Mistrzowie Tattoo

84-260 Rumia, Grunwaldzka 14
(parter, przed stacją Orlen. 700mb za KFC)
 
Inne oddziały:
796-222-000
s...@mistrzowietattoo.pl pokaż
www.mistrzowietattoo.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 18:00
sob10:00 - 15:00
Istnieje możliwość dopasowania godzin otwarcia pod Klienta.

O nas

Mega komfortowe Studio Tattoo w Rumi. 6 tatuażystów, sterylność, najnowsze technologie, precyzja i wariacki klimat. Zobacz nasze prace i odwiedź nas. Zapraszamy: )

Zbierając ku sobie przyjaciół z dużym bagażem doświadczeń przeniesionych do wspólnej pracy w zawodzie, w 2014 roku narodzili się "Mistrzowie Tattoo" - miejsce w Rumi, które nasycone jest mistrzowską pasją. Atmosferę i rozmowy o wszystkim każdy będzie miło wspominał. Nie staramy się eksperymentować, lecz słuchać klientów tworząc sztukę o charakterystycznym dla Nas stylu.

Dbamy o to, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanych im usług. Na przestrzeni lat w świecie tatuażu wiele się zmieniło. Modne są inne wzory, a tatuażyści podnoszą coraz wyżej poprzeczkę świadczonych przez siebie usług.

Tatuaże stają się coraz bardziej odważne. Nabierają smaku i są bardziej gustowne. Dlatego też staramy się nie sięgać po gotowe szablony z katalogów, a większość prac pochodzi z własnych zbiorów niepowtarzalnych projektów. Podstawą do ustalenia projektu jest konsultacja z klientem dotycząca jego oczekiwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Wyposażyliśmy nasze studio w najnowsze na rynku maszynki rotacyjne, profesjonalne fotele, ekskluzywne wyposażenie, specjalistyczne oprogramowanie oraz sprzęt do kontroli sterylizacji. Całe Studio spełnia najbardziej rygorystyczne warunki sanitarne. Jest eleganckie, komfortowe i bezpieczne.

Tak jak pracujemy nad wizerunkiem studia, tak samo cały nasz wysiłek kierujemy na podnoszenie poziomu wykonywania tatuaży. Przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo, które zapewniamy w trakcie każdego zabiegu. Wszystkie narzędzia używane przez nas są sterylne i wyłącznie jednorazowego użytku. Barwniki najlepszych światowych firm, posiadają certyfikaty i są kupowane u przedstawicieli w Polsce.
Ponad wszystko cenimy zadowolenie wielu naszych klientów. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do Studia w Rumi i Gdańsku.

Zespół Mistrzowie Tattoo.

Zdjęcia