OSK Speed - Ośrodek Szkolenia Kierowców

OSK Speed

Wybierz numer

58 342-44-10 601-224-101
b...@speed.auto.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
Działalność on-line 
 

Artykuły o nas

O nas

Lider w Trójmiejskich Rankingach OSK ! Załatwimy PKK (PROFIL KANDYDATA NA KIEROWCĘ) za Ciebie.

Oceny (1189)

Julia
Termin usługi: luty 2019 

Z całego serca polecam ten ośrodek szkolenia kierowców! Miałam przyjemność jeździć z Panem Rafałem! Niesamowity instruktor. Widać, że zna się na rzeczy i jest perfekcyjny w tym co robi. Od samego początku aż do końca jeździłam z Panem Rafałem okazał się bardzo dokładny i cierpliwy. Nie bójcie się zadawać pytań! Zawsze odpowie i wytłumaczy aż zrozumiecie. Zdałam egzamin za pierwszym razem zarówno teorie jak i praktykę :) A to wszystko dzięki instruktorowi! Bardzo się cieszę ze mogłam właśnie w speedzie nauczyć się jeździć! Jesteście najlepsi!

Kursy prawa jazdy

6.0
Klaudia
Termin usługi: maj 2019 

Nie wiem czy jest w Gdańsku lepsza szkoły jazdy niż speed. jeżeli chodzi o wykłady, prowadzone świetnie, zrozumiale i co najistotniejsze- atmosfera była cudowna, widać że Pan Janusz zna się na rzeczy. Bez problemu można się umówić na jazdy, dobór godzin tak samo, żadnych problemów jeżeli chodzi o kontakt z biurem, po prostu nie widzę minusów. Instruktor Maciej-bardzo serdecznie polecam, cierpliwy, zwraca uwagę na błędy, dokładnie przerabia z kursantem trasy egzaminacyjne dzięki czemu stres jest dużo mniejszy. Można pożartować w trakcie jazdy, co zdecydowanie mi pomogło podczas przerabiania pierwszych skrzyżowań. Podobna sytuacja jest z Panią Agatą, przemiła osoba, można z nią porozmawiać na dosłownie każdy temat, a przy okazji uczyć się nowych manewrów na drodze- to przy niej jechałam pierwszy raz w życiu setkę na obwodnicy. Bardzo polecam, nie ma co się zastanawiać nad podejmowaniem decyzji, po prostu zadzwonić i zapisać się na kurs. Poza tym, te samochody.. istny majstersztyk, wyróżniają się na drodze, zwracają na siebie uwagę, co jest ogromnym plusem, a ja czułam się w nich mega komfortowo. Będę bardzo miło wspominać, prawo jazdy zdane oczywiście "za pierwszym"!

Kursy prawa jazdy

6.0
Termin usługi: maj 2019 

Polecam! Bardzo mili instruktorzy, którzy odpowiedzą na każde pytanie, i perfekcyjnie przygotują do egzaminu!

Kursy prawa jazdy

6.0
Staszak
Termin usługi: kwiecień 2019 

Bardzo serdecznie polecam, wysoki poziom nauki, wspaniała kadra instruktorów i świetny kontakt z kursantem.

Kursy prawa jazdy

5.8
Paweł
Termin usługi: kwiecień 2019 

Bardzo polecam tę szkołę jazdy, a szczególnie Pana Rafała, który jest rewelacyjnym instruktorem. Nauczy mądrej i dobrej jazdy w każdym przypadku. Na prawdę warto. Dzięki temu zdałem za pierwszym razem!

Kursy prawa jazdy

6.0
Natalia
Termin usługi: maj 2019 

I to wszystkim! Kurs będę wspominać naprawdę miło - wszystko przebiegało bez problemów. Kurs zaczęłam pod koniec lutego, a już mam zdane wszystkie egzaminy w PORDzie (i to za pierwszym razem!). Jak jazdy - to tylko Pan Adam - naprawdę, najlepszy instruktor na świecie :D Cierpliwie znosił wszystkie moje początkowe "żabki", tłumaczył co i jak. Umie rozluźnić atmosferę i rozśmieszyć, co daje naprawdę wiele na początku nauki. Polecaaaaam!

Kursy prawa jazdy

6.0
Xyz
Termin usługi: maj 2019 

Z czystym sumieniem polecam instruktora Adama, swietna atmosfera, konkretna wiedza wszystko na miejscu!! Niestety egzamin wewnętrzny u pani Ani to pomylka w moim przypadku, tej pani egazminator ktos musi sie spodobac, z wiedza jaka zyskałam u pana Adama przeniosłam sie do innego ośrodka zdalam od razu bez zadnych dodatkowych uwag, w pordzie rowniez za 1 razem wszystko,!!!

Kursy prawa jazdy

5.8
Sandra
Termin usługi: maj 2019 

Bardzo polecam szkołę, szczególnie jazdy z p.Adamem, świetny nauczyciel. Kilka nieudanych podejść do egzaminu, aż w końcu trafiłam właśnie na p.Adama. Wszystko dokładnie tłumaczy, doradza i ma dużą cierpliwość do kursantów + potrafi rozbawić podczas jazd jak i uspokoić przed kolejnym starciem z egzaminem. PS Polecam pojechać przed samym egzaminem, mniejszy stres

Kursy prawa jazdy

4.8
Termin usługi: luty 2019 

Pan Rafał najlepszy instruktor w Trójmieście ! Polecam

Kursy prawa jazdy

6.0
Martyna
Termin usługi: marzec 2019 

Dzięki wspaniałym i kompetentnym instruktorom z tej szkoły zdałam za pierwszym i teorię i praktykę ;-) Polecam bardzo panią Agatę i panią Marzene. Jazda z nimi to czysta przyjemność i radość z jazdy.

Kursy prawa jazdy

6.0
Paweł
Termin usługi: kwiecień 2019 

Cały kurs udało się odbyć bardzo sprawnie. Polecam instruktora Rafała, zaczynającego jazdy we Wrzeszczu. Posiada ogromną wiedzę oraz potrafi ja przekazać. Jest nastawiony na to, aby nauczyć jeździć, a nie zdać egzamin państwowy. Jest bardzo wymagający, ale to procentuje na późniejszym egzaminie.

Kursy prawa jazdy

6.0
Grzegorz
Termin usługi: maj 2019 

w 100% polecam!!! teoria oraz praktyka zdana za pierwszym razem ,instruktor Rafał wymagający ale się opłacało ,cała ekipa super pozdrawiam ,przyszłym kierowcą polecam wybrać szkołę osk speed

Kursy prawa jazdy

5.8
Termin usługi: maj 2019 

Dzięki wysokiemu wykwalifikowaniu pana Rafała zdałam egzamin w PORDzie za pierwszym razem!! Jeżeli się zastanawiacie nad wyborem, to całym sercem polecam te szkółkę i pana Rafała jako instruktora!

Kursy prawa jazdy

6.0
Asia
Termin usługi: kwiecień 2019 

Wysoki poziom. Teriera wyuczona, właściciele przesympatyczni. Jazdy dostosowane do potrzeb kursanta. Wszytko perfekcyjne. Polecam gorąco pana Adama instruktora jazdy! Bardzo pozytywny człowiek, przedewszytkim z duża cierpliwością hihi. Genialne podejście, genialna atmosfera, nauka na poziomie

Kursy prawa jazdy

6.0
Kasia
Termin usługi: styczeń 2019 

Bardzo polecam ten Osrodek Szkolenia. Instuktorzy bardzo dobrze uczą, sa cierpliwi.

Kursy prawa jazdy

6.0
Damian
Termin usługi: marzec 2019 

Długo nie mogłem się zdecydować na szkołę jazdy , wybrałem osk speed i jestem w 10000% zadowolony . Przemiła atmosfera zarówno podczas wykładów jak i samych jazd . P. Agata i P.Ania szybko wyłapują i korygują błędy podczas kierowania . Według mnie zasługują na wielkie brawa

Kursy prawa jazdy

6.0
Stef
Termin usługi: marzec 2019 

Szczerze polecam osk speed. właściciele Pani Ania i Pan Janusz starają się przekazać wiedzę w taki sposób abyś zdał /a egzaminy z wynikiem pozytywnym, poza tym to bardzo sympatyczni ludzie. Terminy zajęć praktycznych są bardzo elastyczne, ja osobiście odbyłem 30 godzin jazdy w dwa tygodnie (po 2 godziny dziennie po pracy plus weekendy, tak też da radę). Jednak największe podziękowania należą się osobie, która wykonała największą "czarną robotę". Pani Agata to dla mnie najlepszy instruktor na świecie! Przy pierwszym spotkaniu, mimo mojego stresu od razu dała się poznać jako bardzo ciepła, sympatyczna, otwarta i z poczuciem humoru osoba. Ponadto jej bogaty życiorys, który wystarczyłby do obdzielenia kilku istot ludzkich, oraz inteligencja gwarantują, iż na pewno znajdziesz wspólne tematy do rozmowy lub co bardziej prawdopodobne to Ona znajdzie temat na rozmowę z Tobą. Jako instruktor jazdy tłumaczyła wszystko w sposób klarowny i przede wszystkim uporczywie eliminowała błędy jakie popełniałem. Skutecznie. Uzasadnienie rekomendacji: wszystkie egzaminy teoretyczne i praktyczne (wewnętrzne i państwowe) zdałem za pierwszym razem.

Kursy prawa jazdy

6.0
Termin usługi: marzec 2019 

Teoria w trybie weekendowym, informacje przekazane w przystępny sposób ze zwróceniem uwagi na podchwytliwe zagadnienia - na egzaminie państwowym zdana za pierwszym razem. Nauka jazdy odbywała się z Panem Bogdanem - człowiek o anielskiej cierpliwości. Przed egzaminem dla pewności wykupiłam kilka jazd z Panią Agata - kobieta rakieta, która do nauki u Pana Bogdana dorzuciła kilka cennych uwag. Bezproblemowo umawiałam się na jazdy, często z dnia na dzień. Egzamin państwowy zdany za drugim razem bezbłędnie i bez stresu (za pierwszym razem nerwy wziely górę). Serdecznie polecam!

Kursy prawa jazdy

5.6
Ior Dąbrowski
Termin usługi: luty 2019 

Wykupiłem 10h jazd dodatkowych i żałuję, że nie zrobiłem w tej szkole całego kursu. Jazdy z Panią Agatą dużo mi dały i dzięki nim zdałem egzamin

Kursy prawa jazdy

6.0
Mateusz
Termin usługi: marzec 2019 

Przed egzaminem panstowowym wziąłem u pana Adama 4 dodatkowe godziny co poskutkowało tym, ze wczoraj zdałem egzamin bez żadnych nerwów i z duża pewnością siebie. Świetny instruktor, bardzo przyjemnie się jeździ oraz można się naprawdę dużo dowiedzieć, polecam wszystkim!!!

Kursy prawa jazdy

6.0