Morska Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Doby

Morska Szkoła Podstawowa

Wybierz numer

58 325-68-68 601-439-532
b...@morskaszkola.pl pokaż
 

Oceny (7)

Lena
Termin usługi: luty 2024 

Odradzam naukę w tej szkole. Grono pedagogiczne olewa problemy, które są w 1 klasie. Nie reagują na prośby rodziców, gdy inne dzieci są agresywne w stosunku do pozostałych dzieci. Nauczyciele nie z tej epoki... Brak im empatii i podstawowych umiejętności pedagogicznych.

Szkoły podstawowe

1.0
Julia
Termin usługi: październik 2023 

Szkoła może była by super gdyby nie ludzkie godziny do 18!!! kto to wymyśla ? albo lekcje od 7 a kończą o 10:30. Właściciel nie ma nic wspólnego edukacją , interes i biznes się liczy ! Mała szkoła a liczy prawie 1000 dzieciaków! gdzie te dzieci mają mieć czas po lekcjach na rozwijanie się w czymkolwiek! Zarządzający to oszuści obiecali że dzieci nie będą mieć lekcji do 18 ! do 17 to przegięcie ! jak te dzieci mają być pogodnymi fajnymi ludźmi jak ledwie wstają i zap... do późna ........żenada

Szkoły podstawowe

1.0
Rodzic
Termin usługi: maj 2023 

Serdecznie polecam szkołę. Najlepsze wyposażenie zarówno w sprzęt edukacyjny jak i sportowy. Czuć, że szkoła żyje, dużo konkursów, programów edukacyjnych. Dyrektor znajdzie czas dla każdego zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Szkoły podstawowe

6.0
Rodzic
Termin usługi: maj 2023 

Polecam serdecznie szkołę. Dużo ciekawych zajęć dodatkowych. Mnóstwo konkursów. Świetne wyposażenie. Dyrektor otwarty, zawsze znajdzie czas dla każdego. Kadra przyjazna dzieciom. Szkoła nie bagatelizuje problemów dzieci tylko je rozwiązuje i wspiera dzieci.

Szkoły podstawowe

5.8
katarzyna klimko
Termin usługi: marzec 2023 

Przyjazna szkoła ,nowoczesna,świetna kadra.Wysoki poziom nauczania ,ale nie stresujący dzieci

Szkoły podstawowe

6.0
Wednesday
Termin usługi: luty 2023 

Nie polecam tej szkoły ani dla 1-3-klasistów ani na 4-8 klasistów. Mam córkę w 2 klasie i wydaje mi się, że wychowawczyni robi wszystko, aby tylko nie uczyć dzieci. Zero tłumaczenia, zero zrozumienia dla córki. Szkoła nic sobie nie robi z uwag - toleruje nic nie robienie. Ponoć są wyjątki wśród nauczycieli - ale prędzej czy później przyjdą nowi, którzy mają koniec swego nosa za wskaźnik.

Szkoły podstawowe

2.0
Kucher
Termin usługi: luty 2023 

Polecam serdecznie!!!!!!! Na prawdę, szkoła super! Dyrektor dba o szkole! Szkoła bardzo czysta, obiady smaczne!!! Dziękuję bardzo!!!!!

Szkoły podstawowe

6.0