Imprezy i wydarzenia

Koncert Pasyjny - Za Jezusem na Golgotę

UWAGA! Impreza już się odbyła
data:
9 kwietnia 2017 (niedziela)
godzina:
19:00
miejsce:

Kościół Św. Franciszka  mapa

adres:
Gdańsk, Kartuska 186
bilety:
wstęp wolny

Aby usłyszeć pieśni i utwory związane z tematyką Wielkiego Postu i męki Chrystusa oraz przeżyć i przeanalizować słowa komentarzy z tym związanych, a skierowanych do słuchaczy podczas koncertu, trzeba przyjąć zaproszenie Stowarzyszenia "Dla Siedlec" oraz Rady dzielnicy Siedlce na Koncert Pasyjny pt. ZA JEZUSEM NA GOLGOTĘ... Scenariusz oparty jest na kanwie Drogi Krzyżowej.Salą koncertową (za sprawą uprzejmości proboszcza ks. Jacka Tabora) w Niedzielę Palmową - 9 kwietnia 2017 r. o godz. 19:00 stanie się kościół św. Franciszka z Asyżu (Emaus), w Gdańsku przy ul. Kartuskiej.

Dzięki mecenasom, którzy wsparli organizację koncertu, słuchacze dzielnicy Siedlce jak również wszyscy, którzy znajdą czas na przyjście, będą mogli posłuchać między innymi mezzosopranistki Donaty Czubenko - Zuliani, barytona Grzegorza Piotra Kołodzieja, którym towarzyszyć będą Dominika Biegaj przy fortepianie, Lucyna Filarska - gitara, Przemysław Treszczotka - skrzypce. Dodatkowo, zaprezentuje się również Schola parafialna EMAUS.

W klimat Pasji wprowadzą słuchaczy komentarze przygotowane przez Annę Korcz, a zinterpretowane przez aktorski duet Martę Kalmus - Jankowską i Piotra Jankowskiego (w roli Jezusa).


NIEDZIELA PALMOWA - 9 kwietnia 2017 r. godz. 19.00
Kościół św. Franciszka z Asyżu w Gdańsku, ul. Kartuska
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Pod patronatem

Aktualne konkursy

 • Przejdź
  2 podwójne zaproszenia
  Męskie Granie 2018

  zakończenie: 18.07 (środa)

 • Przejdź

  4 podwójne zaproszenia

  kategoria: koncerty

  zakończenie: 18.07 (środa)