OSK Speed - Ośrodek Szkolenia Kierowców

OSK Speed

Wybierz numer

58 342-44-10 601-224-101
b...@speed.auto.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
 

Artykuły o nas

O nas

Lider w Trójmiejskich Rankingach OSK ! Załatwimy PKK (PROFIL KANDYDATA NA KIEROWCĘ) za Ciebie.

Oceny (1190)

Kamila.L ;)
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: marzec 2021 

Serdecznie polecam OSK Speed. Szkoła ma perfekcyjnie podejście do kursantów. Nie ma żadnego problemu w umowieniu jazd ;) zawsze miło i z uśmiechem dopasowali termin a jeśli nie było szukali innego który by pasował . Dziękuję za wiedzę przekazana przez Pana Janusza i Panią Agatke ;) Dziękuję za jazdy w szczególności Panu Wojtkowi z którym przejeżdżałam większość godzin, za cierpliwość ,pozytywne nastawienie i miłą atmosferę podczas jazd ;) Napewno zapamiętam cenne rady!;) Chciała bym Również podziękować Pani Agacie z którą spędziłam pierwsze swoje godziny przed kierownica. Pani Agata to bardzo pozytywna, sympatyczna osoba, która od początku zapamiętała mnie i wierzyła że uda mi się i się udało !) Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem ;) Jestem zadowolona i napewno będę polecać szkole dalej ! ;)

Kursy prawa jazdy

6.0
Mikołaj
Termin usługi: maj 2024 

Profesjonalne podejście do kursanta, instruktorzy wyrozumiali i pełna profeska. Pani Adrianna mega, super mnie przygotowala do egzaminu. Polecam!!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Oleksandra
Termin usługi: kwiecień 2024 

Dzień dobry, polecam OSK Speed. Brałam jazdy dodatkowe, i zdałam egzamin za pierwszym razem, dziękuje wszystkim instruktorom !

Kursy prawa jazdy

6.0
Basia
Termin usługi: marzec 2024 

Bardzo pozytywnie, zdałam za pierwszym podejściem,instruktorzy konkretni , Wojtek bardzo dziękuję za cierpliwość,Marcin jesteś wielki obym zawsze spotykała takich ludzi jak ty miliony powtórzeń tych samych rzeczy dziekuje bardzo polecam serdecznie ELKE

Kursy prawa jazdy

6.0
Andrzej
Termin usługi: grudzień 2023 

Profesjonalizm pod każdym tego słowa znaczeniu.

Kursy prawa jazdy

6.0
Asia
Termin usługi: październik 2023 

Polecam tę szkołę jazdy

Kursy prawa jazdy

6.0
Jacek
Termin usługi: wrzesień 2023 

Jeśli nie jesteś zdecydowana/y, wahasz się, masz wątpliwości co do swoich umiejętności, wiedzy oraz wiary, że możesz mieć prawo jazdy to miejsce, ta szkoła jazdy, ci instruktorzy są jedynie słusznym wyborem. Po kilkunastu latach próśb, setkach prób nakłaniania moja ukochana żona podjęła się tak wielkiego dla niej wyzwania. Był płacz, stres, nerwy i ... Za 3 tygodnie odbiera swoje prawo jazdy. Świetnie i profesjonalnie przygotowana do egzaminów państwowych obydwa (teoretyczny i praktyczny) zaliczyła za pierwszym razem. Czy można cokolwiek więcej powiedzieć? Można a nawet trzeba. Serdecznie dziękuję kadrze osk speed za poświęcony czas i tak profesjonalnie przekazaną wiedzę i doświadczenie, szczególne podziękowanie kieruję do Wojtka, który przyczynił najbardziej się do sukcesu mojej żony. Wojtek jesteś gość! Dzięki! Wszystkim z całego serca polecam tą ekipę.

Kursy prawa jazdy

6.0
Weronika
Termin usługi: wrzesień 2023 

Z całego serca polecam osk speed. Pani Ania i Pan Janusz są wspaniałymi, ciepłymi osobami, które rozwieją każde wątpliwości jak i wspaniale przygotują do egzaminu. Najbardziej spodobało mi się w tej szkółce, że każda lekcja odbywa się z innym instruktorem, jest to wspaniałe przygotowanie, ponieważ każdy z nich nauczył mnie czegoś innego. Każdy z instruktorów był również bardzo pomocny. Całość kursu przebiegła bardzo szybko, w końcu nazwa na coś wskazuje:)

Kursy prawa jazdy

6.0
Lesia Sinkevych
Termin usługi: wrzesień 2023 

Serdecznie polecam ośrodek! To był wspaniały czas nauki jazdy. Trafiłam do osk Speed z polecenia koleżanki. Zaczęła się uczyć gdy miałam już 33 i naprawdę sama nie wierzyłam ze się uda. Nigdy na czarno nie jeździłam, za kierownice wsiadłam po raz pierwszy w takim wieku.Ale się udało! Bardzo chciałam podziękować panu Januszu, nigdy nie miałam problemów z czasem jazd, zawsze były dopasowane godziny. Serwis oceniam na 10/10. Bardzo komfortowo i fajnie się czuła w trakcie całej nauki. Ciepło wspominam lekcje teorii w styczniu wieczorem z kawa️. Instruktorzy meeeeeega przekochane i przemiłe, miałam przyjemność jeździć z Kamilem, Pawlem, Adriana i Mikołajem. Dziękuje wszystkim ze zrobili ze mnie kierowcę️Najwiecej godzin przejechałam z Pawlem, przesympatyczny i cierpliwy człowiek! Dziekuje za cenne polecenia na całe życie! Ekzamin teoretyczny zdałam za pierwszym razem, praktykę za trzecim. Zdałam gdy uwierzyłam ze to realnie.

Kursy prawa jazdy

6.0
Robert Jac
Termin usługi: wrzesień 2023 

Najlepsza szkoła w trójmieście pani Ania i pan Janusz przesympatyczni dopasują godziny pod Ciebie skierują do super i odpowiedniego instruktora ja trafiłem do instruktora który jest też egzaminatorem pan Piotr pi kilku jazdach zdałem za pierwszym razem pan Piotr jest najlepszym instruktorem zawdzięczam mu całe przygotowanie do egzaminu dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Kursy prawa jazdy

6.0
Piotr Jaroszek
Termin usługi: sierpień 2023 

Witam. Polecam serdecznie Pana Piotra Egzaminatora! Zdałem u niego za pierwszym razem. Doszkalając się u Piotra zaledwie przez 6h. Byłem w innej OSK..a całą dobrą robotę zrobił Pan Piotr :) polecam serdecznie OSK Speed a w szczególności Pana Piotra :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Iryna
Termin usługi: sierpień 2023 

Polecam! Nauka jazdy trwała idealnie, wczoraj zdałam za pierwszym razem.

Kursy prawa jazdy

6.0
MG
Termin usługi: lipiec 2023 

Szkoła jazdy OSK Speed w Gdańsku jest najlepsza! Cudowna atmosfera podczas nauki teorii, ale również na jazdach. Serdecznie polecam każdemu! Jazdy miałam na różnych samochodach oraz z różnymi instruktorami, aby później łatwiej było na egzaminie. Jeździłam głównie z instruktorem Wojtkiem, którego serdecznie polecam! Wytłumaczył mi wszystko w prosty sposób, dzięki czemu egzamin mi nie straszny

Kursy prawa jazdy

6.0
Roksana
Termin usługi: lipiec 2023 

Z całego serca polecam OSK Speed! Teoria prowadzona przez Panią Agatę w sposób zrozumiały, dzięki czemu zajęcia upływały w przyjaznej atmosferze! Co do praktyki- jeśli ktoś z Was wybrał już OSK Speed, a zastanawia się, którego instruktora wybrać to koniecznie Pan Bogdan! Człowiek ze stalową cierpliwością i ogromną wiedzą! Nie ma pytań, na które nie zna odpowiedzi, dzięki niemu pokochałam jazdę samochodem!!! Pozdrawiam, Roksana

Kursy prawa jazdy

6.0
Ola N.
Termin usługi: lipiec 2023 

Bardzo polecam OSK Speed, wszystkich instruktorów tam pracujących a w szczególności Panią Agatę, która świetnie przygotowała mnie do egzaminu, który zdałam za pierwszym razem! Jest niezwykle cierpliwa, miła oraz świetnie przygotowuje do jazdy na drodze :) Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku, polecę ją każdemu!

Kursy prawa jazdy

6.0
Marysia G
Termin usługi: czerwiec 2023 

Słuchajcie!!!moja przygoda z osk speed zaczęła się 7 miesięcy temu a niestety zakończyła się dzisiaj,(niestety bo egzamin zdany za 1 razem a to oznacza koniec jazd z fantastycznym instruktorem) za namową najbliższych zapisałam się na kurs,.... Chyba najlepiej wie o tym jak było ciężko mój instruktor jazdy Wojtek ale z każdą jazdą było coraz lepiej Wojtek dał mi w kość ale nie żałuję bo wyszło mi to na dobreefekty- teoria1 praktyka 1 Wojtek bardzo ci dziękuję z całego ️ za poświęcony czas,cierpliwość i przekazana wiedzę i oczywiście za miłą atmosferę Na koniec ... dziękuję pani Ani i panu Januszowi Z całego serduszka ️polecam osk speed Najlepszy instruktor jazdy Wojtek Do zobaczenia na drodze

Kursy prawa jazdy

6.0
Krystian
Termin usługi: czerwiec 2023 

Polecam naprawdę jestem zadowolony. Pani Ania wspaniałe przygotowała mnie do egzaminu teoretycznego a pan Janusz do praktycznego.

Kursy prawa jazdy

6.0
Joanna Rybak
Termin usługi: czerwiec 2023 

Egzamin państwowy zdany za pierwszym razem. Organizacja, przebieg kursu, elastyczność w zapisywaniu na jazdy, przesympatyczni właściciele- to tylko jedne z wielu zalet. Wykłady z Panią Agatą i Panem Piotrem, oprócz wiedzy teoretycznej, nauczyły mnie bycia rozsądnym, kulturalnym i empatycznym kandydatem na kierowcę. Miałam przyjemność jeździć z Panem Kamilem, Mikołajem, Piotrem, Pawłem oraz z Panią Adą. Ostatnia trójka w szczególności zasługuje na moją pochwałę i podziękowania. Instruktorzy z ogromem wiedzy i zaangażowaniem w to co robią ( widać, że ich praca nie polega tylko na przysłowiowym odpękaniu godzin swojej pracy). Gdy mi coś nie wychodziło, nie odpuszczali, póki nie robiłam tego perfekcyjnie- co widać po wyniku egzaminu. Atmosfera, którą stwarzają podczas jazd sprzyja przyswajaniu wiedzy. Rzadko można spotkać ludzi, którzy robią w pracy to co lubią. W OSK Speed, są to ludzie z pasją i chęcią do przekazywania swojej wiedzy innym. Ps. Piotr, dziękuje za egzaminy, które zmusiły mnie do refleksji i dalszej pracy. Paweł, dziękuję za wszystko! Ada-dla Ciebie szczególne podziękowania. Za Twoją cierpliwość, upór, zaangażowanie, motywację i wiarę we mnie!

Kursy prawa jazdy

6.0
Marek S.
Termin usługi: kwiecień 2023 

Gwarancja dobrze wydanych pieniędzy na profesjonalnym poziomie, polecam każdemu ! osk speed w Gdańsku.

Kursy prawa jazdy

6.0
Arianusia
Termin usługi: kwiecień 2023 

Jestem kobietą w średnim wieku, którą życie zmusiło do zrobienia prawa jazdy. Nigdy nie chciałam jeździć jako kierowca. Siedząc za kierownicą robiło mi się słabo, niedobrze. Nawet teraz nie jest to moja ulubiona czynność. Ale jak mus, to mus. Na szczęście trafiłam do bardzo dobrej szkoły jazdy ze świetnymi instruktorami. Z racji wieku zdecydowałam się na automat. I to był strzał w dziesiątkę. Jazda bez obawy o to, że autko się stoczy, czy zgaśnie w trakcie jazdy. Po prostu komfort jazdy. Instruktor Wojtek godny polecenia. Widać, że zależy Jemu na tym, by kursant się nauczył jeździć i zdał egzamin. Najlepiej za pierwszym razem. Jest wymagający, do znudzenia powtarza zasady jazdy, sprawdza wiedzę teoretyczną i udziela praktycznych wskazówek. Potrafi ocenić umiejętności kursanta i wie, kiedy jest gotowy na przystąpienie do egzaminu. Trzeba Jego posłuchać i z pokorą przyjąć każdą uwagę, która jest naprawdę bardzo cenna. Wojtku, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję. Jeździłam również z Panem Romanem, oazą spokoju i opanowania a tuż przed egzaminem z Panią Agatą, która dołożyła jeszcze kilka praktycznych wskazówek. Efekt - egz. zdany za pierwszym razem. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Kursy prawa jazdy

6.0