OSK Speed - Ośrodek Szkolenia Kierowców

OSK Speed

Wybierz numer

58 342-44-10 601-224-101
b...@speed.auto.pl pokaż
Godziny otwarcia więcej
 

Artykuły o nas

O nas

Lider w Trójmiejskich Rankingach OSK ! Załatwimy PKK (PROFIL KANDYDATA NA KIEROWCĘ) za Ciebie.

Oceny (1189)

Agnieszka Fiedorowicz
Termin usługi: marzec 2023 

Polecam wszystkim Wojtek jest najlepszym instruktorem nauczy każdego i perfekcyjnie przygotuję do egzaminu zdalam za drugim razem ale tylko dlatego że za pierwszym za bardzo się stresowałam a nie dlatego że nie umiałam . Wszystkie trasy egzaminacyjne przejezdzone kilka razy . Bardzo dziękuję i polecam wszystkim.

Kursy prawa jazdy

6.0
Adrian
Termin usługi: marzec 2023 

Najlepszą szkoła w Trójmieście . W tej chwili zaliczyłem 10h jazdy , atmosfera zarówno w aucie jak i w szkole totalnie bezstresowa , instruktorzy na medal , oazy spokoju i cierpliwości. Poznałem fantastycznych ludzi z pasją do uczenia , Paweł , Pani Agata , Pan Roman , Kamila - wymagająca ,tłumacząca krok po kroku wszystkie przepisy językiem egzaminacyjnym , szlifująca każdy błąd z pełnym uzasadnieniem słownym . Wszyscy wspaniali i pozytywni . Dla szefa ,Pana Janusza , nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko idzie dogadać , zaplanować i ogarnąć tak abyś był zadowolony/a. polecam każdemu kto stoi przed wyborem szkoły jazdy , z tą Kadrą tramwaje nie są straszne

Kursy prawa jazdy

6.0
Kasia
Termin usługi: marzec 2023 

A ja mogę powiedzieć tyle, przeniosłam się w styczniu chyba z innej szkoły,,do speed. Mam dopiero 4 h w tej szkole i nauczyłam się więcej niż w 30 h w poprzedniej poważnie. Myślałam iż Jestem za głupia na prawko ,jednak nie , byłam źle uczona w poprzedniej szkole. Instruktorzy w speed to najlepsza kadra . Polecam każdemu , te szkołę,dam znać jak zdam..

Kursy prawa jazdy

6.0
agata
Termin usługi: luty 2023 

Prawo jazdy zdane za pierwszym podejściem bezbłędnie. Pan Piotr jest najlepszym instruktorem, zawdzięczam mu całe przygotowanie do egzaminu.

Kursy prawa jazdy

6.0
Natalia
Termin usługi: luty 2023 

Najlepszy Ośrodek! Nauka na najwyższym poziomie, profesjonalizm, zaangażowanie, cierpliwość, wyrozumiałość, rewelacyjne podejście do kursantów oraz atmosfera panująca w samochodzie, jak i na wykładach, to jedynie kilka atutów instruktorów Speeda. Terminy dostosowane do kursanta, dzięki czemu można pogodzić pracę/ naukę z jazdami. Nie zamieniłabym OSK Speed na inny.

Kursy prawa jazdy

6.0
Mariia L.
Termin usługi: grudzień 2022 

Najlepsza szkoła i wykładowcy w całym Trójmieście ️ Serdecznie polecam każdemu , bez zastanowienia wybierać OSK Speed ️ Dziękuję bardzo , jesteście najlepsi

Kursy prawa jazdy

6.0
Ania Rozwadowska
Termin usługi: październik 2022 

Dziękuje Mikołaju!!!! Miałeś racje- to był mój czas i historia zatoczyła koło ;) Nie mogłam trafić lepiej z wyborem zarówno szkoły jak i instruktora. Jestem Ci wdzięczna za cierpliwość, uśmiech i fantastyczna atmosferę w czasie kursu. Pozdrawiam serdecznie i dziś świętuje zdany egzamin!!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Olix
Termin usługi: wrzesień 2022 

Bardzo polecam szkołę jazdy osk speed. zaczynając od profesjonalnego kursu teoretycznego, gdzie wszystko poszło sprawnie i szybko (teoria na egzaminie zdana z pierwszym razem), poprzez fantastycznych instruktorów, bardzo zaangażowanych i przesympatycznych. Szczególnie polecam p. Anię. Świetna osoba, która na bieżąco tłumaczy wszelkie zagadnienia związane z ruchem drogowym. Przy tym bardzo spokojnie podchodziła do wszelkich błędów początkującego kursanta. Bardzo dobrze jeździło się również z p. Pawłem - oazą spokoju. Szczerze polecam każdemu, kto chce nauczyć się dobrze i bezpiecznie jeździć!

Kursy prawa jazdy

5.8
Marzena
Termin usługi: czerwiec 2022 

Polecam osk speed miła atmosfera ,profesjonalizm przesympatyczni i kompetentni instruktorzy,którzy pomagają zrozumieć zasady ruchu drogowego i opanować stres.Szczegolnie dziękuję Agacie,która we mnie wierzyła i motywowała do dalszej nauki.Bardzo dziękuję za przekazana wiedzę i cierpliwość.Dla mnie jesteście na 10 gwiazdek

Kursy prawa jazdy

5.8
Dorota M.
Termin usługi: marzec 2022 

Najlepsza szkoła w Gdańsku. Jeżeli ktoś się zastanawia bez zastanowienia nawet zapisujcie sie do tej szkoly. Kontakt z wlascicielami pelen profesjonalizm. Jestem w trakcie zdawania egzaminow panstwowych. Teoria zaliczona teraz czekam na praktyki. Jezdzilam z Pania Agata Panem Romuladem Wojtkiem jednym i drugim Michałem Mikołajem i Kamilem. Moja pierwsza lekcja z Mikołajem powiem wam zero stresu bardzo mily i sympatyczny i cierpliwy. Zreszta jak kazdy instruktor . Jazda z nimi to czysta przyjemność naprawde zero stresu na jazdach. Nie bylo sytuacji zeby ktos krzyczal czy zle sie odnosil jak ma miejsce to w innych szkolach. Jazda dla niektórych moze byc stresem ale Ci instruktorzy niweluja ten stres. Gdy opanujecie podstawy jazdy zaczyna sie przyjemnosc z jazdy i pewność siebie na drodze.

Kursy prawa jazdy

6.0
Alicja H.
Termin usługi: marzec 2022 

Do OSK Speed trafiłam z polecenia koleżanki. Z początku nauka jazdy nie przychodziła mi łatwo, prowadzenie samochodu nie było dla mnie tak intuicyjne, jak dla wielu moich rówieśników zaczynających swoją przygodę za kierownicą. Jednak dzięki wszystkim instruktorom OSK Speed, z którymi miałam przyjemność jeździć, ich uwadze poświęconej kursantowi, cennym poradom i opanowaniu udało mi się przełamać swój lęk, zrozumieć zasady panujące na drodze i nauczyć problematycznych manewrów. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Agaty, przesympatycznej osoby i świetnej, bardzo wyrozumiałej i cierpliwej instruktorki, która pomogła mi i bardzo wspierała mnie przy stawianiu moich pierwszych kroków jako kierowca. Szkoła jazdy OSK Speed jest bardzo elastyczna i dostosowuje się do czasu i potrzeb kursanta. Egzamin praktyczny zdałam za 3 razem. Serdecznie polecam!

Kursy prawa jazdy

5.8
Agnieszka
Termin usługi: styczeń 2022 

Bardzo polecam szkołę jazdy Speed. Bardzo miła i przyjazna atmosfera, wysoki poziom nazuczania. Dyspozycyjne godziny nauczania co ma duży plus dla osób pracujących na zmiany. Bardzo polecam Pana Piotra i Panią Agatę ponieważ z nimi najwięcej wyjeździłam godziny i doszlifowali mają jazdę tak że nie będę bała się sama wsiąść za samochód. Służyli bardzo cennymi wskazówkami które przydały się podczas egzaminu praktycznego. Egzamin w Pordzie oczywiście zdany za pierwszym razem

Kursy prawa jazdy

6.0
Dominika
Termin usługi: styczeń 2022 

Bardzo fajna szkoła. Obsługa na wysokim poziomie. Bardzo polecam instruktora Wojtka, bardzo cierpliwy i wszystko fajnie tłumaczy. Zdałam za pierwszym razem.

Kursy prawa jazdy

6.0
Dominik
Termin usługi: wrzesień 2021 

Bardzo Bardzo polecam z całego serca OSK Speed. Według mnie, najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w Gdańsku. Zdałem za pierwszym razem egzamin praktyczny w PORD, mimo iż byłem kompletnym "żółtodzióbem", zapisując się na kurs prawa jazdy. Poznałem wielu wspaniałych ludzi(instruktorów),którzy dzielili się swoją wiedzą oraz umiejętnościami kierowania samochodem. Bardzo dziękuję za przekazanie wielu cennych wskazówek oraz wsparcie, które podtrzymywało moją wiarę ,że zdam za pierwszym razem. Dziękuję w szczególności za cierpliwość Pani Agacie, Michałowi oraz Panu Sławomirowi ,z którymi najwięcej godzin jazd miałem. Serdecznie pozdrawiam.

Kursy prawa jazdy

6.0
Katarzyna
Termin usługi: październik 2021 

Wielkie podziękowania dla Pana Mikołaja ze Speedu . Przekazał swoją wiedzę na tyle ze syn mój zdał egzamin praktyczny za 1 razem , gdzie miał tylko 4 spotkania dodatkowe . Syn po pierwszym spotkaniu był pod wielkim wrażeniem ile otrzymał dodatkowych wskazówek aby uwierzyć w siebie . Dziekuje bardzo i szczerze polecam Ośrodek Szkoleniowy Speed - sama kiedyś uczyłam się tam na prawo jazdy .

Kursy prawa jazdy

6.0
Anna
Termin usługi: październik 2021 

Polecam zdałam bez problemów egzamin

Kursy prawa jazdy

6.0
Illia Fedorenko
Termin usługi: lipiec 2021 

Bardzo dziękuję za tak tak dobre przygotowanie do egzaminu! Wprawdzie jazdę zdałem za drugim razem, ale dzięki mojemu instruktorowi, Panu Piotrowi, czuje się pewnie za kierownicą. Wszystkim życzę takiego nauczyciela! Wszyscy, Panowie instruktorzy i instruktorki, to godni polecenia nauczyciele jazdy. Serdecznie Wam dziękuję i pozdrawiam. Illia ️️️

Kursy prawa jazdy

6.0
Natalia M.
Termin usługi: czerwiec 2021 

Szczerze polecam osk speed. egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem. Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne przeprowadzone w bardzo ciekawy i zrozumiały sposób. Dziękuję ! ️

Kursy prawa jazdy

6.0
Władysław
Termin usługi: czerwiec 2021 

Serdecznie polecam OSK Speed. Przez całe szkolenie zawsze chętnie mi pomagali. Podejście do kursantów na najwyższym poziome. Zdałem praktyczny w szkole aż dopiero za 3 razem i myślałem że w PORDzie nie zdam w ogóle nigdy , ale zdałem za pierwszym razem i dopiero wtedy zrozumiałem, że chcą naprawdę nauczyć i nie chcieli mnie odpuszczać dopóki nie będą pewni że zdam z pierwszej próby. Potrafią nauczyć każdego! Osobliwie dziękuje panu Bogdanowi. Zawsze ma dobry humor a takoż jego podejście do swojej pracy jest niesamowite, dzięki panu zawsze po jazdach byłem uśmiechnięty a takoż dostałem ogromną motywację. Jesteście najlepsi! Będę polecał wszystkim OSK Speed.

Kursy prawa jazdy

6.0
Julia
Termin usługi: maj 2021 

Wielki szacunek dla Speed Gdańsk teoria zdana za pierwszym podejściem. Dzisiaj Praktyka zaliczona za pierwszym podejściem . dziękuje bardzo i polecam ten ośrodek szkolenia kierowców , a wszczegulności dziękuje p. Januszowi oraz pracownikom którzy szkolą . Pozdrawiam Julia

Kursy prawa jazdy

6.0