LADECO Sp. z o.o.

znajduje się w PPNT Gdynia

LADECO

Wybierz numer

58 500-80-50 792-006-015
i...@ladeco.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/15 - LADECO Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/15 - LADECO Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/15 - LADECO Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/15 - LADECO Gdynia +12 1
 

TV Filmy

30

LADECO

O nas

Wierzymy, że w codziennej pracy otoczenie ma znaczenie. Naszymi klientami najczęściej są firmy, które zaczynają wszystko od nowa: właśnie powstają i chcą, aby przestrzeń do pracy inspirowała ich do rozwoju oraz takie, które dojrzały do zmiany...

Oceny (17)

Kasia
Termin usługi: styczeń 2020 

Po spotkaniu z Panią Iwoną poczułam ulgę. Pani Iwona bardzo mi pomogła przy wyborze odpowiedniego, w pełni dopasowanego do naszych potrzeb sprzętu biurowego. Poświęciła nam odpowiednią ilość czasu i wykazała się dużą wiedzą i doświadczeniem. Przy wystroju kolejnego biura rownież skorzystamy z usług firmy Ladeco.

Meble biurowe

5.8
Michał Myszkowski
Termin usługi: grudzień 2019 

Mega profesjonaliści, polecam.

Meble biurowe

5.8
Krzysiek
Termin usługi: listopad 2019 

Ladeco od 2016 roku pomaga nam w wyposażaniu biur. Mają obszerne katalogi i dostęp do niszowych mebli polskich i zagranicznych projektantów. Mogę z czystym sumieniem polecić każdej firmie.

Meble biurowe

6.0
Kuba
Termin usługi: grudzień 2019 

Zamówienie nie było gigantyczne, ale moje małe biuro geodezyjne zyskało fajne duże biurko z pełnym sterowaniem ustawienia i wygodne krzesła. Wiedzą co robią i mają odpowiednie zaplecze firm współpracujących. Polecam

Meble biurowe

5.8
Toamsz Ł
Termin usługi: styczeń 2020 

Najlepiej, najszybciej i mega profesjonalnie

Meble biurowe

6.0
Anna Jankowiak
Termin usługi: styczeń 2020 

Serdecznie polecam! Dobra jakość i obsługa klienta.

Meble biurowe

6.0
Kordian piotr
Termin usługi: grudzień 2019 

Profesjonalna i fachowa obsluga. Szybko, miło i konkretnie

Meble biurowe

6.0
Paweł
Termin usługi: październik 2019 

Zdecydowanie polecam! Duży wybór wygodnych i funkcjonalnych mebli biurowych. Bardzo pomocne, fachowe doradztwo Pani Iwony. Całe biuro będzie umeblowane i wyposażone w tym salonie.

Meble biurowe

6.0
Anonimowy
Termin usługi: 2015 

Bardzo dobre podejście do klienta.

Meble biurowe

5.3
Marcin Kałkus
Termin usługi: 2015-04 

Firma jak najbardziej godna polecenia. Zrealizowała kompleksową modernizację naszego biura począwszy od projektu, propozycji mebli i krzeseł, a na pracach remontowych i montażu kończąc. Usługa wykonana fachowo, terminowo i w cenie adekwatnej do standardu oferowanych produktów.

Meble biurowe

5.8
Zadowolona klientka
Termin usługi: 2014 

Godny polecenia zespół pomocnych, otwartych na sugestie osób tworzących tą firmę. Szeroka oferta, którą potrafią dopasować do klienta jest na każdą kieszeń, meble bardzo dobrej jakości, a montaż sprawny i dopracowany w szczegółach-żadnych krzywych drzwiczek czy wyszczerbionych elementów. Bardzo polecam ze względu na wysoką jakość usług, które świadczy firma oraz zaangażowanie pracowników!

Meble biurowe

5.8
www.hansa-loadtest.pl
Termin usługi: 2014 

Zespół Ladeco dostarczył kompleksowe wyposażenie biura i pracowni naszego przedsiębiorstwa. Kompetencje pracowników wraz z optymalną ofertą produktową,elastycznym terminem realizacji i profesjonalnym serwisem posprzedażowym pozwalają na polecanie Ladeco kolejnym klientom.

Meble biurowe

5.8
Aleksandra Zienowicz
Termin usługi: wrzesień 2014 rok 

Z przyjemnością informuję, że firma Ladeco sp. z o. o. z siedzibą w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym jest z pewnością godnym zaufania, co za tym idzie polecenia, partnerem biznesowym. Zespół Ladeco na każdym etapie współpracy zadbał o mój komfort podczas wyposażania biura. Jestem mile zaskoczona ich pozytywnym podejściem do pracy, chęcią budowania relacji z klientami oraz wykazywaniem inicjatywy. Dodam, że firma jest terminowa, kreatywna i pokazuje wiele możliwości. Wszystko to sprawia, że zaprojektowany wystrój biura jest dobrany do moich osobistych preferencji. Gratuluję pasji w działaniu. Dzięki wielkie! Aleksandra Zienowicz - Smart Performance, Fundacja Sportu Pozytywnego

Meble biurowe

4.8
Robert Kowalczyk
Termin usługi: 26.11.2013 

Uprzejmie informujemy, że firma Ladeco sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jest godnym polecenia partnerem w zakresie wyposażenia wnętrz biurowych o wysokim standardzie. Dostarczone meble spełniły nasze oczekiwania pod względem estetycznym i użytkowym. Skorzystaliśmy z możliwości przedzakupowego przetestowania mebli w naszym biurze, co upewniło nas do skorzystania z usług firmy Ladeco. Wysoki standard w podejściu do klienta jak i serwis pozakupowy wyróżnia firmę Ladeco na tle rynkowym.

Meble biurowe

6.0
Wysyłaj SMS Polska Sp. z o.o.
Termin usługi: 11/2013 

Polecam usługi firmy LaDeco, która w sposób profesjonalny i kompleksowy zajęła się wyposażeniem meblowym do naszej nowej siedziby w PPNT Gdynia; meble są bardzo wysokiej jakości, funkcjonalne i stylowe. Ponadto firma zajęła się wszystkim podczas mojego pobytu w delegacji zagranicznej, co nie stanowiło dla LaDeco żadnej przeszkody.

Meble biurowe

5.0
Perfect Consulting
Termin usługi: 05.2013 

Perfect Consulting w Gdyni ma przyjemność polecić firmę LaDeco z siedzibą w Gdyni jako sprawdzonego dostawcę mebli. Pracownicy LaDeco wykazali się wysoką elastycznością w działaniu, profesjonalizmem, kreatywnością oraz zdolnościami organizacyjnymi. Główną zaletą firmy jest duże zrozumienie potrzeb klienta, profesjonalne doradztwo oraz wysoka jakość wyprodukowanych mebli. Polecam firmę LaDeco jako doskonałego Partnera w realizacji kompleksowych przedsięwzięć inwestycyjnych. Hanna Kąkol

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo!:)

Meble biurowe

5.6
Aleksander Mach
Termin usługi: maj 2013 

Chciałby, polecić usługi firmy LaDeco, która realizowała dla nas projekt wyposażenia i aranżacji naszej nowej siedziby. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, na mebelki trzeba było poczekać, ale było to uzależnione od fabryki która te meble produkuje. Na uwagę zasługuje fakt iż firma LaDeco poza umową udostępniła nam bezpłatnie część mebli aby ułątwić nam funkcjonowanie czekając na meble (w Polsce rzadko na taką nie zawartą w umowie pomoc można liczyć). Podsumowując, pełen profesjonalizm, dobre ceny i wysoka jakość obsługi :) Aleksander Mach, Zarząd SuperHost.pl Sp. z o.o.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie!

Meble biurowe

5.7