Działalność on-line 

Imaggo

81-451 Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98
(budynek II, pomieszczenia F11 i F12) Mapka

znajduje się w PPNT Gdynia

690-605-841
k...@imaggo.pl pokaż
imaggo.pl
/imaggopl
Godziny otwarcia
pn-pt8:30 - 15:30

O nas

Od 2014 roku podnosimy skuteczność działań naszych Klientów. Naszą specjalnością jest design, web development oraz e-marketing. Jesteśmy zmotywowani, zaangażowani i skoncentrowani na rezultatach biznesowych naszych Klientów.

Jesteśmy zespołem, który tworzą specjaliści marketingu internetowego, programiści, graficy i webdesignerzy. Stale podnosimy sobie poprzeczkę kompetencji i realizujemy z sukcesem wymagające projekty technologiczne.

Pomagamy średnim i dużym firmom, maksymalizując efektywność wykorzystania marketingowego budżetu klientów. Jesteśmy stałym partnerem wielu firm w zakresie programowania, marketingu i designu.

Design, e-marketing oraz web development to domeny, w których się specjalizujemy. Każdy członek zespołu w Imaggo ma ogromną wiedzę wynikającą z praktycznych doświadczeń. To czyni nas faktycznymi ekspertami w dziedzinie marketingu internetowego. Projekty, które realizujemy opierają się na praktyce, wiedzy, researchu oraz znajomości trendów. Dlatego rozwiązania, które proponujemy Klientom są optymalnie dopasowane do ich możliwości i potrzeb oraz skuteczne.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »