Mistrzowie Tattoo

Rumia 84-260, Grunwaldzka 14 (parter, przed stacją Orlen. 700mb za KFC)inne oddziały

Mistrzowie Tattoo

Wybierz numer

796-222-000
Najlepsze studia tatuaży

Oceny (8)

Maciek
Termin usługi: luty 2024 

Super studio. Mega klimat, profesjonalne podejście do klienta. Robiłem tam pierwszy tatuaż i jestem bardzo zadowolony. Super tatuator Bajena.

Studia tatuaży

6.0
Nie pamiętam imienia, Nie był rodowitym Polakiem , bardziej Ukrainiec lub pobliskich Krajów
Termin usługi: październik 2022 

Miesiąc temu , dokładnie 15go października , zrobiłem mały wzorek na szyi. Początkowo byłem zdecydowany i chciałem inny wzorek który wysłałem tydzień wcześniej do studia z zapytaniem o cenę.Cena po wykonaniu zgadzała się ale co do wzorku tatuażysta który go robił, napewno nie był to Polak , nie pamiętam imienia , przekonywał mnie usilnie na inny , co już mi się nie podobało na dzień dobry. Po około 30 min. znaleźliśmy podobny w Internecie i w końcu powiedziałem ok i z tym akurat nie mam problemu bo się na to zgodziłem. Wykonanie zajęło 1,5 godz ( mniej więcej). Trochę za szybko jak dla mnie i chyba widać efekty jak na załączonych zdjęciach .Zostałem z takim tatoo na szyi. Pisząc do studia kilka godzin po sesji, prosząc o wzór który miałem wykonany i że dla mnie tatuaż nie wygląda jak powinien , otrzymałem zbywającą odpowiedź .Nie otrzymałem nawet żadnej propozycji co zrobimy z tym fantem dalej. Nie wydaje mi się żeby to było i nadal nie jest mistrzowskie wykonanie jednak w logo studia widnieje " Mistrzowie Tatoo Rumia" . Co do ceny nie mam zastrzeżeń ale spodziewałem się innego, dokładniejszego wykonania linii korony i paru innych szczegółów przy zaokrągleniu.

Studia tatuaży

3.0
Marek
Termin usługi: wrzesień 2018 

Super studio. Polecam naprawdę wszystkim. Owca wykonał mi naprawdę świetną robotę. Polecam mistrzów.

Studia tatuaży

6.0
Piotr
Termin usługi: kwiecień 2018 

Odrazu tłumaczę 4 .Za jakość trzeba płacić i mimo, że ceny nie najniższe to naprawde warto. Pewnie, że można taniej...ale ryzykować? Klimat super, profesjonalna obsługa. Co chcesz to masz, a już same wzory rewelacja. Robiłem u Owcy i Gość wymiata. Jak bedzie kolejny to już wiem jakie studio!!!

Studia tatuaży

5.6
Karolina
Termin usługi: 10.09.2016 

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wspaniali fachowcy. Miałam wykonywany kolejny tatuaż i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam!!!

Studia tatuaży

6.0
Andrzej
Termin usługi: 03.09.2016 

Mega studio,zaje***ci ludzie,zadowolenie na 100%

Studia tatuaży

6.0
Leszek
Termin usługi: 07.09.2016 

To mój 4 tatuaż w życiu i pierwszy w Mistrzowie Tattoo. Jestem pod mega wrażeniem. Wystrój, klimat, obsługa, jakość pracy - jest wszystko idealnie. Polecam i wrócę niedługo po kolejny.

Studia tatuaży

6.0
Robertos
Termin usługi: 2016.09.02 

Nazwa godna - szacun ! Mega klimat, studio na rangę europejską. Prawdziwy komfort, sterylność, super dziary. Jestem zachwycony.

Studia tatuaży

6.0