OSK Speed - Ośrodek Szkolenia Kierowców

OSK Speed

Wybierz numer

58 342-44-10 601-224-101
b...@speed.auto.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
 

Artykuły o nas

O nas

Lider w Trójmiejskich Rankingach OSK ! Załatwimy PKK (PROFIL KANDYDATA NA KIEROWCĘ) za Ciebie.

Oceny (1189)

Viola
Termin usługi: styczeń 2020 

polecam każdemu OSK Speed! Najlepsza szkółka,Teoria bardzo fajnie przeprowadzona przez Pana Janusza w taki sposób że każdy zrozumie :) dziękuję P. Agacie za kilka godzin jazd ze mną i za cierpliwość, dużo mnie nauczyła, jest b. Dobra instruktorka i przemiła osoba:). W szczegolnosci dziękuję P. Maciejowi w sumie to za wszystko :) jest Świetnym instruktorem i po prostu człowiekiem :) :) Egzamin zdany za Pierwszym. Polecam :D:D

Kursy prawa jazdy

6.0
piotr
Termin usługi: styczeń 2020 

Chciałbym bardzo podziękować za bardzo profesjonalne przygotowanie zarówno teoretyczne, jak i praktyczne szkole Speed. Przede wszystkim podziękowania dla Pani Agaty i w szczególności dla Pana Macieja za spokojne i bardzo efektywne przygotowanie do egzaminu praktycznego.

Kursy prawa jazdy

6.0
Ola
Termin usługi: styczeń 2020 

Polecam szkołę jazdy OSK Speed :) Państwowy egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem! Zarówno teoria jak i praktyka są przedstawione w przystępny, zrozumiały sposób, ale moim zdaniem największym atutem tej szkoły są zdecydowanie instruktorzy :D. Wszyscy z którymi miałam okazję jeździć przekazali mi najpotrzebniejszą wiedzę i trafne wskazówki zarówno co do egzaminu państwowego, ale i poźniejszej samodzielnej jazdy na drodze. Najbardziej chciałabym podziękować Pani Agacie, z którą miałam najwięcej godzin na początku nauki jazdy, ale i później już pod koniec :) Jest tak cierpliwa i wprowadza tak ciepłą atmosferę, że szczególne te pierwsze, najbardziej stresujące godziny jazd nie są już takie przerażające :D Podczas końcowych godzin można doszlifować natomiast do doskonałości wszystkie manewry. Podziękowania też kieruję w stronę Pana Macieja i Pani Ani, z którymi również miałam przyjemność jeździć kilkanaście godzin i przekazali mi wiele ważnych informacji, ćwiczyli manewry i powtarzali nawet po kilka razy jak zachować się w danej sytuacji drogowej, gdy nie mogłam tego zapamiętać :) Polecam OSK Speed wszystkim początkującym kierowcom!

Kursy prawa jazdy

5.7
Daria
Termin usługi: styczeń 2020 

Szkółka jak najbardziej godna polecenia a przede wszystkim Pan Adam, jest to uśmiechnięty, cierpliwy instruktor, z którym jazda była czystą przyjemnością. Przekazuję wiedze w łatwy, przystępny sposób. Nie musiałam się stresować żadnym egzaminem bo wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana i wszystko zdane za pierwszym razem.

Kursy prawa jazdy

6.0
Ewelina.D
Termin usługi: styczeń 2020 

Z czystym sumieniem mogę polecić osk speed.na samym początku byłam przerażona jazdą nawet chciałam zrezygnować,a tu na mojej drodze pojawiła się Pani Iza nauczyła mnie wszystkiego z perfekcją

Kursy prawa jazdy

5.8
Marta
Termin usługi: styczeń 2020 

Jestem bardzo zadowolona z kursu, dzięki niemu udało mi się zdać prawo jazdy. Część teoretyczna była tłumaczona jasno, nie ma problemu z odrabianiem zajęć. Jazdy również stoją na wysokim poziomie, wszyscy instruktorzy z jakimi miałam do czynienia starali się jak najlepiej przygotować do samodzielnej jazdy, nie tylko do egzaminu. Jestem bardzo wdzięczna Pani Izie za to, że spokojnie i wnikliwie potrafiła mi wytłumaczyć moje błędy. Doceniam również sposób przeprowadzenia praktycznego egzaminu próbnego - myślę, że bardzo dobrze mnie przygotował do egzaminu w PORDzie. Bardzo dziękuję również Pani Ani za dodatkowe jazdy przed egzaminem. Dzięki niej nabrałam pewności siebie podczas jazdy oraz dostałam wiele wskazówek, które będę na pewno wykorzystywała w przyszłości. Jazdy te były bardzo dynamiczne, 2 godziny z Panią Anią to jak co najmniej 10 skomasowanych godzin nauki. :) Gdybym miała dać małą uwagę, czasem ciężko było się dodzwonić do ośrodka w celu umówienia na jazdy. Szkoda, że nie można tego robić bezpośrednio u instruktora. Jednak to tylko niewielka uwaga niezwiązana z samym poziomem nauki, z którego jestem zadowolona w 100%.

Kursy prawa jazdy

6.0
Jacek
Termin usługi: grudzień 2019 

Bardzo dziękuję przede wszystkim p. Agacie, która perfekcyjnie przygotowała mnie do egzaminu państwowego! Zdany za pierwszym podejściem! P. Agata jest osobą, która podchodzi profesjonalnie do kursanta, daje konstruktywne wskazówki i cenne rady. Kobieta z angielską cierpliwością. To ona wierzyła we mnie bardziej niż ja sam. Również dziękuję p. Januszowi i jego żonie, którzy w ciekawy sposób przedstawili teorię. Terminy dostosowane pod kursanta, tym bardziej, że udało się wykorzystać pozostałe godziny tuż przed egzaminem. Polecam szkołę przyszłym kierowcom!

Kursy prawa jazdy

6.0
Kacper
Termin usługi: październik 2019 

Super szkółka, instruktorzy bardzo dobrze przygotowują do egzaminów i zawsze jeździ się w super atmosferze. Pan Adam wszystko elegancko tłumaczy i daje wskazówki co do postępowania na drodze. Można z nim swobodnie porozmawiać i pożartować, żeby nie jeździć spiętym. Polecam serdecznie

Kursy prawa jazdy

6.0
Nieznany
Termin usługi: grudzień 2019 

Świetna szkoła jazdy , egzamin teoretyczny jak i praktyczny zaliczony za pierwszym razem, bardzo polecam wszystkim pana Rafała który jest niesamowitym instruktorem, można się przy nim czuć swobodnie i wyciągnąć wiele przydatnych rad. Nauka na najwyższym poziomie!

Kursy prawa jazdy

6.0
Tomek
Termin usługi: grudzień 2019 

Świetny poziom nauczania,zdałem za 1 razem,pan instruktor Adam najlepszy w fachu, super kontakt z klientem i nauczanie,polecam :D

Kursy prawa jazdy

6.0
Agata
Termin usługi: grudzień 2019 

Wszystko super, egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem, bardzo polecam wszystkim pana Adama który jest super instruktorem, można się przy nim wyluzować i dużo nauczyć. Nauka na najwyższym poziomie!

Kursy prawa jazdy

6.0
Marta
Termin usługi: grudzień 2019 

Dzieki Panu Adamowi praktyka zdana za pierwszym razem. Jasny i zrozumiały przekaz niezbędnej wiedzy. Bardzo dobre podejście do podopiecznego. Zdecydowanie wyższy poziom nauki niż w innej szkole jazdy;)

Kursy prawa jazdy

6.0
Agnieszka
Termin usługi: listopad 2019 

Polecam z czystym sumieniem! Pan Adam ma anielską cierpliwość, tłumaczy wszystko rewelacyjnie. W zaledwie kilka spotkań na jazdach dodatkowych podpowiedzial mi wiele i udalo sie zdać bezbłędnie!

Kursy prawa jazdy

6.0
Kasia
Termin usługi: wrzesień 2019 

Kurs rozpoczęłam we wrześniu, a w dniu dzisiejszym oczekuje już na dokument prawa jazdy. Wszystkie egzaminy zaliczone w pierwszych podejściach. Bardzo za to dziękuję Pani Basi i Agacie. Obie instruktorki podchodzą z wielką cierpliwością, pasją i chęcią do przekazania wiedzy. Polecam tą szkołę z całego serca.

Kursy prawa jazdy

6.0
Natalia
Termin usługi: listopad 2019 

Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku. Wiedza przekazywana jasno i klarownie. Brak problemów z umówieniem jazd. Teoria przekazywana w sposób zrozumiały. Jazdy z najlepszymi instruktorami. Najlepszy - pan Maciej - mega dokładny, świetnie przekazuje wskazówki, z indywidualnym podejściem do kursanta. Egzamin zdany za 1 razem. Polecam!!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Paulina
Termin usługi: listopad 2019 

Szkoła super, ale najlepszy p. Adam. Ten to potrafi nauczyć jeździć. Nigdy nie miałam problemu z umowieniem sie na jazdy. Indywidualne podejście do kursanta. Polecam!!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Paulina
Termin usługi: listopad 2019 

Polecam! Pan Rafał w roli instruktora jest perfekcjonistą, początkowo myślałam, że nie uda mi się w ogóle ruszyć autem z miejsca ale wystarczyła pierwsza godzina nauki z Panem Rafałem i już jeździłam po mieście - wymagający i cierpliwy instruktor, którego celem jest nauka bezpiecznego i mądrego zachowania na drodze :) Teoria przekazana w sposób zrozumiały i w miłej atmosferze. Egzamin zdany za pierwszym razem!

Kursy prawa jazdy

6.0
Emilia
Termin usługi: listopad 2019 

Bardzo mocno polecam!! Świetne przygotowanie na kursach teoretycznych przez Pana Janusza, super atmosfera. Polecam bardzo instruktora Pana Adama, który idealnie przygotowuje do zdania egzaminów za pierwszym razem, ma super kontakt z kursantami i super podejście. Polecam!

Kursy prawa jazdy

6.0
Krzysztof
Termin usługi: listopad 2019 

Polecam OSK Speed !!! Wykłady teoretyczne z Panem Januszem były bardzo dobrze zrozumiałe i prowadzone w bardzo ciekawy sposób. A jazdę praktyczną miałem prowadzoną z Panem Rafałem powiem tak odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu widać że wykonuje swój zawód z pasją i wielką chęcią bardzo jasno tłumaczy i szkoli przyszłych kierowców jest niezwykle wymagający ale to tylko dla dobra przyszłej jazdy na Polskich drogach. Dzięki przekazanej przez Pana Rafała wiedzy zdałem za pierwszym razem egzamin państwowy za co bardzo mu dziękuje i polecam wszystkim młodym adeptom sztuki jazdy na wybranie właśnie OSK Speed !!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Jakub
Termin usługi: listopad 2019 

Świetna szkoła super podejście do klienta polecam instruktora Rafała który jest bardzo ostry ale ma świetne podejście i każdy błąd człowiek zapamięta tak jak w moim przypadku fachowo wyszkolił mnie przed egzaminem. Po każdej jeździe z nim wychodziłem z nowa bardzo przydatna wiedza zwraca uwagę na każde najmniejsze szczegóły które naprawdę potem się przydają. Zero stresu na egzaminie ponieważ każdy manewr był ćwiczony jednym słowem super gość !

Kursy prawa jazdy

6.0