosimy skuteczność działań naszych Klientów. Naszą specjalnością jest design, web development oraz e-marketing. Jesteśmy zmotywowani, zaangażowani i skoncentrowani na rezultatach biznesowych naszych Klientów.
Jesteśmy zespołem, który tworzą specjaliści marketingu internetowego, programiści, graficy i webdesignerzy. Stale podnosimy sobie poprzeczkę kompetencji i realizujemy z sukcesem wymagające projekty technologiczne.

Pomagamy średnim i dużym firmom, maksymalizując efektywność wykorzystania marketingowego budżetu klientów. Jesteśmy stałym partnerem wielu firm w zakresie programowania, marketingu i designu.

Design, e-marketing oraz web development to domeny, w których się specjalizujemy. Każdy członek zespołu w Imaggo ma ogromną wiedzę wynikającą z praktycznych doświadczeń. To czyni nas faktycznymi ekspertami w dziedzinie marketingu internetowego. Projekty, które realizujemy opierają się na praktyce, wiedzy, researchu oraz znajomości trendów. Dlatego rozwiązania, które proponujemy Klientom są optymalnie dopasowane do ich możliwości i potrzeb oraz skuteczne.

Oceny (3)

ZS
Termin usługi: luty 2023

Niestety, nie podzielam dobrej opinii. Odezwałam się do Imaggo w celu ustawienia kampanii reklamowych w social media. Jednak już po podpisaniu umowy zaczęłam czuć, że moje potrzeby i prośby są bagatelizowane. Nie wiem, czy to dlatego, że jestem jednoosobową działalnością czy jaki był tego powód. Koszty współpracy zostały mi przedstawione niejasno, nikt nie mówił ze mną moich celów i strategii (co wchodziło w zakres umowy). Nie zostały utworzone żadne nowe materiały czy treści, jedynie wypromowane moje najlepsze, wcześniej wstawione przeze mnie posty. Kontakt był sporadyczny i utrudniony. A jak zaczęłam punktować te błędy właścicielowi otrzymałam kontakt do firmy prawniczej i żadnego zadośćuczynienia czy inicjatywy załagodzenia sytuacji. Niestety, nie polecam nikomu firmy Imaggo, zmarnowałam kilka tys. zł w trudnym dla mojej firmy okresie i zwątpiłam w opinie wystawiane w internecie. 5,0 a taki poziom obsługi klienta? Serio?

Marketing internetowy

1.6
Maciej
Termin usługi: listopad 2021

Bardzo dobrze współpracowało mi się z agencją Imaggo. Duże wsparcie szczególnie na początku współpracy. Firma pomagała mi w budowaniu mojej marki osobistej. Stworzyli bardzo szczegółowy plan działań i pomogli mi go realizować. Szczerze polecam

Marketing internetowy

6.0
Żaneta
Termin usługi: listopad 2021

Bardzo polecam współpracę z firmą Imaggo. To stała współpraca polegajaca na prowadzeniu social mediów i stworzenie strony internetowej.. Serdecznie polecam jesli ktos sie zastanawia. Kontakt absolutnie bardzo dobry. POlecam!!

Projektowanie stron www

6.0