Marvipol Development SA

Marvipol Development SA

Wybierz numer

507-033-206
o...@marvipol.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
 

Inwestycje

O nas

Grupa Marvipol Development jest jednym z wiodących polskich deweloperów, działającym w segmentach: mieszkaniowym i magazynowym.
Grupa Marvipol Development jest jednym z wiodących polskich deweloperów, działającym w segmentach: mieszkaniowym i magazynowym.

W ciągu 25-letniej obecności na rynku Marvipol Development zrealizował 38 projektów mieszkaniowych, liczących łącznie około 8,7 tys. lokali i około 503 tys. m2 powierzchni użytkowej (dane na 18 stycznia 2022 roku). Grupa zajmuje się również budową magazynów, które realizuje we współpracy z liderem europejskiego rynku -  Grupą Panattoni.
Marvipol Development zbudował mocną pozycję i rozpoznawalną markę, kojarzoną z ponadczasową architekturą, kompleksowym zagospodarowaniem terenu oraz wysoką jakością wykonania.

W 2020 roku Grupa uruchomiła linię Marvipol Development Prestige. Do obiektów sygnowanych tym brandem należą trzy inwestycje z segmentu premium w Warszawie: kompleks Unique Tower w centrum miasta, kameralny apartamentowiec Topiel No 18 na Powiślu oraz prestiżowy projekt na Powiślu – Rotunda Dynasy.

W strategii rozwoju Grupa zakłada zwiększanie udziału w rynku i rozwój banku nieruchomości na trzech głównych rynkach: warszawskim, trójmiejskim i wrocławskim, przy czym głównym ośrodkiem działalności pozostaje Warszawa. Celem jest pozyskiwanie nieruchomości pod inwestycje w segmencie mieszkań premium oraz segmencie mieszkań popularnych. Spółka posiada atrakcyjny i zdywersyfikowany geograficznie bank ziemi.

Marvipol Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.
Akcje Marvipol Development S.A. od 19 grudnia 2017 r. są notowane na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Oceny (2)

TK
Termin usługi: luty 2024

Widać dużą dbałość o szczegóły. Dobrze wróży.

Deweloperzy

6.0
Paweł
Termin usługi: marzec 2022

Piękna inwestycja na Śródmieściu!

Deweloperzy

6.0