Instytut Konfucjusza przy Uniwersytecie Gdańskim

znajduje się w Uniwersytet Gdański

Instytut Konfucjusza

Wybierz numer

58 523-33-50
k...@ug.edu.pl pokaż
 

Artykuły o nas

O nas

Wszystkich mieszkańców Trójmiasta i okolic, którzy chcieliby poznać Państwo Środka, zapraszamy do Instytutu Konfucjusza przy Uniwersytecie Gdańskim, w którym prowadzone są kursy językowe oraz zajęcia związane z kulturą Chin.
Zajęcia w Instytucie Konfucjusza przeznaczone są dla osób w każdym wieku, oferując nie tylko naukę języka chińskiego (mandaryńskiego), ale także naukę chińskich sztuk walki, kaligrafii czy chińskiej kultury biznesu. Zajęcia odbywają się w Instytucie Konfucjusza pod okiem kadry wyselekcjonowanej i certyfikowanej przez Chińskie Państwowe Biuro Międzynarodowej Promocji Języka Chińskiego (Hanban).

Zajęcia w grupach odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowo-wieczornych (między 16:30 a 20:00) lub w weekendy. Dla osób zainteresowanych możliwa jest organizacja zajęć indywidualnych a także szkoleń dla przedsiębiorstw.

Oprócz prowadzenia zajęć jesteśmy też jedynym na pomorzu centrum egzaminacyjnym Państwowego Egzaminu z Języka Chińskiego (HSK), który przeprowadzamy na wszystkich poziomach, zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej. 

Po więcej informacji na temat działalności Instytutu zapraszamy na naszą stronę internetową.