Mr Dom Sp. z o.o.

Mr Dom Sp. z o.o.

Wybierz numer

58 712-16-10 519-069-506
b...@mrdom.eu pokaż
 

Inwestycje

Artykuły o nas

 • Tych inwestycji mieszkaniowych firmy MrDom nie możesz przegapić
  Mieszkanie nad Bałtykiem niesie ze sobą wiele korzyści: dla zdrowia, samopoczucia, a także dla stylu życia. Jedna z dwóch prestiżowych inwestycji mieszkaniowych firmy MrDom mieści się w Mechelinkach, 600 metrów od linii brzegowej, druga - w Małym Kacku. Obie warte są uwagi. Szukasz mieszkania? Koniecznie sprawdź!
  26 czerwca 2023
 • Wymarzony dom w Mechelinkach
  Każdy z nas marzy, aby obudzić się w sypialni z widokiem na błękitne morze. Z kawą w dłoniach obserwować budzące się ze snu słońce. Takimi emocjami można się cieszyć w Mechelinkach, w małej rybackiej osadzie oddalonej od Gdyni jedynie o 6 km. Latem to kolorowe, gwarne i chętnie odwiedzane miejsce przez turystów, a poza sezonem - enklawa ciszy i miejsce romantycznych spacerów po drewnianym molo i piaszczystej plaży.
  15 marca 2023
 • Komfortowe życie w Mechelinkach
  Na pewnym etapie życia dochodzimy do wniosku, że miejsce zamieszkania ma fundamentalne znaczenie dla komfortu i stylu życia. Nie od dziś wiadomo, że ludzie żyjący nad morzem są szczęśliwsi i naładowani pozytywną energią. Dzięki morskiej bryzie, zostają uruchomione w organizmie reakcje adaptacyjne i kompensacyjne, wywołane przez wahania temperatury, ciśnienia atmosferyczne oraz działania wiatru. W ten sposób dochodzi do odświeżenia funkcji i do regeneracji organizmu. Aktywnie spędzając czas w pasie nadmorskim jesteśmy dotlenieni morskim powietrzem. To taki solankowy aerozol powstający na styku wzburzonych fal i szorstkiego, plażowego piasku. Nad morzem po prostu czuć, że oddycha się pełną piersią.
  26 września 2022

Oceny (1)

Właściciel mieszkania
Termin usługi: luty 2024

Kupiłem mieszkanie u tego dewelopera, w budynku, który do dzisiaj jest niekompletny, a teren dookoła jest zupełnie niezagospodarowany. Od przekazania kluczy mijają dwa lata Deweloper nie ma pieniędzy, żeby dokończyć inwestycję. Odradzam współpracy z MRDOM.

Deweloperzy

1.0