stat

Open'er Festival 2021 (15 opinii)

 • środa - sobota, 30 czerwca - 3 lipca
 • Lokalizacja
 • Bilety
  315 - 649
  Kup bilet

Kolejna edycja Opener Festival odbędzie się w dniach 30 czerwca - 3 lipca 2021 Port Lotniczy Gdynia - Kosakowo.

ASAP Rocky będzie co-headlinerem 1 lipca! Do trzech razy sztuka!

festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście
The Chemical Brothers! Ostatnie miesiące - 2 nagrody Grammy, uznani przez DJ Mag za najlepszy Live Act roku... i pandemiczne lato bez ich spektakularnych koncertów... Ale co się odwlecze to nie uciecze! Legendarny duet zamknie dużą scenę Open'era we wspaniały sobotni wieczór roku 2021!Seasick Steve! Kolejna kultowa postać świata muzyki. W lipcu ukaże się jego nowy album zatytułowany "Love & Peace" i tego się trzymajmy. Do zobaczenia w Gdyni! 3 lipca, Tent Stage.Czas na jedną z najbardziej zjawiskowych artystek ostatnich lat. FKA twigs potwierdza koncert na Open'erze 2021!2 lipca czeka nas wielka impreza pod Orange Main Stage. Open'er 2021!Swój występ potwierdził także Michael Kiwanuka. Artysta wystąpi w przyszłym roku 2 lipca!
Zachowaj swój bilet na Open'er Festival powered by Orange!

Nowe daty festiwalu: 30 czerwca - 3 lipca 2021

https://opener.pl/aktualnosci/162/zachowaj-swoj-bilet-na-opener-festival-powered-by-/

W obliczu sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie oraz w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, a także na podstawie obowiązujących decyzji administracyjnych władz, z wielką przykrością informujemy, że Open'er odbędzie się w nowym terminie.

Trudno nam sobie wyobrazić lato bez Open'era. Ten rok będzie trudny, ale już wybiegamy myślami i marzeniami w przyszłość. Dobra wiadomość jest taka, że tegoroczny program w większości powróci w przyszłym roku, uzupełniony o sporo nowych elementów.

Będziemy z Wami w nieustannym kontakcie, mamy sporo nowych pomysłów i zaczynamy wspólne przygotowania do spektakularnej edycji 2021!

TWÓJ BILET NA OPEN'ER 2020 ZACHOWA WAŻNOŚĆ!
Zachowując swój bilet na Open'er 2020 zyskujesz gwarancję udziału w festiwalu w 2021 roku w najlepszej cenie.

W ten sposób wspierasz również artystów i cały świat muzyczny w czasach pandemii.

Sprzedaż biletów na Open'er 2021 rozpocznie się 1 lipca br. od puli Regular Tickets w cenie 649 zł (karnet 4 - dniowy) 459 zł (karnet weekendowy) oraz 315 zł (bilet jednodniowy).

Na Open'er 2021 nie będzie prowadzona sprzedaż biletów oraz karnetów z puli Fan Tix oraz Early Bird Tickets. Start sprzedaży rozpocznie się z poziomu Regular Tickets.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w festiwalu w nowym terminie, nic straconego!

MOŻESZ TEŻ ZAMIENIĆ SWÓJ BILET NA VOUCHER
I ZYSKAĆ DODATKOWE KORZYŚCI!

Czekają na Ciebie wyjątkowe koncerty, festiwale i widowiska organizowane przez Alter Art.

Jako posiadacz vouchera zyskasz pierwszeństwo zakupu biletów w ramach specjalnej przedsprzedaży na wydarzenia organizowane przez nas w 2021 roku.

Z uwagi na wyjątkową sytuację epidemiologiczną prosimy o cierpliwość - wkrótce skontaktujemy się mailowo z każdą osobą, która zakupiła bilety za pośrednictwem serwisów internetowych altersklep.pl oraz ebilet.pl.

Bilety zakupione w stacjonarnych punktach sprzedaży również zachowują ważność na nowy termin festiwalu.

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, możesz wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.Kup bilet

Przeczytaj także

Opinie (15) 1 zablokowana

 • Cure nie wystąpi więc

  nie interesuje mnie w tym roku opener.

  • 2 0

 • czadu!

  OpenCovider 2021 :P

  • 3 0

2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.