Najlepsi dostawcy internetu Gdańsk

Oceny (107)

Dariusz Małecki
Termin usługi: październik 2022

Na pierwszy rzut oka oferta najlepsza na rynku. Jednak po kilku latach mogę powiedzieć o wadach. Pomimo taryfy 400/400 nie jestem w stanie płynnie korzystać z usług strumieniowania video. W zasadzie nie da się oglądać płynnie video. Muszę przełączać na orange lte żeby płynnie obejrzeć film... dramat. Przy próbie wykonania speedtestu portal nie może wykonać testu. Dopiero po chwili znajduje serwer do testu. Po przełączeniu na orange lte problem znika natychmiast. Testowane wielokrotnie.

Dostawcy internetu

4.0
Adam.
Termin usługi: listopad 2021

Korzystam z internetu i telewizji w Limes od kilku lat. Mam internet symetryczny 80/80 Mb/s Wyższa prędkość mi nie jest potrzebna. O każdej porze dnia i nocy jest taka sama, nigdy nie miałem spadku poniżej tej prędkości. Bardzo dobra obsługa klienta. Dodzwonić się można natychmiast i bez czekania. Nigdy żadnej awarii i przerw w dostępie do internetu. Polecam.

Dostawcy internetu

6.0
Maciej B
Termin usługi: lipiec 2021

Korzystałem przez 2 lata i gdyby nie przeprowadzka w miejsce gdzie nie są dostępne usługi Limes to chętnie bym kontynuował współpracę. Mają chyba najtańszą dostępną ofertę na rynku. Internet działał bez zarzutu. W przypadku telewizji czasami trzeba było zrobić restart urządzenia. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i polecam

Dostawcy internetu

5.7
Przemysław
Termin usługi: maj 2021

Od kilku dobrych lat mam od Firmy Limes internet i telewizję kablową. Owszem zdarzały i zdarzają jakieś drobne usterki , braki w dostawie internetu czy telewizji, bo to przecież normalny stan rzeczy , jak w tego typu usługach. Natomiast ja osobiście spotykałem się zawsze z ekspresową wręcz reakcja i naprawą, fachowym i na wysokim poziomie wsparciem technicznym . Z dodzwonieniem się też nigdy nie miałem problemu, a jeśli takowe się pojawiło to zgłoszenie serwisowe rozpatrywane było w ten sam dzień w przeciągu dosłownie godziny . Nadmieniam, że nie jestem żadnym pracownikiem , a jedynie bardzo zadowolonym abonentem. Warto czasem napisać pozytywną opinię (bez przemilczania), nie tylko negatywne doświadczenia. Bardzo dziękuję !!!!

Dostawcy internetu

6.0
joanna
Termin usługi: marzec 2021

jestem odbiorcą internetu z Limes od 3 lat w Gdańsku Osowej. Sama jakość inernetu jest całkiem niezła, natomiast awaryjność, jakość obslugi klienta , jakosć serwisu technicznego może doprowadzić człowieka do zawału. Brak kontaktu i rzetelnej informacji w sprawach awarii. Zdecydowanie odradzam.

Dostawcy internetu

2.2
odbiorca usług firmy Limes
Termin usługi: marzec 2021

Niestety awarie TV zdarzają się często. Jeśli ktoś ma wybór, proszę nie wybierać Limesa. Ja niestety nie mam wyboru, u poprzedniego dostawcy, tj. UPC, awaria zdarzała się może raz w roku, a nie co tydzień. Ceny też nie są atrakcyjne w porównaniu z innymi dostawcami, a jakość usług bardzo dyskusyjna. Ponadto jakość Internatu pozostawia wiele do życzenia.

Dostawcy internetu

2.7
JL
Termin usługi: październik 2020

Masakra totalna. Typy od ponad roku mają częste ataki DDoS które nie miały miejsca przez pierwsze 5 lat użytkowania internetu. Zgłaszałem wielokrotnie, w odpowiedzi dostawałem że wiedzą ale nic z tym nie zrobią + próbowali wkręcić że to ja mam problem chociaż widzę na wykresie który serwer jest DDoSowany. Może jak ktoś tam się ogarnie to będzie lepiej, w co wątpię. Jak można to polecam omijać, ja mam taki niefart że tylko oni dostarczają światłowód.

Dostawcy internetu

2.8
Paulina
Termin usługi: czerwiec 2020

Mam wykupiony pakiet od ponad 2 lat. W tym czasie awaria zdarzyła się tylko 1 raz. Bardzo dobry kontakt z biurem, polecam

Dostawcy internetu

4.5
Sebastian
Termin usługi: czerwiec 2020

Mam od wielu lat i nie żałuję. Dobra stabilna firma. Godna polecenia. Internet praktycznie jest zawsze. Awarie są bardzo rzadko.

Dostawcy internetu

6.0
Jadwiga
Termin usługi: czerwiec 2020

Brak kontaktu i internetu To w ostatnim czasie już 2 raz

Dostawcy internetu

1.7
Sergio
Termin usługi: czerwiec 2020

bardzo dobra oferta rzeczywistość: katastrofa

Dostawcy internetu

1.4
klient
Termin usługi: czerwiec 2020

Rwący się codziennie internet, brak możliwości dodzwonienia się na infolinię!

Dostawcy internetu

2.0
Była klientka
Termin usługi: marzec 2020

Od miesiąca nie mam tv, ale to najmniejszy problem bo i tak oglądają tylko dzieci i to bardzo rzadko. W końcu w związku z epidemią postanowiliśmy pooglądać wiadomości, więc zadzwoniłam do firmy aby wyjaśnić ten brak. Bardzo niemiła Pani poinformowała mnie, iż zalega z dwoma fakturami za 2017 rok. Co roku mamy nową umowę i nigdy wcześniej nie było mowy o jakichś zaleglosciach. Pani włączyła internet. Po tygodniu poprosiłam o kolejne wyjaśnienia bo z moich wpłat okazało się iż przez ostatnich 6 lat mam nadplatę 600zł. Pani wysłała zestawienie należności i wpłat w formacie pdf i kazała mi przeanalizować plik. Włączyła rzekomo usługi. Rzekomo ponieważ nadal nie ma internetu. Jak poprosiłam o podsumowanie należności i wpłat stwierdziła, że mam sobie sama podliczyć sumy. Tak działa dział księgowości. Ponadto Pani stwierdziła, że temat jest dla niej zamknięty i może wyłączyć usługi. Pani Anita B.

Dostawcy internetu

1.0
A
Termin usługi: listopad 2019

Hallo, do momentu kiedy jestes klinetem i placicsz sa mili, ale jesli masz koniecznosc zerwania umowy to maja Cie w nosie. Nie biora pod uwage, ze kiedys moze bede chciala wrocic do ich uslug. Nie odpowiadaja na Maile, listy polecone i podejmowanie decyzji trwa miesiace. Nigdy wiecej LIMES!!

Dostawcy internetu

1.7
Robert
Termin usługi: październik 2019

Korzystam z usług firmy Limes do około 2 lat w Gdyni. Niedługo kończy mi się umowa i czytając opinie bałem się, że faktury będą wyższe. Po rozmowie z Panią z infolinii uzyskałem informację, że od kilku lat ta praktyka nie jest stosowana, a cena pozostaje bez zmian. Dodatkowo dostałem propozycję umowy na kolejny okres promocji z szybszym internetem 400. Jak dla mnie wielki plus dla firmy za takie podejście do klienta :) Polecam

Dostawcy internetu

5.7
zbigniew
Termin usługi: październik 2019

Nie wiem co ludzie marudzą. Usługi są, działają, cena atrakcyjna. Internet tyle samo ściągu co wysyłu. Z dodzwonieniem się bywa różnie, ale zawsze można im wysłać maila.

Dostawcy internetu

4.7
żuk
Termin usługi: czerwiec 2017

Kiedyś była to całkiem niezła alternatywa dla np. multimedia. A teraz? Nie wiem co sie z tą firmą porobiło... spóźnisz się z wypowiedzeniem umowy-płać miliony monet za internet poza okresem promocyjnym. Triki w umowach, nie odbieranie telefonu na infolini a najlepsze na deser - umówiłem się z nimi w BOK w Gdyni. Działa to w ten sposób że nie ma żadnego BOK. Przychodzisz do biurowca w którym jest pewnie kilkanaście firm w tym limes. na portierni gadasz z ochroniarzem żeby łaskawie zadzwonił do limes. ten po kilku komentarzach jak mu ciężko w życiu, w końcu dzwoni. I nie nie może się dodzwonić (w końcu to Limes-już o tym pisałem). No dobra w końcu się dodzwania i Pani z Limesa która miała od rana mieć przygotowana umową schodzi do ciebie na portiernie (bo do firmy cie nie wpuszcza). Schodzi prawie pół godziny!!!!! Jaja jak berety- tak wygląda biuro obsługi klienta??!! Mają tak wbite na klientów że brak słów. u.n.i.k.a.ć !!!

Dostawcy internetu

1.3
Robert
Termin usługi: marzec 2019

Albo w sobotę rano. Brak internetu, brama nie odpowiada. Koszmarna obsługa, do nich się nie da dodzwonić.

Dostawcy internetu

2.5
Karolina
Termin usługi: wrzesień 2018

Umowa od 2 lat. Było wszystko fajnie, pięknie. Wręcz cudownie. Od 3-4 miesięcy czuje się jakbym powróciła do Vectry. Non stop awarie, głownie TV. Na internet w sumie nie narzekam.

Dostawcy internetu

3.3
Agnieszka
Termin usługi: sierpień 2018

Nie polecam Limesa z uwagi na fatalny kontakt z obsługą klienta, wogole nie odbierają telefonu. Mają balagan w fakturach i wymagają opłat nawet gdy nie wysłali stosowanej faktury, bo nie potrafią poprawić faktur.

Dostawcy internetu

2.3