Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Sportowo - Językowe NO STRESS

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Sportowo - Językowe

Wybierz numer

696-771-185
b...@nostress.edu.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
 • Zdjęcie 1/14 - Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Sportowo - Językowe Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/14 - Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Sportowo - Językowe Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/14 - Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Sportowo - Językowe Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/14 - Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Sportowo - Językowe Gdańsk +11 1
 

TV Filmy

19

Kiedy udać się z dzieckiem do okulisty? Wywiad

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem pedagogiczno - wychowawczo - sportowym, prowadzimy placówki w całej Polsce. Pragniemy pokazać każdemu dziecku, że nauka może być przyjemnością, a nie obowiązkiem: )
W No Stress dbamy  o wszechstronny rozwój każdego dziecka.
We współczesnym świecie stres towarzyszy nam na każdym kroku, nie chcemy wychowywać dzieci bez stresu, chcemy im pokazać, jak można radzić sobie w sytuacjach stresowych, jak można kontrolować stres. Będziemy wychowywać dzieci z indywidualnym podejściem do każdego dziecka.
Uczymy nie oceniać innych, akceptacji, doceniamy pomysłowość i kreatywność u dzieci. Sprawiedliwe ocenianie dzieci należy do naszych obowiązków.
Uczymy dwóch języków - język angielski i język hiszpański towarzyszą dzieciom każdego dnia. Zajęcia sportowe odbywają się codziennie - sport hartuje nie tylko ciało, ale także umysł!
Każdego popołudnia organizujemy warsztaty dla dzieci: kulinarne, plastyczne, czytelnicze, muzyczno-rytmiczne, "Jak Bezpiecznie przejść przez życie", przyrodnicze, sensoryczne.
W No Stress dzieci uczą się poprzez zabawę.
W naszym Przedszkolu i Żłobku korzystamy z usług firmy cateringowej "Zielona Kuchnia",której domeną jest przygotowywanie zdrowych, pełnowartościowych posiłków, przyrządzanych z naturalnych produktów. Pieczywo i ciasta są wypiekane bezpośrednio w kuchni.
Mamy swoje ogrodzone podwórko :)
Serdecznie zapraszamy do naszego wspaniałego grona:)

Nasz kanał na youtube:
https://studio.youtube.com/channel/UCsTY0JF5Ts7YasSBKtMy3SA/videos/upload?filter=%5B%5D&sort=%7B%22columnType%22%3A%22date%22%2C%22sortOrder%22%3A%22DESCENDING%22%7D

Nasz fanpage na Facebook.com:
No Stress Przedszkole i Żłobek Gdańsk

Opinie (1)

ja
Termin usługi: styczeń 2022

Synek uczęszcza od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie są mega sympatyczne i mają bardzo pozytywne podejście do dzieci. Bardzo fajne są zwłaszcza zajęcia sportowe. Z minusów to wydaje mi się, że cena za catering jest trochę zawyżona.

w kategorii

Przedszkola

5.8
 • opieka:
  6
 • zajęcia dodatkowe:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6