K2 Medical & Dental Clinic Browar Gdańsk - klinika stomatologiczno-implantologiczna

K2 Medical & Dental Clinic Browar Gdańsk

Wybierz numer

58 322-31-11 508-922-201
k...@gmail.com pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - K2 Medical & Dental Clinic Browar Gdańsk Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/30 - K2 Medical & Dental Clinic Browar Gdańsk Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/30 - K2 Medical & Dental Clinic Browar Gdańsk Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/30 - K2 Medical & Dental Clinic Browar Gdańsk Gdańsk +27 1
 

TV Filmy

333

K2 Medical & Dental Clinic Browar Gdańsk - Klinika Medycyny Estetycznej

Artykuły o nas

O nas

Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości pełnego zakresu usług stomatologicznych w rozsądnych i umiarkowanych cenach. Dla wygody i zwiększenia dostępności dla naszych pacjentów prowadzimy działalność w Gdyni oraz Gdańskim Browarze.
Stomatolog Gdańsk, Implanty Gdańsk, Chirurgia stomatologiczna Gdańsk, Leczenie kanałowe pod mikroskopem Gdańsk, Ortodonta Gdańsk, Wybielanie zębów, Protetyka, Laseroterapia Gdańsk, Higienizacja Gdańsk

K2 Medical & Dental Clinic to interdyscyplinarna klinika stomatologiczna mieszcząca się w samym sercu Gdańska Wrzeszcza – Browarze Gdańskim.
Ponad 20 letnie doświadczenie, unikalne umiejętności naszych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin stomatologii oraz wysoce profesjonalny sprzęt taki jak np.: najnowszej generacji tomograf komputerowy 3D firmy Vatech umożliwiający analizę 3D kości szczęki i żuchwy wraz z obrazowaniem stawów skroniowo – żuchwowych, skaner wewnątrzustny 3 Shape do obrazowania cyfrowego całej jamy ustnej, a także lasery chirurgiczne, umożliwiają wykonywanie zabiegów w sposób wysoce precyzyjny, małoinwazyjny i bezpieczny oraz na kompleksowe leczenia nawet najtrudniejszych przypadków stomatologicznych.
W klinice w Gdańsku świadczymy także usługi z zakresu:
medycyny estetycznej
chirurgii plastycznej
dermatologii
kosmetologii

Klinika K2 Medical oferuje swoim Pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych:

Stomatologia zachowawcza:
Oferujemy nowoczesne rozwiązania stomatologiczne (sprawdzone procedury, nowoczesny sprzęt) Stosujemy najwyższej jakości materiały Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu, zatem Pacjenci nie odczuwają bólu podczas leczenia
Stomatolog Gdańsk – zapraszamy na bezpłatne przeglądy stomatologiczne

Chirurgia stomatologiczna:
Wykonujemy pełen zakres zabiegów chirurgicznych:
 usuwanie zębów usuwanie / dłutowanie zębów ósmych, tzw. „zębów mądrości”
skomplikowane dłutowania/usuwanie zębów zatrzymanych 
resekcje ekstrakcje zębów o skomplikowanym układzie korzeniowym, których nie można usunąć w typowy sposób bądź złamanych korzeni po niedokończonych ekstrakcjach w innych gabinetach
chirurgia urazowa (zaopatrywanie pacjentów po wypadkach, złamania szczęki, żuchwy, replantacje zębów etc.)
usuwanie zmian patologicznych w zakresie jamy ustnej (przerosty, nowotwory łagodne i złośliwe, torbiele etc.)
podcięcie wędzidełka wargi lub języka (wskazania ortodontyczne lub logopedyczne) resekcja wierzchołków korzeni zębów, które nie mogą być całkowicie wyleczone w trakcie leczenia kanałowego
plastyka wyrostka zębodołowego przed protezowaniem chirurgiczne
usunięcie stanów zapalnych tj. nacięcie i drenaż ropni wewnątrzustnych
przedimplantologiczne zabiegi mające na celu stworzenie odpowiednich warunków kostnych dla wszczepienia implantów (m. in. zamknięte i otwarte podnoszenie dna zatoki szczękowej, sterowana regeneracja kości, przeszczepy kości);
 
Implanty Gdańsk
Implanty Gdańsk w naszej klinice wszczepiają specjaliści z zakresu  chirurgii z drugim stopniem specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej – dr n. med. Krystian Krupski oraz lekarz stomatolog Edyta Kwiecińska. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na leczenia nawet najbardziej skomplikowanych przypadków wraz z odbudową kości. Pacjenci po konsultacji z lekarzem otrzymują plan leczenia wraz z wyceną.
Wszczepiamy implanty zębowe znanych i renomowanych koncernów medycznych:
Bego, Bicon Dentsply-Astra.
Jeśli szukają Państwo, gdzie wykonać implanty Gdańsk,  klinika K2 Medical to miejsce w którym znajdą Państwo gwarancję bezpieczeństwa i jakości wykonywanych zabiegów.
 
Endodoncja / Leczenia kanałowe
Oferujemy bezbolesne leczenie kanałowe zębów z użyciem mikroskopu firmy Zeiss.
 
Protetyka
Wykonujemy dla naszych Pacjentów piękne prace protetyczne, które doskonale imitują naturalne uzębienie, zarówno w przypadku braku pojedynczych zębów (korona protetyczna), jak i całkowitego braku uzębienia. Nasza szeroka oferta  daje możliwość, zaproponowania prawie w każdym przypadku zadowalającej metody leczenia przez naszego stomatolog Gdańsk. Oferujemy odbudowy uzębienia w postaci:
koron protetycznych porcelanowych,
licówek porcelanowych,
mostów porcelanowych,
koron i mostów bezmetalowych (pełnoceramicznych i cyrkonowych),
protezy zębowe ruchome: akrylowe i szkieletowe,
mostów klejonych typu Maryland,
szynoprotez,
wkładów koronowo-korzeniowych,
endokoron ceramicznych i kompozytowych,
prac protetycznych opartych na skomplikowanych systemach zamków i zatrzasków
i wiele innych
 
Stomatologia estetyczna wybielanie zębów:
laserem (specjalny diodowy laser biostymulacyjny)
lampą Beyond
systemem nakładkowym
higienizacja:
piaskowanie zębów
skaling (usuwanie kamienia)
lakierowanie
fluoryzacja
polishing
 
Ortodoncja
 Leczeniem wad zgryzu zarówno u dzieci, jak i dorosłych w klinice w Gdańsku zajmuje się specjalista II stopnia ortodoncji dr Bożena Mackiewicz Wilkowska. Zakładamy aparaty stałe oraz ruchome. Pani doktor po dokładnej diagnostyce radiologicznej (posiadamy najnowszej generacji aparat RTG oraz tomograf komputerowy 3D) i klinicznej przedstawi Państwu możliwe opcje oraz plan leczenia.

Periodontologia
 zabiegi z zakresu chorób przyzębia (tzw. „paradontoza”) i błon śluzowych są obecnie coraz częściej wykonywanymi zabiegami leczniczymi u naszych pacjentów. W naszej praktyce leczymy wiele ich postaci poczynając od prostych do skomplikowanych przypadków recesji zębowych (pokrycie przesunięć płatów z tkanek okolicznych, przeszczepy łącznotkankowe z podniebienia, uzupełniania preparatami pochodzenia naturalnego i sztucznego).
Wykonujemy również  zabiegi z zakresu sterowanej regeneracji tanek twardych (GBR) podczas odbudowy utraconej kości – najczęściej stosowane przy zabiegach okołoimplatacyjnych oraz sterowanej regeneracji tkanek miękkich (GTR) co bywa odpowiedzią leczniczą na choroby przyzębia.

Rentgenodiagnostyka
 Posiadamy najnowszej generacji urządzenia do wykonywania zdjęć rentgenowskich. Wykonujemy pełne portfolio zdjęć RTG zęba:
zdjęcia 3D  - od formatu zdjęć o dużej rozdzielczości stosowanych przy leczeniu endodontycznym do dużych rozmiarów 16:9 stosowanych do skomplikowanych zabiegów implantologicznych i ortodontycznych [placówka: Gdańsk]; zdjęcia panoramiczne (pantomograficzne); punktowe zdjęcia zębowe zdjęcia zatok szczękowych; zdjęcia cefalometryczne do analizy ortodontycznej; zdjęcia celowane na stawy skroniowo-żuchwowe
 
Dziecięcy stomatolog Gdańsk
W gronie naszych Pacjentów miło jest nam gościć także najmłodszych. Staramy się, aby wizyty przebiegały w miłej przyjaznej atmosferze, budując relację z dziećmi i zaznajamiając z tajnikami stomatologii. Każda wizyta milusińskich kończy się drobnym upominkiem.
K2 to miejsce w którym znajdą Państwo najlepszego lekarza stomatolog Gdańsk dla dzieci.
 
Lokalizacja – stomatolog Gdańsk, implanty Gdańsk
Klinika K2 Medical & Dental w Gdańsku mieści się w samym centrum Gdańska Wrzeszcza Browarze Gdańskim. Znajdujemy się w odległości 3 minut spacerem od kolejki SKM i PKM. Pacjentom przyjeżdżającym samochodem zalecamy parkowanie na parkingu Galerii Metropolia (poziom 0) – 2 minuty spacerem od kliniki.
Drugi oddział kliniki znajduje się w Gdyni Głównej, ul.Wolności 7.
 
         Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Kliniki K2 Medical & Dental Clinic.
                 Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w gronie naszych Pacjentów.

Najczęściej zadawane pytania

Czy po zabiegu wyrwania ósemek (tzw. zębów mądrości) można wrócić do pracy?
Po zabiegu wyrywania ósemek zaleca się odpoczynek i przykładanie okładów. Z tego względu najlepiej zrezygnować z powrotu do pracy, bezpośrednio po wykonanym zabiegu.
Czy przed zabiegiem usuwania zebów, muszę przynieśc ze sobą zdjęcie RTG?
Zdjęcie panoramiczne, punktowe oraz 3D wykonywane jest na miejscu w klinice K2 Medical & Dental.
Czy po zabiegu usunięcia ósemki (tzw. zęba mądrości) otrzymam zwolnienie lekarskie?
Tak, Pacjent zazwyczaj otrzymuje zwolnienie na 2-3 dni w sytuacji zabiegu niepowikłanego.
Kto wykonuje zabieg wszczepienia implantów w klinice K2 Medical & Dental?
W Klinice K2 Medical & Dental zabieg wszczepienia implantów wykonują chirurdzy stomatolodzy dr n.med. Krystian Krupski oraz dr Edyta Kwiecińska.
Jak długo trwa i ile razy trzeba powtarzac zabieg wybielania zębów?
Zabieg wybielania zębów trwa około godziny. Zęby wybiela się podczas jednej wizyty.
Jakimi metodami mozna wybielic zeby w klinice K2 Medical & Dental?
W klinice K2Medical & Dental wybiela się zęby laserem oraz lampą.

Oceny (57)

Joanna
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: 12-2016

Witam, Leczymy się tam cała rodziną, mam dzieci w wieku 4 i 6 lat - super podejscie, dzieci bez problemu chodzą na wizyty. Jakość obsługi na wyskoim poziomie. Ceny nieco wygórowane.

Stomatolodzy

5.5
Rafal
Termin usługi: lipiec 2023

Zabieg wszczepienia implantu przebiegl bardzo sprawnie.Doktor Krupski wybrany z polecenia,a teraz ja polecam dalej:)

Implanty

4.8
Rafał
Termin usługi: kwiecień 2023

Jakies 5 lat temu dr Krupski implanty wszczepiał mojej mamie, która nie mogła sie go nachwalić. Teraz trafiłem ja i potwierdzam opinie mamy. Bardzo sympatyczny lekarz,ale co najważniejsze niezwykle kompetentny. Polecam. dodatkowo gabinet bardzo czysty, obsługa bardzo miła.

Implanty

6.0
Pati
Termin usługi: kwiecień 2023

Dr Krupski, to świetny specjalista. Polecam wszystkim poszukującym dobrego implantologa. RTG na miejscu. Caly personel bardzo zaangażowany. Polecam to miejsce.

Implanty

5.8
Ula
Termin usługi: sierpień 2022

Dr Krupski to prawdziwy mistrz w swoim fachu. Dr wszczepil mi już 3 implanty, polecam go wszystkim znajomym. Rtg i zdjęcia 3D na miejscu są wykonywane.

Implanty

6.0
Małgorzata
Termin usługi: wrzesień 2021

Dziękuję pani doktor Kwiecińskiej za perfekcyjne wykonanie wypełnienia, proteza funkcjonuje doskonale!

Stomatolodzy

5.8
pacjent
Termin usługi: wrzesień 2021

znieczulenie otrzymałem nawet kiedy powiedziałem ze nie chce - musiałem ekstra zapłacić robiłem w gabinecie - 2 zęby, 1 ciągle mnie boli przy nagrywaniu, byłem kilka razy z tym problemem zostałem odesłany ze wszystko jest dobrze. okaże się jak będzie kanałowe leczenie leczenie w zeszłym roku

Stomatolodzy

4.2
Magdalena
Termin usługi: czerwiec 2021

Bardzo polecam. Jakość leczenia na najwyższym poziomie.

Stomatolodzy

6.0
Łukasz P
Termin usługi: maj 2021

Świetna klinika. Do doktora Krupskiego trafiłem po kilku wizytach w innych miejscach. Mój problem rozwiązał sprawnie, jestem mega zadowolony z efektu. W dodatku z doktor sprawia wrażenie bardzo miłej osoby.

Implanty

6.0
Amanda S.
Termin usługi: sierpień 2020

Jestem po zrobieniu mojej szósteczki i czeka mnie jeszcze dokończenie implantów. Z K2Dental znam się od ok 2 lat i już mi usunęli 2 8-ki, robili kanałowe leczenie, leczenie ogólne. Na prawdę jak ktoś ma wątpliwości co do swojego lekarza stomatologii i implantologii to to jest to miejsce gdzie fuszerki nie odwalają. Wiem to z mojego własnego doświdczenia.

Stomatolodzy

5.8
Alicja Wojciechowska
Termin usługi: lipiec 2020

Bez wiekszych zarzutow - wszystko sprawnie i zgodnie z tym co gabinet obiecuje w swojej ofercie. Wszystko zrobione bardzo ladnie, polecam.

Implanty

5.7
Adam
Termin usługi: czerwiec 2020

Klinika w Browarze we Wrzeszczu bardzo ładna, panie z obsługi i doktor Krupski bardzo sympatyczni. Same implanty jak to implanty - drogie, ale w tym przypadku mamy rzeczywiscie b.dobra jakosc wykonania. Jak juz ktos sie zdecyduje to polecam.

Implanty

5.8
Grażyna Kawa
Termin usługi: kwiecień 2020

Dr Kwiecińska po prostu odratowała moje zęby - polecam zdecydowanie!!!

Stomatolodzy

6.0
Edyta
Termin usługi: grudzień 2019

Klinika godna polecenia! Zęby miałam w opłakanym stanie, a tu udało mi się najpierw wszystko wyleczyć, a na koniec wstawiłam sobie implanty. Fajnie, bo wykonują chyba wszystkie usługi związane ze stomatologia, więc człowiek nie musi nigdzie biegać, nawet zdjęcie 3D mi zrobili. Na plus tez bliskość kolejki SKM.

Implanty

6.0
Piotr L.
Termin usługi: wrzesień 2019

Bardzo dobra placówka. Świetni doktorzy z którymi miałem przyjemność (dr Kulczyńska, dr Krupski), miła rejestracja, profesjonalna Pani higienistka. Ceny rozsądne, klinika bardzo ładna. Jednym słowem - polecam :-)

Stomatolodzy

6.0
mela
Termin usługi: sierpień 2019

Niedawno trafiłam do kliniki k2dental,jestem mile zaskoczona miłą i profesjonalną obsługą.Personel pozytywnie nastawiony do pacjenta bardzo pomocny i profesjonalny.Po przejściach stomatologiczny wreszcie znalazłam dentystę dla siebie.

Stomatolodzy

5.5
Jacek
Termin usługi: sierpień 2019

Wszczepiłem sobie 4 implanty u dr Krupskiego. Szybko, profesjonalnie a cena umiarkowana. Wcześniej dostałem wycenę. Na jedynkę dostałem koronkę od razu, razem z implantem , a na 3 pozostałe po 3 miesiącach. Ceny w porównaniu do innych dentystów, u których sprawdzałem umiarkowane. Mogę szczerze polecić. Jacek.

Implanty

6.0
Zuzanna
Termin usługi: sierpień 2019

Na szybko, chciałam uzyskać efekt wow przed ślubem. Pani Monika, bardzo delikatnie zrobiła mi piaskowanie, a do tego zrobilam sobie wybielanie zębów. Widac efekt :)

Stomatolodzy

5.8
Radosław Saj
Termin usługi: lipiec 2019

Bardzo dobry i profesjonalny gabinet stomatologiczny. Umówiłem się telefonicznie. Przyszedłem chwilę przed czasem i w zasadzie po krótkim oczekiwaniu zostałem przyjęty. Boję się bardzo stomatologów Ale tu było przyjemnie i bezboleśnie (poza znieszuleniem ha ha). Jakość bardzo dobra ceny akceptowalne. Parking blisko - w centrum Metropolia.

Stomatolodzy

6.0
Karolina
Termin usługi: marzec 2019

Dzisiaj skorzystałam z usług kliniki w Gdańsku.Jestem pacjentką,która panicznie boi się leczenia. Wszystkim "bohaterom";) polecam panią doktor Jolę Kulczyńską! Profesjonalizm,uśmiech,ciepło i opanowanie,leczenie kanałowe bez bólu.Sprawnie i szybko. Cała wizyta wraz z RTG kontrolnym trwała 45 minut!Wyszłam z uratowanym zębem.ogromne dzięki dla P. Kulczyńskiej.Ceny na tle okolicznej konkurencji bardzo w porządku.

Stomatolodzy

5.5